Výsledky 2016

Výsledky

# Jméno Ročník Týmseřadit vzestupně Čas
1 Dohnálek Zdeněk 1983 Zaskočený prvním metrem 17:20
2 Král Václav 1982 Vlčí důl - ryzí eXtrém z hor (běhání nás přežije!!!) 12:12
3 Kostka Petr 1982 Vivobarefoot Concept Store Ostrava 23:30
4 Myška Pavel 1976 Ve znamení Merkura 23:38
5 Dočkal Martin 1985 Ve znamení Merkura 23:38
6 Hruška Zdeněk 1989 Tísek 12:39
7 Švec Marek 1981 Syrovínský běh 13:43
8 Zahrádka Vít 1978 Spřátelená zvěř 23:34
9 Strnad Václav 1974 SKY RUN BRNO 23:15
10 Kraváček Igor 1979 SKÁJ team - PIFo 15:19
11 Horsák Petr 1982 SKÁJ Team 15:19
12 Hájková Kristýna 1984 SK Babice/Trailpoint 16:13
13 Parma Jan 1976 Silvini Madshus Team 18:09
14 Vokulič Jan 1969 selatkoleze 17:10
15 Klauser Ondřej 1985 Sedlčany 25:39
16 Steinmetz Asangas 1967 SCMT 21:41
17 Navrátil Marek 1971 Salomon-Suunto 12:53
18 Porwisz Jiří 1966 porwiteam 15:55
19 Valentík Tomáš 1987 Panda 16:45
20 Palásek Aleš 1974 Paldové 23:36
21 Haňavec Martin 1971 Nutrilite - Element team 17:42
22 Čechura Martin 1988 MPM TEAM 14:25
23 Macura Jan 1993 MLOK Mariánské Lázně 20:27
24 Lhotský Marek 1987 Mladí, krásní a svobodní kluci ze Štáblovic 22:58
25 Klásek Pavel 1990 Mladí, krásní a svobodní kluci ze Štáblovic 22:58
26 Kočtař Václav 1988 MK Prostějov 23:56
27 Košťál Lukáš 1979 LOOKASS 17:34
28 Dušánek Jan 1980 KVĚTY Liberec 14:25
29 Novotný Josef 1969 Křivoklátský vlk 25:43
30 Cyprianova Ivana 1976 KaBrňáci 28:00
31 Pešek Ondřej 1985 K.O.B. Choceň 16:15
32 Svoboda Tomáš 1968 Jeseník 15:52
33 Schmida Petr 1979 If YOU can´t run FLY 23:04
34 Marek Ondřej 1989 HO J.Gagarina 21:31
35 Marek Martin 1984 HO J. Gagarina 16:02
36 Hejkrlík Jiří 1985 HejaHejTrail.cz 18:53
37 Hrdina Lukáš 1976 Gabon Bilbao, Euskadi 18:40
38 Hlaváčová Renata 1976 EXTREME FETROCK Zlín 15:54
39 Čihák Olaf 1978 dalkovepochody.cz / KČT LOKO Teplice 35:13
40 Daněk Tomáš 1991 Buď a nebo 22:30
41 Domes Martin 1991 Buď a nebo 23:56
42 Choutka Jaroslav 1980 Bratrstvo Žďárských vrchů 21:16
43 Dubský Zbyněk 1972 BIKE 2000 17:05
44 Šanda Zbyněk 1972 Bičování mrtvého koně 21:10
45 Kašpar Tomáš 1986 Bad Company 23:56
46 Šnajdr Filip 1986 Bad Company 23:56
47 Hének Petr 1987 AK Drnovice 11:02
48 Vozda Vojtěch 1990 #jesenickastovka 12:58
49 Kseňák Marián 1991 21:29
50 Šemotl Robin 1992 16:33
51 Gottvald Jiří 1968 24:29
52 Satoria Jakub 1979 22:13
