Přihlášení závodníci

Poslední aktualizace plateb 15. 4. 2018 - 17:42

# Jméno Ročník Národnost Město Týmseřadit sestupně Platba
1 Vypušťák Adam 0 Zaplaceno
2 Keresteš Jiří 1991 Praha Zaplaceno
3 Mrázik Tomáš 1988 Liptovský Mikuláš Zaplaceno
4 Levánszký Jakub 1992 Petřvald Zaplaceno
5 Krejčík Tomáš 1973 Průhonice Zaplaceno
6 Furik Daniel 1990 Lipno nad Vltavou Zaplaceno
7 Matura Filip 1996 Loučná nad Desnou Zaplaceno
8 Reš Radim 1987 Šumperk Zaplaceno
9 Svoboda ZBYNĚK 1972 Brno Zaplaceno
10 Sedláček Jan 1986 Opava Zaplaceno
11 Solný Michal 1982 Opava Zaplaceno
12 Pospíšil Jan 1900 Zaplaceno
13 Koszyk Rafał 1979 Opole Zaplaceno
14 Přikryl Jaroslav 1957 Žilina Zaplaceno
15 Prudič Ivan 1982 Velký Újezd Zaplaceno
16 Zbruz Martin 1970 Praha Zaplaceno
17 Uhl Štěpán 1992 Olomouc Zaplaceno
18 Kuncová Magdaléna 1990 Prostejov Zaplaceno
19 Procházka František 1984 Praha Zaplaceno
20 Kadlec Filip 1992 Praha Zaplaceno
21 Chrobák Radek 1988 Frýdek-Místek Zaplaceno
22 Moserová Jana 1976 opava Zaplaceno
23 Váchová Hana 1980 Praha Zaplaceno
24 Hauser Tomáš 1979 Mohelnice Zaplaceno
25 Šnajdr Filip 1986 Leština Zaplaceno
26 Potyš Libor 1972 Dolní Lutyně Zaplaceno
27 Lehký Michal 1985 Ústí nad Orlicí Zaplaceno
28 Venczl Ferenc 1986 Ercsi Zaplaceno
29 Hanuš Martin 1985 Albrechtice Zaplaceno
30 Drtilová Veronika 1985 Litovel Zaplaceno
31 Gajdár Michal 1991 Bardejov Zaplaceno
32 Najdekr Lukáš 1979 Lhota nad Moravou Zaplaceno
33 Letovancová Lada 1989 Ostrava Zaplaceno
34 Vyvijal Tadeáš 1995 Frýdek Zaplaceno
35 Glabazňová Jana 1961 Opava Zaplaceno
36 Skiba Petr 1977 Ostrava Zaplaceno
37 Janák Martin 1985 Opava Zaplaceno
38 Blisa Adam 1991 Brno Zaplaceno
39 Pavlíček Petr 1979 Vlčice Zaplaceno
40 Urbanová Michaela 1987 Opava Zaplaceno
41 Vyhlídal Michal 1987 Olomouc Zaplaceno
42 Nečekal Pavel 1989 Orlová Zaplaceno
43 Obermajer Jan 1979 Praha Zaplaceno
44 Mesároš Marek 1993 Praha Zaplaceno
45 Fučík Karel 1977 Brno Zaplaceno
46 Wyrwol Filip 1991 Karlovy Vary Zaplaceno
47 Balšínková Majka 1980 Brno Zaplaceno
48 Vyhlídalová Lucie 1900 Zaplaceno
49 rippel jiří 1981 opava Zaplaceno
50 Klimeš Jan 1990 Olomouc Zaplaceno
51 Hrabica Jaroslav 1980 Napajedla Zaplaceno
52 Ďopan Lukáš 1988 Jeseník Zaplaceno
53 Rozsypal Dušan 1971 Ostrava Zaplaceno
54 Gottvald Jiří 1968 Terešov Zaplaceno
55 Ospálková Jarmila 1969 Zábřeh Zaplaceno
56 Pavlík Jan 1978 Brno Zaplaceno
57 Kašpar Tomáš 1986 Zábřeh Zaplaceno
58 Faron Filip 1979 Havířov Zaplaceno
59 Došel Petr 1978 Hradec Králové Zaplaceno
60 Skokan Roman 1987 Šumperk Zaplaceno
61 Szendrodi Andras 1965 Karancsalja Zaplaceno
62 Šafránkova Blanka 1970 Poděbrady Zaplaceno
63 Hájek Martin 1991 Supíkovice Zaplaceno
64 Halfar Jan 1980 Bělá Zaplaceno
