Přihlášení závodníci

Poslední aktualizace plateb 15. 4. 2018 - 17:42

# Jméno Ročníkseřadit sestupně Národnost Město Tým Platba
1 Vypušťák Adam 0 Zaplaceno
2 Pospíšil Jan 1900 Zaplaceno
3 Vyhlídalová Lucie 1900 Zaplaceno
4 Hejkrlík Antonín 1952 Litomyšl Hejahejtrail.cz Zaplaceno
5 Hejkrlíková Věra 1954 Jiříkov HEJAHEJTRAIL Zaplaceno
6 Přikryl Jaroslav 1957 Žilina Zaplaceno
7 Hota Milan 1957 Třinec Zaplaceno
8 Křupala František 1958 Jeseník Jesenicaci Zaplaceno
9 Glabazňová Jana 1961 Opava Zaplaceno
10 Rajnošek Zdeněk 1963 Žďár nad Sázavou Bratrstvo Žďárských vrchů Zaplaceno
11 Vypušťák Jaromír 1964 Zaplaceno
12 Holeš Milan 1964 Havířov Team LightBIKE Zaplaceno
13 Mikunda Miloš 1964 Rožnov pod Radhoštěm Zaplaceno
14 Szendrodi Andras 1965 Karancsalja Zaplaceno
15 Selucký František 1966 Kyjov Vepak Zaplaceno
16 Fait František 1966 Černošice Gerontclub Zaplaceno
17 Rod Marek 1967 Praha Krčák Zaplaceno
18 Steinmetz Asangas 1967 Brno SRI CHINMOY MARATHON TEAM Zaplaceno
19 Gottvald Jiří 1968 Terešov Zaplaceno
20 Vontroba Vítězslav 1968 Opava SME půl Zaplaceno
21 Hranický Aleš 1968 Ostrava Alis Team Zaplaceno
22 Večerková Hana 1969 Otrokovice KESBUK Zaplaceno
23 Ospálková Jarmila 1969 Zábřeh Zaplaceno
24 Sosnowski Stanislaw 1970 Wroclaw Zaplaceno
25 Svoboda Tomáš 1970 Všechovice X-TRAIL RychloHrad Zaplaceno
26 Hofman Jiri 1970 Praha CS 1000 Zaplaceno
27 Zbruz Martin 1970 Praha Zaplaceno
28 Tobola Petr 1970 Řepiště Kokoška Zaplaceno
29 Šafránkova Blanka 1970 Poděbrady Zaplaceno
30 Grégrová Miroslava 1971 Kroměříž KM Zaplaceno
31 Hrachovec jiří 1971 Litovel JiHoš Zaplaceno
32 Pazdziora Aleš 1971 Ostrava Team LightBIKE Zaplaceno
33 Navrátil Marek 1971 Čeladná Salomon Suunto Zaplaceno
34 Rozsypal Dušan 1971 Ostrava Zaplaceno
35 Netušil Jaroslav 1971 Jamné nad Orlicí TJ Sokol Jamné nad Orlicí Zaplaceno
36 Zajfrtova Eva 1972 Rybitvi Zaplaceno
37 Svoboda ZBYNĚK 1972 Brno Zaplaceno
38 Linhart Jiří 1972 Havířov yetti Zaplaceno
39 Potyš Libor 1972 Dolní Lutyně Zaplaceno
40 Kotyz Radomír 1972 Olomouc Aloha Zaplaceno
41 Foltin David 1972 Olomouc Olomouc Zaplaceno
42 Červený Tomáš 1973 Václavovice Zaplaceno
43 Krejčík Tomáš 1973 Průhonice Zaplaceno
44 Grégr Jiří 1973 Kroměříž KM Zaplaceno
45 Elias Marek 1973 Praha Na Kopci Zaplaceno
46 Krchňák Tomáš 1973 Loučky Zaplaceno
47 Červený Pavel 1974 Písek Redteam Zaplaceno
48 Tkadlčík Zbyněk 1974 Brno Borci zdar! Zaplaceno
49 Kuneš David 1974 K Čimperku EUrunner.eu Zaplaceno
50 Strnad Václav 1974 Brno Sova Run Brno Zaplaceno
51 Vrzáček Tomáš 1974 Pardubice LiveToTell Zaplaceno
52 Karč Jakub 1974 Babice u Říčan SK Babice Zaplaceno
53 Šima Radek 1974 Otrokovice SKÁJ team Zaplaceno
54 Hanzlík Václav 1974 Liberec Bolavá noha Zaplaceno