53 Plašil Ondřej 1982 17:20
54 Majorová Eliška 1987 21:27
55 Fexa Pavel 1982 17:20
56 Hanzlík Václav 1974 15:38
57 Bochenek Paweł 1979 27:45
58 Lehnert Jan 1987 25:30
59 Smola Josef 1951 18:20
60 Aulehla Vladimír 1979 25:37
61 Ferenc Jakub 1984 16:59
62 Horák Radek 1966 16:25
63 Hujíček Matouš 1983 19:35
64 Suchomel Jan 1981 15:40
65 Kopáč David 1976 13:34
66 Machel Jakub 1985 20:50
67 Kseňák Andrej 1990 21:30
68 Hrabčák Radek 1978 15:33
69 Hota Dalimil 1998 15:50
70 Vontroba Vítězslav 1968 24:51
71 Musil Ondřej 1980 21:59
72 Pavelek Jan 1976 15:20
73 Rozsypal Dušan 1971 24:51
74 Kratochvíl Jan 1993 21:51
75 Vrzáček Tomáš 1974 18:51
76 Aulehlová Leona 1980 25:37
77 Hejkrlíková Věra 1954 26:28
78 Kocyán Přemysl 1977 17:20
79 Hota Milan 1957 24:49
80 Dereń Andrzej 1976 22:13
81 Větvička Jirka 1979 21:30
82 Berka Oldřich 1983 19:39
83 Solovský Jakub 1992 19:44
84 Novak Petr 1981 17:42
85 Peškar Michal 1978 18:05
86 Mahdalová Hanka 1972 26:08
87 Kaniová Eliška 1985 15:52
88 Havlíčková Petra 1976 23:36
89 Sosnowski Stanislaw 1970 24:49
90 Vyhlídal Michal 1987 24:30
91 Pavelka Ondřej 1993 28:01
92 Adamík Jakub 1992 21:30
93 Koszyk Rafal 1979 19:23
94 Holas Radek 1983 25:38
95 Třiska Jiří 1977 17:10
96 Koza Pavel 1978 25:05
97 Šumník Adam 1996 25:35
98 Kalužík Milan 1971 25:35
99 Bohoňková Ivana 1962 20:20
100 Zárubová Magdaléna 1989 24:13
101 Hejkrlíková Iva 1982 26:28
102 Rod Marek 1967 23:38
103 Halfar Jan 1980 17:51
104 Šmatolán Miroslav 1979 15:35
105 Gric Antonín 1992 20:19
106 Smetana Filip 1985 17:08
107 Tyleček Václav 1985 15:55
108 Linhart Jiří 1972 18:36
109 Hnilicová Šárka 1994 21:51
110 Urbanský Přemysl 1982 22:58
111 Glabazňová Jana 1961 20:22
112 Rajský Josef 1986 14:23
113 Hanzelka Lukáš 1990 25:38
114 Vyhlídalová Lucie 1986 24:30
115 Mücková Petra 1984 14:06
116 Mondri Petr 1972 15:52
117 Potyš Libor 1972 23:37
118 Hečko Eduard 1962 25:35
119 Číhal Jaromír 1981 17:03
120 Červený Tomáš 1973 23:15
121 Hovorka Jan 1988 17:59
122 Eschler Radek 1979 15:29
123 Balcar Marek 1979 13:26
124 Vlková Denisa 1992 21:06
125 Hanuš Martin 1985 16:20
126 Grubiak Wojciech 1975 17:05
127 Svoboda Zbyněk 1972 18:40
128 Bureš Miloš 1989 20:59
129 Leifert Jan 1993 20:49
130 Přikryl Jaroslav 1957 20:50
131 Ramešová Kamila 1980 23:35
132 Sitter Robert 1977 21:42
133 Hofman Jiří 1970 26:07
134 Činčura Jiří 1983 20:19

