Přihlášení závodníci

Poslední aktualizace plateb 15. 4. 2018 - 17:42

# Jméno Ročník Národnostseřadit sestupně Město Tým Platba
1 Majerčák Vladimir 1990 Považská Bystrica Zaplaceno
2 Mrázik Tomáš 1988 Liptovský Mikuláš Zaplaceno
3 Mrazik Michal 1986 Bratislava Lenochodci Zaplaceno
4 Gajdár Michal 1991 Bardejov Zaplaceno
5 Frohn Róbert 1982 Liberec GE-TRA Liberec Zaplaceno
6 Sosnowski Stanislaw 1970 Wroclaw Zaplaceno
7 Koszyk Rafał 1979 Opole Zaplaceno
8 Falkenberg Ludwik 1976 Krapkowice Opole Biega Zaplaceno
9 Hacuś Tomasz 1975 Wrocław swkd Zaplaceno
10 Reczuch Andrzej 1976 Wrocaw DWIZJON 102 Zaplaceno
11 Žabčík Marek 1980 Pardubice Zaplaceno
12 Sedláčková Kristýna 1987 Olomouc Zaplaceno
13 Směšný Jan 1991 Šumperk Zaplaceno
14 Chodúr Miroslav 1980 Zlín Miro Zaplaceno
15 Vaculík Tomáš 1984 Zlín FT LAZAR TEAM Zaplaceno
16 Hruška Zdeněk 1989 Tísek Runsport.cz/Salomon Zaplaceno
17 Vondráček Tomáš 1985 Ostrava X-TRAIL ORLOVÁ Zaplaceno
18 Černochová Kateřina 1987 Praha Zaplaceno
19 Šulc Luboš 1976 Čeperka Zaplaceno
20 Kučera Michal 1985 Šumperk Nezaplaceno
21 Hranický Aleš 1968 Ostrava Alis Team Zaplaceno
22 Stachová Michaela 1992 Ostrava Zaplaceno
23 Hének Petr 1987 KJovalovice AK Drnovice Zaplaceno
24 Vémola Zdeněk 1975 Brno Sova Run Brno Zaplaceno
25 Grégrová Miroslava 1971 Kroměříž KM Zaplaceno
26 Růžička Zbyněk 1989 Nové Město na Moravě Zaplaceno
27 Jetelina Petr 1985 Javorník Náčelník Bokasa Zaplaceno
28 Valerián Jaroslav 1981 Praha beansmiths Zaplaceno
29 Zahrádka Vít 1978 Jesenice Spřátelená zvěř Zaplaceno
30 Škrabal Václav 1990 olomouc Zaplaceno
31 Fojtíková Hana 1979 Žamberk PASIVITY Žamberk Zaplaceno
32 Skokan Martin 1985 Šumperk Zaplaceno
33 Zajfrtova Eva 1972 Rybitvi Zaplaceno
34 Svoboda Tomáš 1970 Všechovice X-TRAIL RychloHrad Zaplaceno
35 Smítková Lenka 1993 Bernartice Zaplaceno
36 Klím Tomáš 1975 Pstruží Zaplaceno
37 Červený Pavel 1974 Písek Redteam Zaplaceno
38 Červený Tomáš 1973 Václavovice Zaplaceno
39 Vala Peter 1989 Praha Zaplaceno
40 Kádner Vladislav 1984 Mladá Boleslav Runsport Team Zaplaceno
41 Hejkrlíková Iva 1982 Jiříkov HEJAHEJTRAIL Zaplaceno
42 Šašková Klára 1992 JIhlava Zaplaceno
43 Zapletal Martin 1983 Mohelnice RYCHLÉ TEPLÁKY Zaplaceno
44 Čechura Martin 1988 Rokycany MPM TEAM Zaplaceno
45 Hrachovec jiří 1971 Litovel JiHoš Zaplaceno
46 Vypušťák Jaromír 1964 Zaplaceno
47 Tkadlčík Zbyněk 1974 Brno Borci zdar! Zaplaceno
48 Kuneš David 1974 K Čimperku EUrunner.eu Zaplaceno
49 Hofman Jiri 1970 Praha CS 1000 Zaplaceno
50 Strnad Václav 1974 Brno Sova Run Brno Zaplaceno
51 Rajnošek Zdeněk 1963 Žďár nad Sázavou Bratrstvo Žďárských vrchů Zaplaceno
52 Košťál Lukáš 1979 Čížová Lookass Zaplaceno
53 Keresteš Jiří 1991 Praha Zaplaceno