55 Klím Tomáš 1975 Pstruží Zaplaceno
56 Paříková Eva 1975 Ostrava VZS Ostrava Zaplaceno
57 Hacuś Tomasz 1975 Wrocław swkd Zaplaceno
58 Herman Jakub 1975 Ostrava 2JH Zaplaceno
59 Vémola Zdeněk 1975 Brno Sova Run Brno Zaplaceno
60 Moserová Jana 1976 opava Zaplaceno
61 Falkenberg Ludwik 1976 Krapkowice Opole Biega Zaplaceno
62 Reczuch Andrzej 1976 Wrocaw DWIZJON 102 Zaplaceno
63 Prášek Tomáš 1976 Kuřim Samotář Zaplaceno
64 Šulc Luboš 1976 Čeperka Zaplaceno
65 Skiba Petr 1977 Ostrava Zaplaceno
66 Hermanová Jaroslava 1977 Ostrava 2JH Zaplaceno
67 Čáslavský Karel 1977 Brno Macho team Zaplaceno
68 Fučík Karel 1977 Brno Zaplaceno
69 Šulc Kamil 1977 Hradec Králové HoHo team Zaplaceno
70 Zahrádka Vít 1978 Jesenice Spřátelená zvěř Zaplaceno
71 Korbel Ondřej 1978 Kroměříž km Zaplaceno
72 Macháček Jan 1978 Moravičany - Zaplaceno
73 Pospíšil Tomáš 1978 Ústí nad Orlicí SK GENARO Zaplaceno
74 Pavlík Jan 1978 Brno Zaplaceno
75 Dedek Vladimír 1978 Olbramice BK Olbramice Zaplaceno
76 Došel Petr 1978 Hradec Králové Zaplaceno
77 Fojtíková Hana 1979 Žamberk PASIVITY Žamberk Zaplaceno
78 Košťál Lukáš 1979 Čížová Lookass Zaplaceno
79 Koszyk Rafał 1979 Opole Zaplaceno
80 Větvička Jiří 1979 Cisovice Born to lose, live to win Zaplaceno
81 Hauser Tomáš 1979 Mohelnice Zaplaceno
82 Najdekr Lukáš 1979 Lhota nad Moravou Zaplaceno
83 Pavlíček Petr 1979 Vlčice Zaplaceno
84 Satoria Jakub 1979 Brno Jakub a Kača Zaplaceno
85 Obermajer Jan 1979 Praha Zaplaceno
86 Vystrčilová Věra 1979 Tlumačov FyzioMovement Zaplaceno
87 Faron Filip 1979 Havířov Zaplaceno
88 Kraváček Igor 1979 Spytihněv SKÁJ team Zaplaceno
89 Bílek Karel 1979 Žďár u Protivína Zaplaceno
90 Aulehlova Leona 1980 Olomouc AuAu Zaplaceno
91 Váchová Hana 1980 Praha Zaplaceno
92 Balšínková Majka 1980 Brno Zaplaceno
93 Hrabica Jaroslav 1980 Napajedla Zaplaceno
94 Halfar Jan 1980 Bělá Zaplaceno
95 Gremlica Martin 1980 Dětkovice MK Prostějov Zaplaceno
96 Vidlář František 1980 Zlín FT LAZARTEAM Zaplaceno
97 Žabčík Marek 1980 Pardubice Zaplaceno
98 Chodúr Miroslav 1980 Zlín Miro Zaplaceno
99 Valerián Jaroslav 1981 Praha beansmiths Zaplaceno
100 Číhal Jaromír 1981 Olomouc-Droždín 73.TPR Zaplaceno
101 Švec Marek 1981 Syrovín Syrovínský běh Zaplaceno
102 Pařík Richard 1981 Orlová X-TRAIL ORLOVÁ Zaplaceno
103 Odstrčilík Zdenek 1981 Bojanovice! Bojanovice! Zaplaceno
104 rippel jiří 1981 opava Zaplaceno
105 Večerka Michal 1981 Prostějov MK Prostějov Zaplaceno
106 Karnet Roman 1981 Praha Beenode Zaplaceno
107 Hejkrlíková Iva 1982 Jiříkov HEJAHEJTRAIL Zaplaceno
108 Král Václav 1982 Mährisch Altstadt Vlčí důl – ryzí eXtrém z hor/Běhání nás přežije! Zaplaceno
109 Solný Michal 1982 Opava Zaplaceno
110 Prudič Ivan 1982 Velký Újezd Zaplaceno