65 Smočková Petra 1985 Jeseník Zaplaceno
66 Bílek Karel 1979 Žďár u Protivína Zaplaceno
67 Bárta Milan 1989 Ústí nad Orlicí Zaplaceno
68 Dutszáková Kateřina 1989 Litovel Zaplaceno
69 Plašil Ondřej 1982 Praha Zaplaceno
70 Blatoň Jan 1985 Karviná Zaplaceno
71 Hlavatý Jakub 1986 Bohdíkov Zaplaceno
72 Bureš Miloš 1989 Supíkovice Zaplaceno
73 Blažek Filip 1985 Brno Zaplaceno
74 Mikunda Miloš 1964 Rožnov pod Radhoštěm Zaplaceno
75 Hota Milan 1957 Třinec Zaplaceno
76 Krchňák Tomáš 1973 Loučky Zaplaceno
77 Sedláčková Kristýna 1987 Olomouc Zaplaceno
78 Směšný Jan 1991 Šumperk Zaplaceno
79 Stachová Michaela 1992 Ostrava Zaplaceno
80 Černochová Kateřina 1987 Praha Zaplaceno
81 Žabčík Marek 1980 Pardubice Zaplaceno
82 Šulc Luboš 1976 Čeperka Zaplaceno
83 Kučera Michal 1985 Šumperk Nezaplaceno
84 Skokan Martin 1985 Šumperk Zaplaceno
85 Růžička Zbyněk 1989 Nové Město na Moravě Zaplaceno
86 Majerčák Vladimir 1990 Považská Bystrica Zaplaceno
87 Zajfrtova Eva 1972 Rybitvi Zaplaceno
88 Sosnowski Stanislaw 1970 Wroclaw Zaplaceno
89 Smítková Lenka 1993 Bernartice Zaplaceno
90 Klím Tomáš 1975 Pstruží Zaplaceno
91 Škrabal Václav 1990 olomouc Zaplaceno
92 Vypušťák Jaromír 1964 Zaplaceno
93 Červený Tomáš 1973 Václavovice Zaplaceno
94 Vala Peter 1989 Praha Zaplaceno
95 Šašková Klára 1992 JIhlava Zaplaceno
96 Macháček Jan 1978 Moravičany - Zaplaceno
97 Hermanová Jaroslava 1977 Ostrava 2JH Zaplaceno
98 Herman Jakub 1975 Ostrava 2JH Zaplaceno
99 Číhal Jaromír 1981 Olomouc-Droždín 73.TPR Zaplaceno
100 Hénková Alena 1986 Kovalovice AK Drnovice Zaplaceno
101 Hének Petr 1987 KJovalovice AK Drnovice Zaplaceno
102 Hranický Aleš 1968 Ostrava Alis Team Zaplaceno
103 Kotyz Radomír 1972 Olomouc Aloha Zaplaceno
104 Zelená Marie 1985 Uherský Brod ALPSPORT CZ Zaplaceno
105 Turbaková Barbora 1990 Sebranice u Litomyšle Atletika Polička Zaplaceno
106 Aulehlova Leona 1980 Olomouc AuAu Zaplaceno
107 Valerián Jaroslav 1981 Praha beansmiths Zaplaceno
108 Karnet Roman 1981 Praha Beenode Zaplaceno
109 Peter Tomáš 1985 Pražmo Beskydští nomádi Zaplaceno
110 Hrnčíř Radek 1992 Bílovec Bílovec Zaplaceno
111 Dedek Vladimír 1978 Olbramice BK Olbramice Zaplaceno
112 Odstrčilík Zdenek 1981 Bojanovice! Bojanovice! Zaplaceno
113 Hanzlík Václav 1974 Liberec Bolavá noha Zaplaceno
114 Tkadlčík Zbyněk 1974 Brno Borci zdar! Zaplaceno
115 Větvička Jiří 1979 Cisovice Born to lose, live to win Zaplaceno
116 Rajnošek Zdeněk 1963 Žďár nad Sázavou Bratrstvo Žďárských vrchů Zaplaceno
117 Rajnošková Lea 1984 Žďár nad Sázavou Bratrstvo Žďárských vrchů Zaplaceno
118 Kacar Petr 1984 Šumperk BROTHERS Zaplaceno
119 Kacar Ondrej 1986 Olšany u Prostějova BROTHERS Zaplaceno
120 Žeravík Marek 1984 Pardubice Chodící Zlo Zaplaceno
121 Rod Marek 1987 Praha Chodos Athletics Zaplaceno