54 Kosek Štěpán 1989 Jablonné nad Orlicí Ultrablazni Zaplaceno
55 Zárubová Magdaléna 1989 Přerov Eda Team Zaplaceno
56 Levánszký Jakub 1992 Petřvald Zaplaceno
57 Zelená Marie 1985 Uherský Brod ALPSPORT CZ Zaplaceno
58 Krejčík Tomáš 1973 Průhonice Zaplaceno
59 Tyleček Václav 1985 Stará Ves nad Ondřejnicí Neběžecký kroužek Zaplaceno
60 Vypušťák Adam 0 Zaplaceno
61 Hejkrlíková Věra 1954 Jiříkov HEJAHEJTRAIL Zaplaceno
62 Rod Marek 1967 Praha Krčák Zaplaceno
63 Misař Tomáš 1985 Zlín M.T.D.E. Zaplaceno
64 Grégr Jiří 1973 Kroměříž KM Zaplaceno
65 Svoboda ZBYNĚK 1972 Brno Zaplaceno
66 Rod Marek 1987 Praha Chodos Athletics Zaplaceno
67 Řehák Vláďa 1988 Karviná TJ Velichovky Zaplaceno
68 Král Václav 1982 Mährisch Altstadt Vlčí důl – ryzí eXtrém z hor/Běhání nás přežije! Zaplaceno
69 Matura Filip 1996 Loučná nad Desnou Zaplaceno
70 Kacar Petr 1984 Šumperk BROTHERS Zaplaceno
71 Reš Radim 1987 Šumperk Zaplaceno
72 Pazdziora Aleš 1971 Ostrava Team LightBIKE Zaplaceno
73 Boleček Libor 1985 Štěpánov LiBarča Zaplaceno
74 Korbel Ondřej 1978 Kroměříž km Zaplaceno
75 Furik Daniel 1990 Lipno nad Vltavou Zaplaceno
76 Číhal Jaromír 1981 Olomouc-Droždín 73.TPR Zaplaceno
77 Prudič Ivan 1982 Velký Újezd Zaplaceno
78 Zbruz Martin 1970 Praha Zaplaceno
79 Elias Marek 1973 Praha Na Kopci Zaplaceno
80 Solný Michal 1982 Opava Zaplaceno
81 Křupala František 1958 Jeseník Jesenicaci Zaplaceno
82 Paříková Eva 1975 Ostrava VZS Ostrava Zaplaceno
83 Přikryl Jaroslav 1957 Žilina Zaplaceno
84 Pytlík Marek 1989 Ostrava MOBJ Zaplaceno
85 Sedláček Jan 1986 Opava Zaplaceno
86 Pospíšil Jan 1900 Zaplaceno
87 Křepelka Petr 1985 Jamajka Kojetín Zaplaceno
88 Tabarka Ondra 1985 Rymice X-TRAIL RychloHrad Zaplaceno
89 Chrobák Radek 1988 Frýdek-Místek Zaplaceno
90 Holeš Milan 1964 Havířov Team LightBIKE Zaplaceno
91 Marek Ondřej 1989 Ústí nad Orlicí HO J. Gagarina Zaplaceno
92 Linhart Jiří 1972 Havířov yetti Zaplaceno
93 Kuncová Magdaléna 1990 Prostejov Zaplaceno
94 Aulehlova Leona 1980 Olomouc AuAu Zaplaceno
95 Procházka František 1984 Praha Zaplaceno
96 Kadlec Filip 1992 Praha Zaplaceno
97 Moserová Jana 1976 opava Zaplaceno
98 Vrzáček Tomáš 1974 Pardubice LiveToTell Zaplaceno
99 Uhl Štěpán 1992 Olomouc Zaplaceno
100 Větvička Jiří 1979 Cisovice Born to lose, live to win Zaplaceno
101 Kaniová Eliška 1985 Lipová - lázně Team LightBIKE Zaplaceno
102 Tobola Petr 1970 Řepiště Kokoška Zaplaceno
103 Kostka Petr 1982 Dolní Lhota VivoOstrava.cz Zaplaceno
104 Hauser Tomáš 1979 Mohelnice Zaplaceno
105 Šnajdr Filip 1986 Leština Zaplaceno
106 Lehký Michal 1985 Ústí nad Orlicí Zaplaceno
107 Šima Milan 1983 Otrokovice SKÁJ team Zaplaceno
108 Karč Jakub 1974 Babice u Říčan SK Babice Zaplaceno
109 Gottvald Jaroslav 1989 Jablonec nad Nisou Natrhnutirit Zaplaceno
