Přihlášení závodníci

Poslední aktualizace plateb 15. 4. 2018 - 17:42

# Jméno Ročník Národnost Město Tým Platbaseřadit sestupně
1 Kučera Michal 1985 Šumperk Nezaplaceno
2 Hota Milan 1957 Třinec Zaplaceno
3 Pavlík Jan 1978 Brno Zaplaceno
4 Vidlář František 1980 Zlín FT LAZARTEAM Zaplaceno
5 Krchňák Tomáš 1973 Loučky Zaplaceno
6 Plašil Ondřej 1982 Praha Zaplaceno
7 Ďopan Lukáš 1988 Jeseník Zaplaceno
8 Blatoň Jan 1985 Karviná Zaplaceno
9 Herman Jakub 1975 Ostrava 2JH Zaplaceno
10 Turbaková Barbora 1990 Sebranice u Litomyšle Atletika Polička Zaplaceno
11 Bureš Miloš 1989 Supíkovice Zaplaceno
12 Pavlík Jan 1991 Ostrava - Hrabová HOKA HEY II Zaplaceno
13 Blažek Filip 1985 Brno Zaplaceno
14 Buba Ondřej 1991 Ostrava SK Černé Plíce Zaplaceno
15 Mikunda Miloš 1964 Rožnov pod Radhoštěm Zaplaceno
16 Černochová Kateřina 1987 Praha Zaplaceno
17 Sallmann Roman 1989 Jablonec nad Nisou Dynamo Malá Skála Zaplaceno
18 Šulc Luboš 1976 Čeperka Zaplaceno
19 Sedláčková Kristýna 1987 Olomouc Zaplaceno
20 Došel Petr 1978 Hradec Králové Zaplaceno
21 Směšný Jan 1991 Šumperk Zaplaceno
22 Hranický Aleš 1968 Ostrava Alis Team Zaplaceno
23 Stachová Michaela 1992 Ostrava Zaplaceno
24 Vaculík Tomáš 1984 Zlín FT LAZAR TEAM Zaplaceno
25 Skokan Roman 1987 Šumperk Zaplaceno
26 Hruška Zdeněk 1989 Tísek Runsport.cz/Salomon Zaplaceno
27 Hének Petr 1987 KJovalovice AK Drnovice Zaplaceno
28 Vémola Zdeněk 1975 Brno Sova Run Brno Zaplaceno
29 Škrabal Václav 1990 olomouc Zaplaceno
30 Dutszáková Kateřina 1989 Litovel Zaplaceno
31 Fojtíková Hana 1979 Žamberk PASIVITY Žamberk Zaplaceno
32 Růžička Zbyněk 1989 Nové Město na Moravě Zaplaceno
33 Halfar Jan 1980 Bělá Zaplaceno
34 Majerčák Vladimir 1990 Považská Bystrica Zaplaceno
35 Zajfrtova Eva 1972 Rybitvi Zaplaceno
36 Svoboda Tomáš 1970 Všechovice X-TRAIL RychloHrad Zaplaceno
37 Sosnowski Stanislaw 1970 Wroclaw Zaplaceno
38 Šulc Kamil 1977 Hradec Králové HoHo team Zaplaceno
39 Valerián Jaroslav 1981 Praha beansmiths Zaplaceno
40 Smítková Lenka 1993 Bernartice Zaplaceno
41 Klím Tomáš 1975 Pstruží Zaplaceno
42 Čechura Martin 1988 Rokycany MPM TEAM Zaplaceno
43 Navrátil Milan 1983 Šumperk ROH Zaplaceno
44 Hrachovec jiří 1971 Litovel JiHoš Zaplaceno
45 Červený Tomáš 1973 Václavovice Zaplaceno
46 Hlavatý Jakub 1986 Bohdíkov Zaplaceno
47 Vala Peter 1989 Praha Zaplaceno
48 Tkadlčík Zbyněk 1974 Brno Borci zdar! Zaplaceno
49 Kuneš David 1974 K Čimperku EUrunner.eu Zaplaceno
50 Hejkrlíková Iva 1982 Jiříkov HEJAHEJTRAIL Zaplaceno
51 Vévoda Antonin 1985 Dřevnovice Dřevnovsti ogari Zaplaceno
52 Šašková Klára 1992 JIhlava Zaplaceno
53 Hofman Jiri 1970 Praha CS 1000 Zaplaceno
54 Strnad Václav 1974 Brno Sova Run Brno Zaplaceno
55 Krejčík Tomáš 1973 Průhonice Zaplaceno