Závodníci, kterým chybí kontrola

# Jméno Ročník Týmseřadit vzestupně Čas
1 Vondráček Tomáš 1985 X-TRAIL ORLOVÁ 17:27
2 Selucký František 1966 Vepak 18:18
3 Švec Marek 1981 Syrovínský běh 13:31
4 Strnad Václav 1974 Sova Run Brno 18:33
5 Zmátlo Josef 1980 Šmajdáci Konárovice 16:12
6 Chrobák Radek 1988 Slepý Ohař 12:43
7 Šanda Zbyněk 1972 SKÁJ Team 22:53
8 Vokulič Jan 1969 selatkoleze 17:03
9 Pavelka Ondřej 1993 Rapotín 12:03
10 Kovářík Ondřej 1989 Profibaustoffe CZ 12:15
11 Kimla Jan 1984 No Stress 16:54
12 Šmehlík Ondřej 1990 mig mig 17:45
13 Kacar Petr 1984 BROTHERS 16:41
14 Helleší Jiří 1979 Atletika Zábřeh 12:39
15 Helleší Jiří 1979 Atletika Zábřeh 13:29
16 Kotyz Radomír 1972 Aloha 21:53
17 Skiba Petr 1977 15:58
18 Uhl Štěpán 1992 25:00
19 Szendrodi Andras 1965 21:55
20 Stejskal Jirka 1962 22:54
21 Majerčák Vladimir 1990 23:21
22 Fučík Karel 1977 17:41

Závodníci, kteří nedokončili závod

# Jméno Ročník Týmseřadit vzestupně
1 Gerych Jan Vojta 1984 Vojta a Vojta
2 Rykr Vojtěch 1994 Vojta a Vojta
3 Ratajský Ondřej 1984 Stará Lambáda
4 Barteska Petr 1991 SK Štáblovice
5 Čáslava Chakradhara 1975 SCMT
6 Vyvijal Tadeáš 1995 Sanasport
7 Voráč Marek 1989 Outdoor-life
8 Fulík Honza 1977 Miho
9 Kučírek Roman 1976 KHB Kojetín
10 Křepelka Petr 1985 KHB Kojetín
11 Benroth Martin 1992 Kerteam
12 Ondo Petr 1981 KaBrňáci
13 Poliak Jakub 1988 Jesenický druidi
14 Majláth Martin 1989 Jesenický druidi
15 Šulc Kamil 1977 HoHo team
16 Došel Petr 1978 HoHo team
17 Bárta Milan 1989 HO J.Gagarina
18 Lehký Michal 1984 HO J.Gagarina
19 Frohn Róbert 1982 GE-TRA Liberec
20 Šafář Jiří 1986 CVIBOŠI
21 Kubásek Jakub 1993 Buď a nebo
22 Uhl Štěpán 1992 Buď a nebo
23 Kacar Ondřej 1986 BROTHERS
24 Pektor Stanislav 1980 Biketriatlon Morkovice
25 Šimek Petr 1986 Bad Company
26 Holásková Petra 1987 Bad Company
27 Hauck Otto 1969 2 marmote
28 Rafaj Vladimir 1991
29 Kotyz Radomír 1972
30 Šubr Jan 1991
31 Kramoliš Štěpán 1984
32 Dub Petr 1983
33 Navrátil Milan 1983
34 Pácal Roman 0
35 Pácalová Pavla 1971
36 Bukovský Martin 1984
37 Jonov Martin 1980
38 Přibyl Jan 1991
39 Šebek Jan 1993
40 Kimla Jan 1984
41 Švarc Otto 1993
42 Skokan Martin 1985
43 Školoud Libor 1990
44 Drtilová Veronika 1985
45 Maňák Jiří 1976
46 Smrček Petr 1974
47 Kučera Michal 1985
48 Šiška Jan 1981
49 Dutszáková Kateřina 1989
50 Homola Miroslav 1983
51 Slivka Roman 1984
52 Faksa František 1979
53 Konszká Eva 1996
54 Gajdoš Jan 1989
55 Vypušťák Adam 1990
56 Plátek Jan 1990
57 Skoumalová Bára 1995
58 Škrabal Václav 1990
59 Pořízková Radka 1995
Top