111 Kostka Petr 1982 Dolní Lhota VivoOstrava.cz Zaplaceno
112 Frohn Róbert 1982 Liberec GE-TRA Liberec Zaplaceno
113 Plašil Ondřej 1982 Praha Zaplaceno
114 Zapletal Martin 1983 Mohelnice RYCHLÉ TEPLÁKY Zaplaceno
115 Šima Milan 1983 Otrokovice SKÁJ team Zaplaceno
116 Navrátil Milan 1983 Šumperk ROH Zaplaceno
117 Kádner Vladislav 1984 Mladá Boleslav Runsport Team Zaplaceno
118 Kacar Petr 1984 Šumperk BROTHERS Zaplaceno
119 Procházka František 1984 Praha Zaplaceno
120 Žeravík Marek 1984 Pardubice Chodící Zlo Zaplaceno
121 Kimla Jan 1984 Ostrava No Stress Zaplaceno
122 Rajnošková Lea 1984 Žďár nad Sázavou Bratrstvo Žďárských vrchů Zaplaceno
123 Hegedüs Csaba 1984 Dég TTT Zaplaceno
124 Vaculík Tomáš 1984 Zlín FT LAZAR TEAM Zaplaceno
125 Jetelina Petr 1985 Javorník Náčelník Bokasa Zaplaceno
126 Skokan Martin 1985 Šumperk Zaplaceno
127 Zelená Marie 1985 Uherský Brod ALPSPORT CZ Zaplaceno
128 Tyleček Václav 1985 Stará Ves nad Ondřejnicí Neběžecký kroužek Zaplaceno
129 Misař Tomáš 1985 Zlín M.T.D.E. Zaplaceno
130 Boleček Libor 1985 Štěpánov LiBarča Zaplaceno
131 Křepelka Petr 1985 Jamajka Kojetín Zaplaceno
132 Tabarka Ondra 1985 Rymice X-TRAIL RychloHrad Zaplaceno
133 Kaniová Eliška 1985 Lipová - lázně Team LightBIKE Zaplaceno
134 Lehký Michal 1985 Ústí nad Orlicí Zaplaceno
135 Hanuš Martin 1985 Albrechtice Zaplaceno
136 Drtilová Veronika 1985 Litovel Zaplaceno
137 Smetana Filip 1985 Větřní Větřnmí Zaplaceno
138 Janák Martin 1985 Opava Zaplaceno
139 Peter Tomáš 1985 Pražmo Beskydští nomádi Zaplaceno
140 Smočková Petra 1985 Jeseník Zaplaceno
141 Blatoň Jan 1985 Karviná Zaplaceno
142 Blažek Filip 1985 Brno Zaplaceno
143 Vévoda Antonin 1985 Dřevnovice Dřevnovsti ogari Zaplaceno
144 Vondráček Tomáš 1985 Ostrava X-TRAIL ORLOVÁ Zaplaceno
145 Kučera Michal 1985 Šumperk Nezaplaceno
146 Sedláček Jan 1986 Opava Zaplaceno
147 Šnajdr Filip 1986 Leština Zaplaceno
148 Venczl Ferenc 1986 Ercsi Zaplaceno
149 Mrazik Michal 1986 Bratislava Lenochodci Zaplaceno
150 Kacar Ondrej 1986 Olšany u Prostějova BROTHERS Zaplaceno
151 Kašpar Tomáš 1986 Zábřeh Zaplaceno
152 Hénková Alena 1986 Kovalovice AK Drnovice Zaplaceno
153 Hlavatý Jakub 1986 Bohdíkov Zaplaceno
154 Rod Marek 1987 Praha Chodos Athletics Zaplaceno
155 Reš Radim 1987 Šumperk Zaplaceno
156 Strachota Martin 1987 Šumperk Šumperk Zaplaceno
157 Urbanová Michaela 1987 Opava Zaplaceno
158 Vyhlídal Michal 1987 Olomouc Zaplaceno
159 Valentík Tomáš 1987 Nový Jičín Panda Zaplaceno
160 Vicher Jaroslav 1987 Sazovice KESBUK Zaplaceno
161 Skokan Roman 1987 Šumperk Zaplaceno
162 Sedláčková Kristýna 1987 Olomouc Zaplaceno
163 Černochová Kateřina 1987 Praha Zaplaceno
164 Hének Petr 1987 KJovalovice AK Drnovice Zaplaceno
165 Čechura Martin 1988 Rokycany MPM TEAM Zaplaceno