56 Tyleček Václav 1985 Stará Ves nad Ondřejnicí Neběžecký kroužek Zaplaceno
57 Košťál Lukáš 1979 Čížová Lookass Zaplaceno
58 Chodúr Miroslav 1980 Zlín Miro Zaplaceno
59 Keresteš Jiří 1991 Praha Zaplaceno
60 Mrázik Tomáš 1988 Liptovský Mikuláš Zaplaceno
61 Hejkrlíková Věra 1954 Jiříkov HEJAHEJTRAIL Zaplaceno
62 Zárubová Magdaléna 1989 Přerov Eda Team Zaplaceno
63 Vondráček Tomáš 1985 Ostrava X-TRAIL ORLOVÁ Zaplaceno
64 Levánszký Jakub 1992 Petřvald Zaplaceno
65 Rod Marek 1967 Praha Krčák Zaplaceno
66 Misař Tomáš 1985 Zlín M.T.D.E. Zaplaceno
67 Žabčík Marek 1980 Pardubice Zaplaceno
68 Grégrová Miroslava 1971 Kroměříž KM Zaplaceno
69 Pazdziora Aleš 1971 Ostrava Team LightBIKE Zaplaceno
70 Skokan Martin 1985 Šumperk Zaplaceno
71 Boleček Libor 1985 Štěpánov LiBarča Zaplaceno
72 Rod Marek 1987 Praha Chodos Athletics Zaplaceno
73 Jetelina Petr 1985 Javorník Náčelník Bokasa Zaplaceno
74 Řehák Vláďa 1988 Karviná TJ Velichovky Zaplaceno
75 Korbel Ondřej 1978 Kroměříž km Zaplaceno
76 Furik Daniel 1990 Lipno nad Vltavou Zaplaceno
77 Matura Filip 1996 Loučná nad Desnou Zaplaceno
78 Zahrádka Vít 1978 Jesenice Spřátelená zvěř Zaplaceno
79 Kacar Petr 1984 Šumperk BROTHERS Zaplaceno
80 Číhal Jaromír 1981 Olomouc-Droždín 73.TPR Zaplaceno
81 Grégr Jiří 1973 Kroměříž KM Zaplaceno
82 Prudič Ivan 1982 Velký Újezd Zaplaceno
83 Červený Pavel 1974 Písek Redteam Zaplaceno
84 Pytlík Marek 1989 Ostrava MOBJ Zaplaceno
85 Vypušťák Jaromír 1964 Zaplaceno
86 Sedláček Jan 1986 Opava Zaplaceno
87 Elias Marek 1973 Praha Na Kopci Zaplaceno
88 Kádner Vladislav 1984 Mladá Boleslav Runsport Team Zaplaceno
89 Solný Michal 1982 Opava Zaplaceno
90 Pospíšil Jan 1900 Zaplaceno
91 Křepelka Petr 1985 Jamajka Kojetín Zaplaceno
92 Paříková Eva 1975 Ostrava VZS Ostrava Zaplaceno
93 Zapletal Martin 1983 Mohelnice RYCHLÉ TEPLÁKY Zaplaceno
94 Koszyk Rafał 1979 Opole Zaplaceno
95 Tabarka Ondra 1985 Rymice X-TRAIL RychloHrad Zaplaceno
96 Chrobák Radek 1988 Frýdek-Místek Zaplaceno
97 Rajnošek Zdeněk 1963 Žďár nad Sázavou Bratrstvo Žďárských vrchů Zaplaceno
98 Moserová Jana 1976 opava Zaplaceno
99 Vypušťák Adam 0 Zaplaceno
100 Vrzáček Tomáš 1974 Pardubice LiveToTell Zaplaceno
101 Marek Ondřej 1989 Ústí nad Orlicí HO J. Gagarina Zaplaceno
102 Kosek Štěpán 1989 Jablonné nad Orlicí Ultrablazni Zaplaceno
103 Linhart Jiří 1972 Havířov yetti Zaplaceno
104 Uhl Štěpán 1992 Olomouc Zaplaceno
105 Větvička Jiří 1979 Cisovice Born to lose, live to win Zaplaceno
106 Aulehlova Leona 1980 Olomouc AuAu Zaplaceno
107 Zelená Marie 1985 Uherský Brod ALPSPORT CZ Zaplaceno
108 Procházka František 1984 Praha Zaplaceno
109 Kaniová Eliška 1985 Lipová - lázně Team LightBIKE Zaplaceno
110 Tobola Petr 1970 Řepiště Kokoška Zaplaceno
111 Svoboda ZBYNĚK 1972 Brno Zaplaceno