122 Hofman Jiri 1970 Praha CS 1000 Zaplaceno
123 Hýbl Jaroslav 1993 Šumperk DIMPEX Kosov Zaplaceno
124 Vévoda Antonin 1985 Dřevnovice Dřevnovsti ogari Zaplaceno
125 Reczuch Andrzej 1976 Wrocaw DWIZJON 102 Zaplaceno
126 Sallmann Roman 1989 Jablonec nad Nisou Dynamo Malá Skála Zaplaceno
127 Zárubová Magdaléna 1989 Přerov Eda Team Zaplaceno
128 Kuneš David 1974 K Čimperku EUrunner.eu Zaplaceno
129 Vaculík Tomáš 1984 Zlín FT LAZAR TEAM Zaplaceno
130 Vidlář František 1980 Zlín FT LAZARTEAM Zaplaceno
131 Vystrčilová Věra 1979 Tlumačov FyzioMovement Zaplaceno
132 Frohn Róbert 1982 Liberec GE-TRA Liberec Zaplaceno
133 Fait František 1966 Černošice Gerontclub Zaplaceno
134 Handl Martin 1989 Holešov Hanáci na kopci Zaplaceno
135 Hejkrlíková Věra 1954 Jiříkov HEJAHEJTRAIL Zaplaceno
136 Hejkrlíková Iva 1982 Jiříkov HEJAHEJTRAIL Zaplaceno
137 Hejkrlík Antonín 1952 Litomyšl Hejahejtrail.cz Zaplaceno
138 Marek Ondřej 1989 Ústí nad Orlicí HO J. Gagarina Zaplaceno
139 Šulc Kamil 1977 Hradec Králové HoHo team Zaplaceno
140 Pavlík Jan 1991 Ostrava - Hrabová HOKA HEY II Zaplaceno
141 Strecko Marek 1991 Brno Horalové Zaplaceno
142 Satoria Jakub 1979 Brno Jakub a Kača Zaplaceno
143 Křepelka Petr 1985 Jamajka Kojetín Zaplaceno
144 Křupala František 1958 Jeseník Jesenicaci Zaplaceno
145 Křupala Adam 1988 Jeseník Jeseničáci Zaplaceno
146 Hrachovec jiří 1971 Litovel JiHoš Zaplaceno
147 Rybiář Michal 1988 Ostrava KarpaTrio Zaplaceno
148 Drazdík Filip 1995 Praha kčt odbor Trilobit Barrandov Zaplaceno
149 Večerková Hana 1969 Otrokovice KESBUK Zaplaceno
150 Vicher Jaroslav 1987 Sazovice KESBUK Zaplaceno
151 Korbel Ondřej 1978 Kroměříž km Zaplaceno
152 Grégr Jiří 1973 Kroměříž KM Zaplaceno
153 Grégrová Miroslava 1971 Kroměříž KM Zaplaceno
154 Tobola Petr 1970 Řepiště Kokoška Zaplaceno
155 Rod Marek 1967 Praha Krčák Zaplaceno
156 Mrazik Michal 1986 Bratislava Lenochodci Zaplaceno
157 Boleček Libor 1985 Štěpánov LiBarča Zaplaceno
158 Vrzáček Tomáš 1974 Pardubice LiveToTell Zaplaceno
159 Košťál Lukáš 1979 Čížová Lookass Zaplaceno
160 Misař Tomáš 1985 Zlín M.T.D.E. Zaplaceno
161 Čáslavský Karel 1977 Brno Macho team Zaplaceno
162 Šmehlík Ondřej 1990 Šumperk mig mig Zaplaceno
163 Chodúr Miroslav 1980 Zlín Miro Zaplaceno
164 Večerka Michal 1981 Prostějov MK Prostějov Zaplaceno
165 Gremlica Martin 1980 Dětkovice MK Prostějov Zaplaceno
166 Pytlík Marek 1989 Ostrava MOBJ Zaplaceno
167 Skribuckij Alexandr 1991 Olomouc Možná to dojdu Zaplaceno
168 Čechura Martin 1988 Rokycany MPM TEAM Zaplaceno
169 Elias Marek 1973 Praha Na Kopci Zaplaceno
170 Jetelina Petr 1985 Javorník Náčelník Bokasa Zaplaceno
171 Gottvald Jaroslav 1989 Jablonec nad Nisou Natrhnutirit Zaplaceno