166 Mrázik Tomáš 1988 Liptovský Mikuláš Zaplaceno
167 Řehák Vláďa 1988 Karviná TJ Velichovky Zaplaceno
168 Chrobák Radek 1988 Frýdek-Místek Zaplaceno
169 Rybiář Michal 1988 Ostrava KarpaTrio Zaplaceno
170 Ďopan Lukáš 1988 Jeseník Zaplaceno
171 Křupala Adam 1988 Jeseník Jeseničáci Zaplaceno
172 Růžička Zbyněk 1989 Nové Město na Moravě Zaplaceno
173 Vala Peter 1989 Praha Zaplaceno
174 Kosek Štěpán 1989 Jablonné nad Orlicí Ultrablazni Zaplaceno
175 Zárubová Magdaléna 1989 Přerov Eda Team Zaplaceno
176 Pytlík Marek 1989 Ostrava MOBJ Zaplaceno
177 Marek Ondřej 1989 Ústí nad Orlicí HO J. Gagarina Zaplaceno
178 Gottvald Jaroslav 1989 Jablonec nad Nisou Natrhnutirit Zaplaceno
179 Letovancová Lada 1989 Ostrava Zaplaceno
180 Nečekal Pavel 1989 Orlová Zaplaceno
181 Handl Martin 1989 Holešov Hanáci na kopci Zaplaceno
182 Sallmann Roman 1989 Jablonec nad Nisou Dynamo Malá Skála Zaplaceno
183 Dutszáková Kateřina 1989 Litovel Zaplaceno
184 Bárta Milan 1989 Ústí nad Orlicí Zaplaceno
185 Bureš Miloš 1989 Supíkovice Zaplaceno
186 Hruška Zdeněk 1989 Tísek Runsport.cz/Salomon Zaplaceno
187 Majerčák Vladimir 1990 Považská Bystrica Zaplaceno
188 Škrabal Václav 1990 olomouc Zaplaceno
189 Furik Daniel 1990 Lipno nad Vltavou Zaplaceno
190 Kuncová Magdaléna 1990 Prostejov Zaplaceno
191 Šmehlík Ondřej 1990 Šumperk mig mig Zaplaceno
192 Klimeš Jan 1990 Olomouc Zaplaceno
193 Vykoukal Pavel 1990 Nový Malín SRTG Šumperk Zaplaceno
194 Turbaková Barbora 1990 Sebranice u Litomyšle Atletika Polička Zaplaceno
195 Keresteš Jiří 1991 Praha Zaplaceno
196 Markievič Jakub 1991 Litovel XS Sports Nutrition Zaplaceno
197 Gajdár Michal 1991 Bardejov Zaplaceno
198 Blisa Adam 1991 Brno Zaplaceno
199 Strecko Marek 1991 Brno Horalové Zaplaceno
200 Wyrwol Filip 1991 Karlovy Vary Zaplaceno
201 Pavlík Jan 1991 Ostrava - Hrabová HOKA HEY II Zaplaceno
202 Skribuckij Alexandr 1991 Olomouc Možná to dojdu Zaplaceno
203 Hájek Martin 1991 Supíkovice Zaplaceno
204 Buba Ondřej 1991 Ostrava SK Černé Plíce Zaplaceno
205 Směšný Jan 1991 Šumperk Zaplaceno
206 Šašková Klára 1992 JIhlava Zaplaceno
207 Levánszký Jakub 1992 Petřvald Zaplaceno
208 Kadlec Filip 1992 Praha Zaplaceno
209 Uhl Štěpán 1992 Olomouc Zaplaceno
210 Hrnčíř Radek 1992 Bílovec Bílovec Zaplaceno
211 Stachová Michaela 1992 Ostrava Zaplaceno
212 Smítková Lenka 1993 Bernartice Zaplaceno
213 Hýbl Jaroslav 1993 Šumperk DIMPEX Kosov Zaplaceno
214 Mesároš Marek 1993 Praha Zaplaceno
215 Pavelka Ondřej 1993 Rapotín Rapotín Zaplaceno
216 Hroch Václav 1993 Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí Zaplaceno
217 Vyvijal Tadeáš 1995 Frýdek Zaplaceno
218 Drazdík Filip 1995 Praha kčt odbor Trilobit Barrandov Zaplaceno
219 Matura Filip 1996 Loučná nad Desnou Zaplaceno
Top