112 Hanuš Martin 1985 Albrechtice Zaplaceno
113 Váchová Hana 1980 Praha Zaplaceno
114 Hauser Tomáš 1979 Mohelnice Zaplaceno
115 Král Václav 1982 Mährisch Altstadt Vlčí důl – ryzí eXtrém z hor/Běhání nás přežije! Zaplaceno
116 Šnajdr Filip 1986 Leština Zaplaceno
117 Potyš Libor 1972 Dolní Lutyně Zaplaceno
118 Venczl Ferenc 1986 Ercsi Zaplaceno
119 Šima Milan 1983 Otrokovice SKÁJ team Zaplaceno
120 Reš Radim 1987 Šumperk Zaplaceno
121 Karč Jakub 1974 Babice u Říčan SK Babice Zaplaceno
122 Šima Radek 1974 Otrokovice SKÁJ team Zaplaceno
123 Kacar Ondrej 1986 Olšany u Prostějova BROTHERS Zaplaceno
124 Zbruz Martin 1970 Praha Zaplaceno
125 Kotyz Radomír 1972 Olomouc Aloha Zaplaceno
126 Mrazik Michal 1986 Bratislava Lenochodci Zaplaceno
127 Rybiář Michal 1988 Ostrava KarpaTrio Zaplaceno
128 Křupala František 1958 Jeseník Jesenicaci Zaplaceno
129 Drtilová Veronika 1985 Litovel Zaplaceno
130 Smetana Filip 1985 Větřní Větřnmí Zaplaceno
131 Gajdár Michal 1991 Bardejov Zaplaceno
132 Šmehlík Ondřej 1990 Šumperk mig mig Zaplaceno
133 Přikryl Jaroslav 1957 Žilina Zaplaceno
134 Macháček Jan 1978 Moravičany - Zaplaceno
135 Najdekr Lukáš 1979 Lhota nad Moravou Zaplaceno
136 Falkenberg Ludwik 1976 Krapkowice Opole Biega Zaplaceno
137 Pospíšil Tomáš 1978 Ústí nad Orlicí SK GENARO Zaplaceno
138 Holeš Milan 1964 Havířov Team LightBIKE Zaplaceno
139 Blisa Adam 1991 Brno Zaplaceno
140 Vyvijal Tadeáš 1995 Frýdek Zaplaceno
141 Hýbl Jaroslav 1993 Šumperk DIMPEX Kosov Zaplaceno
142 Strecko Marek 1991 Brno Horalové Zaplaceno
143 Kuncová Magdaléna 1990 Prostejov Zaplaceno
144 Pařík Richard 1981 Orlová X-TRAIL ORLOVÁ Zaplaceno
145 Kimla Jan 1984 Ostrava No Stress Zaplaceno
146 Skiba Petr 1977 Ostrava Zaplaceno
147 Janák Martin 1985 Opava Zaplaceno
148 Kadlec Filip 1992 Praha Zaplaceno
149 Strachota Martin 1987 Šumperk Šumperk Zaplaceno
150 Obermajer Jan 1979 Praha Zaplaceno
151 Hacuś Tomasz 1975 Wrocław swkd Zaplaceno
152 Kostka Petr 1982 Dolní Lhota VivoOstrava.cz Zaplaceno
153 Foltin David 1972 Olomouc Olomouc Zaplaceno
154 Reczuch Andrzej 1976 Wrocaw DWIZJON 102 Zaplaceno
155 Hermanová Jaroslava 1977 Ostrava 2JH Zaplaceno
156 Urbanová Michaela 1987 Opava Zaplaceno
157 Lehký Michal 1985 Ústí nad Orlicí Zaplaceno
158 Vyhlídal Michal 1987 Olomouc Zaplaceno
159 Frohn Róbert 1982 Liberec GE-TRA Liberec Zaplaceno
160 Selucký František 1966 Kyjov Vepak Zaplaceno
161 Nečekal Pavel 1989 Orlová Zaplaceno
162 Gottvald Jaroslav 1989 Jablonec nad Nisou Natrhnutirit Zaplaceno
163 Satoria Jakub 1979 Brno Jakub a Kača Zaplaceno
164 rippel jiří 1981 opava Zaplaceno
165 Klimeš Jan 1990 Olomouc Zaplaceno
166 Hrabica Jaroslav 1980 Napajedla Zaplaceno
167 Švec Marek 1981 Syrovín Syrovínský běh Zaplaceno