110 Hanuš Martin 1985 Albrechtice Zaplaceno
111 Váchová Hana 1980 Praha Zaplaceno
112 Potyš Libor 1972 Dolní Lutyně Zaplaceno
113 Šima Radek 1974 Otrokovice SKÁJ team Zaplaceno
114 Najdekr Lukáš 1979 Lhota nad Moravou Zaplaceno
115 Kacar Ondrej 1986 Olšany u Prostějova BROTHERS Zaplaceno
116 Švec Marek 1981 Syrovín Syrovínský běh Zaplaceno
117 Rybiář Michal 1988 Ostrava KarpaTrio Zaplaceno
118 Drtilová Veronika 1985 Litovel Zaplaceno
119 Markievič Jakub 1991 Litovel XS Sports Nutrition Zaplaceno
120 Šmehlík Ondřej 1990 Šumperk mig mig Zaplaceno
121 Macháček Jan 1978 Moravičany - Zaplaceno
122 Letovancová Lada 1989 Ostrava Zaplaceno
123 Kotyz Radomír 1972 Olomouc Aloha Zaplaceno
124 Smetana Filip 1985 Větřní Větřnmí Zaplaceno
125 Pospíšil Tomáš 1978 Ústí nad Orlicí SK GENARO Zaplaceno
126 Blisa Adam 1991 Brno Zaplaceno
127 Glabazňová Jana 1961 Opava Zaplaceno
128 Strecko Marek 1991 Brno Horalové Zaplaceno
129 Pařík Richard 1981 Orlová X-TRAIL ORLOVÁ Zaplaceno
130 Žeravík Marek 1984 Pardubice Chodící Zlo Zaplaceno
131 Janák Martin 1985 Opava Zaplaceno
132 Strachota Martin 1987 Šumperk Šumperk Zaplaceno
133 Hanzlík Václav 1974 Liberec Bolavá noha Zaplaceno
134 Vyvijal Tadeáš 1995 Frýdek Zaplaceno
135 Hýbl Jaroslav 1993 Šumperk DIMPEX Kosov Zaplaceno
136 Kimla Jan 1984 Ostrava No Stress Zaplaceno
137 Skiba Petr 1977 Ostrava Zaplaceno
138 Obermajer Jan 1979 Praha Zaplaceno
139 Foltin David 1972 Olomouc Olomouc Zaplaceno
140 Pavlíček Petr 1979 Vlčice Zaplaceno
141 Urbanová Michaela 1987 Opava Zaplaceno
142 Vyhlídal Michal 1987 Olomouc Zaplaceno
143 Navrátil Marek 1971 Čeladná Salomon Suunto Zaplaceno
144 Nečekal Pavel 1989 Orlová Zaplaceno
145 Satoria Jakub 1979 Brno Jakub a Kača Zaplaceno
146 Mesároš Marek 1993 Praha Zaplaceno
147 Hermanová Jaroslava 1977 Ostrava 2JH Zaplaceno
148 Selucký František 1966 Kyjov Vepak Zaplaceno
149 Klimeš Jan 1990 Olomouc Zaplaceno
150 Hrabica Jaroslav 1980 Napajedla Zaplaceno
151 Peter Tomáš 1985 Pražmo Beskydští nomádi Zaplaceno
152 Čáslavský Karel 1977 Brno Macho team Zaplaceno
153 Wyrwol Filip 1991 Karlovy Vary Zaplaceno
154 Valentík Tomáš 1987 Nový Jičín Panda Zaplaceno
155 Odstrčilík Zdenek 1981 Bojanovice! Bojanovice! Zaplaceno
156 Vyhlídalová Lucie 1900 Zaplaceno
157 rippel jiří 1981 opava Zaplaceno
158 Prášek Tomáš 1976 Kuřim Samotář Zaplaceno
159 Večerková Hana 1969 Otrokovice KESBUK Zaplaceno
160 Fučík Karel 1977 Brno Zaplaceno
161 Balšínková Majka 1980 Brno Zaplaceno
162 Večerka Michal 1981 Prostějov MK Prostějov Zaplaceno
163 Ospálková Jarmila 1969 Zábřeh Zaplaceno
164 Kašpar Tomáš 1986 Zábřeh Zaplaceno
165 Handl Martin 1989 Holešov Hanáci na kopci Zaplaceno
166 Ďopan Lukáš 1988 Jeseník Zaplaceno