172 Tyleček Václav 1985 Stará Ves nad Ondřejnicí Neběžecký kroužek Zaplaceno
173 Kimla Jan 1984 Ostrava No Stress Zaplaceno
174 Foltin David 1972 Olomouc Olomouc Zaplaceno
175 Falkenberg Ludwik 1976 Krapkowice Opole Biega Zaplaceno
176 Valentík Tomáš 1987 Nový Jičín Panda Zaplaceno
177 Fojtíková Hana 1979 Žamberk PASIVITY Žamberk Zaplaceno
178 Pavelka Ondřej 1993 Rapotín Rapotín Zaplaceno
179 Červený Pavel 1974 Písek Redteam Zaplaceno
180 Navrátil Milan 1983 Šumperk ROH Zaplaceno
181 Kádner Vladislav 1984 Mladá Boleslav Runsport Team Zaplaceno
182 Hruška Zdeněk 1989 Tísek Runsport.cz/Salomon Zaplaceno
183 Zapletal Martin 1983 Mohelnice RYCHLÉ TEPLÁKY Zaplaceno
184 Navrátil Marek 1971 Čeladná Salomon Suunto Zaplaceno
185 Prášek Tomáš 1976 Kuřim Samotář Zaplaceno
186 Karč Jakub 1974 Babice u Říčan SK Babice Zaplaceno
187 Buba Ondřej 1991 Ostrava SK Černé Plíce Zaplaceno
188 Pospíšil Tomáš 1978 Ústí nad Orlicí SK GENARO Zaplaceno
189 Šima Milan 1983 Otrokovice SKÁJ team Zaplaceno
190 Šima Radek 1974 Otrokovice SKÁJ team Zaplaceno
191 Kraváček Igor 1979 Spytihněv SKÁJ team Zaplaceno
192 Vontroba Vítězslav 1968 Opava SME půl Zaplaceno
193 Vémola Zdeněk 1975 Brno Sova Run Brno Zaplaceno
194 Strnad Václav 1974 Brno Sova Run Brno Zaplaceno
195 Zahrádka Vít 1978 Jesenice Spřátelená zvěř Zaplaceno
196 Steinmetz Asangas 1967 Brno SRI CHINMOY MARATHON TEAM Zaplaceno
197 Vykoukal Pavel 1990 Nový Malín SRTG Šumperk Zaplaceno
198 Strachota Martin 1987 Šumperk Šumperk Zaplaceno
199 Hacuś Tomasz 1975 Wrocław swkd Zaplaceno
200 Švec Marek 1981 Syrovín Syrovínský běh Zaplaceno
201 Pazdziora Aleš 1971 Ostrava Team LightBIKE Zaplaceno
202 Kaniová Eliška 1985 Lipová - lázně Team LightBIKE Zaplaceno
203 Holeš Milan 1964 Havířov Team LightBIKE Zaplaceno
204 Netušil Jaroslav 1971 Jamné nad Orlicí TJ Sokol Jamné nad Orlicí Zaplaceno
205 Řehák Vláďa 1988 Karviná TJ Velichovky Zaplaceno
206 Hegedüs Csaba 1984 Dég TTT Zaplaceno
207 Kosek Štěpán 1989 Jablonné nad Orlicí Ultrablazni Zaplaceno
208 Hroch Václav 1993 Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí Zaplaceno
209 Selucký František 1966 Kyjov Vepak Zaplaceno
210 Smetana Filip 1985 Větřní Větřnmí Zaplaceno
211 Kostka Petr 1982 Dolní Lhota VivoOstrava.cz Zaplaceno
212 Král Václav 1982 Mährisch Altstadt Vlčí důl – ryzí eXtrém z hor/Běhání nás přežije! Zaplaceno
213 Paříková Eva 1975 Ostrava VZS Ostrava Zaplaceno
214 Pařík Richard 1981 Orlová X-TRAIL ORLOVÁ Zaplaceno
215 Vondráček Tomáš 1985 Ostrava X-TRAIL ORLOVÁ Zaplaceno
216 Tabarka Ondra 1985 Rymice X-TRAIL RychloHrad Zaplaceno
217 Svoboda Tomáš 1970 Všechovice X-TRAIL RychloHrad Zaplaceno
218 Markievič Jakub 1991 Litovel XS Sports Nutrition Zaplaceno
219 Linhart Jiří 1972 Havířov yetti Zaplaceno
Top