168 Peter Tomáš 1985 Pražmo Beskydští nomádi Zaplaceno
169 Večerková Hana 1969 Otrokovice KESBUK Zaplaceno
170 Fučík Karel 1977 Brno Zaplaceno
171 Wyrwol Filip 1991 Karlovy Vary Zaplaceno
172 Markievič Jakub 1991 Litovel XS Sports Nutrition Zaplaceno
173 Valentík Tomáš 1987 Nový Jičín Panda Zaplaceno
174 Balšínková Majka 1980 Brno Zaplaceno
175 Večerka Michal 1981 Prostějov MK Prostějov Zaplaceno
176 Vyhlídalová Lucie 1900 Zaplaceno
177 Letovancová Lada 1989 Ostrava Zaplaceno
178 Vystrčilová Věra 1979 Tlumačov FyzioMovement Zaplaceno
179 Ospálková Jarmila 1969 Zábřeh Zaplaceno
180 Kašpar Tomáš 1986 Zábřeh Zaplaceno
181 Glabazňová Jana 1961 Opava Zaplaceno
182 Handl Martin 1989 Holešov Hanáci na kopci Zaplaceno
183 Vontroba Vítězslav 1968 Opava SME půl Zaplaceno
184 Dedek Vladimír 1978 Olbramice BK Olbramice Zaplaceno
185 Fait František 1966 Černošice Gerontclub Zaplaceno
186 Žeravík Marek 1984 Pardubice Chodící Zlo Zaplaceno
187 Rozsypal Dušan 1971 Ostrava Zaplaceno
188 Pavelka Ondřej 1993 Rapotín Rapotín Zaplaceno
189 Hénková Alena 1986 Kovalovice AK Drnovice Zaplaceno
190 Gottvald Jiří 1968 Terešov Zaplaceno
191 Hanzlík Václav 1974 Liberec Bolavá noha Zaplaceno
192 Šafránkova Blanka 1970 Poděbrady Zaplaceno
193 Steinmetz Asangas 1967 Brno SRI CHINMOY MARATHON TEAM Zaplaceno
194 Drazdík Filip 1995 Praha kčt odbor Trilobit Barrandov Zaplaceno
195 Pavlíček Petr 1979 Vlčice Zaplaceno
196 Faron Filip 1979 Havířov Zaplaceno
197 Skribuckij Alexandr 1991 Olomouc Možná to dojdu Zaplaceno
198 Hroch Václav 1993 Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí Zaplaceno
199 Vicher Jaroslav 1987 Sazovice KESBUK Zaplaceno
200 Navrátil Marek 1971 Čeladná Salomon Suunto Zaplaceno
201 Netušil Jaroslav 1971 Jamné nad Orlicí TJ Sokol Jamné nad Orlicí Zaplaceno
202 Rajnošková Lea 1984 Žďár nad Sázavou Bratrstvo Žďárských vrchů Zaplaceno
203 Hrnčíř Radek 1992 Bílovec Bílovec Zaplaceno
204 Szendrodi Andras 1965 Karancsalja Zaplaceno
205 Mesároš Marek 1993 Praha Zaplaceno
206 Prášek Tomáš 1976 Kuřim Samotář Zaplaceno
207 Hegedüs Csaba 1984 Dég TTT Zaplaceno
208 Křupala Adam 1988 Jeseník Jeseničáci Zaplaceno
209 Vykoukal Pavel 1990 Nový Malín SRTG Šumperk Zaplaceno
210 Čáslavský Karel 1977 Brno Macho team Zaplaceno
211 Karnet Roman 1981 Praha Beenode Zaplaceno
212 Hájek Martin 1991 Supíkovice Zaplaceno
213 Gremlica Martin 1980 Dětkovice MK Prostějov Zaplaceno
214 Hejkrlík Antonín 1952 Litomyšl Hejahejtrail.cz Zaplaceno
215 Odstrčilík Zdenek 1981 Bojanovice! Bojanovice! Zaplaceno
216 Smočková Petra 1985 Jeseník Zaplaceno
217 Bílek Karel 1979 Žďár u Protivína Zaplaceno
218 Bárta Milan 1989 Ústí nad Orlicí Zaplaceno
219 Kraváček Igor 1979 Spytihněv SKÁJ team Zaplaceno
Top