167 Fait František 1966 Černošice Gerontclub Zaplaceno
168 Rozsypal Dušan 1971 Ostrava Zaplaceno
169 Pavlík Jan 1991 Ostrava - Hrabová HOKA HEY II Zaplaceno
170 Gottvald Jiří 1968 Terešov Zaplaceno
171 Vystrčilová Věra 1979 Tlumačov FyzioMovement Zaplaceno
172 Pavlík Jan 1978 Brno Zaplaceno
173 Vontroba Vítězslav 1968 Opava SME půl Zaplaceno
174 Dedek Vladimír 1978 Olbramice BK Olbramice Zaplaceno
175 Pavelka Ondřej 1993 Rapotín Rapotín Zaplaceno
176 Hénková Alena 1986 Kovalovice AK Drnovice Zaplaceno
177 Steinmetz Asangas 1967 Brno SRI CHINMOY MARATHON TEAM Zaplaceno
178 Drazdík Filip 1995 Praha kčt odbor Trilobit Barrandov Zaplaceno
179 Faron Filip 1979 Havířov Zaplaceno
180 Došel Petr 1978 Hradec Králové Zaplaceno
181 Vicher Jaroslav 1987 Sazovice KESBUK Zaplaceno
182 Netušil Jaroslav 1971 Jamné nad Orlicí TJ Sokol Jamné nad Orlicí Zaplaceno
183 Skokan Roman 1987 Šumperk Zaplaceno
184 Šafránkova Blanka 1970 Poděbrady Zaplaceno
185 Sallmann Roman 1989 Jablonec nad Nisou Dynamo Malá Skála Zaplaceno
186 Skribuckij Alexandr 1991 Olomouc Možná to dojdu Zaplaceno
187 Hroch Václav 1993 Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí Zaplaceno
188 Rajnošková Lea 1984 Žďár nad Sázavou Bratrstvo Žďárských vrchů Zaplaceno
189 Hrnčíř Radek 1992 Bílovec Bílovec Zaplaceno
190 Křupala Adam 1988 Jeseník Jeseničáci Zaplaceno
191 Vykoukal Pavel 1990 Nový Malín SRTG Šumperk Zaplaceno
192 Karnet Roman 1981 Praha Beenode Zaplaceno
193 Halfar Jan 1980 Bělá Zaplaceno
194 Hejkrlík Antonín 1952 Litomyšl Hejahejtrail.cz Zaplaceno
195 Smočková Petra 1985 Jeseník Zaplaceno
196 Šulc Kamil 1977 Hradec Králové HoHo team Zaplaceno
197 Kraváček Igor 1979 Spytihněv SKÁJ team Zaplaceno
198 Dutszáková Kateřina 1989 Litovel Zaplaceno
199 Hájek Martin 1991 Supíkovice Zaplaceno
200 Gremlica Martin 1980 Dětkovice MK Prostějov Zaplaceno
201 Bílek Karel 1979 Žďár u Protivína Zaplaceno
202 Bárta Milan 1989 Ústí nad Orlicí Zaplaceno
203 Krchňák Tomáš 1973 Loučky Zaplaceno
204 Plašil Ondřej 1982 Praha Zaplaceno
205 Blatoň Jan 1985 Karviná Zaplaceno
206 Hlavatý Jakub 1986 Bohdíkov Zaplaceno
207 Bureš Miloš 1989 Supíkovice Zaplaceno
208 Blažek Filip 1985 Brno Zaplaceno
209 Vévoda Antonin 1985 Dřevnovice Dřevnovsti ogari Zaplaceno
210 Hota Milan 1957 Třinec Zaplaceno
211 Vidlář František 1980 Zlín FT LAZARTEAM Zaplaceno
212 Navrátil Milan 1983 Šumperk ROH Zaplaceno
213 Herman Jakub 1975 Ostrava 2JH Zaplaceno
214 Turbaková Barbora 1990 Sebranice u Litomyšle Atletika Polička Zaplaceno
215 Buba Ondřej 1991 Ostrava SK Černé Plíce Zaplaceno
216 Mikunda Miloš 1964 Rožnov pod Radhoštěm Zaplaceno
217 Venczl Ferenc 1986 Ercsi Zaplaceno
218 Szendrodi Andras 1965 Karancsalja Zaplaceno
219 Hegedüs Csaba 1984 Dég TTT Zaplaceno
Top