Výsledky 2016

Výsledky

# Jménoseřadit sestupně Ročník Tým Čas
1 Adamík Jakub 1992 21:30
2 Aulehla Vladimír 1979 25:37
3 Aulehlová Leona 1980 25:37
4 Balcar Marek 1979 13:26
5 Berka Oldřich 1983 19:39
6 Bochenek Paweł 1979 27:45
7 Bohoňková Ivana 1962 20:20
8 Bureš Miloš 1989 20:59
9 Čechura Martin 1988 MPM TEAM 14:25
10 Červený Tomáš 1973 23:15
11 Choutka Jaroslav 1980 Bratrstvo Žďárských vrchů 21:16
12 Čihák Olaf 1978 dalkovepochody.cz / KČT LOKO Teplice 35:13
13 Číhal Jaromír 1981 17:03
14 Činčura Jiří 1983 20:19
15 Cyprianova Ivana 1976 KaBrňáci 28:00
16 Daněk Tomáš 1991 Buď a nebo 22:30
17 Dereń Andrzej 1976 22:13
18 Dočkal Martin 1985 Ve znamení Merkura 23:38
19 Dohnálek Zdeněk 1983 Zaskočený prvním metrem 17:20
20 Domes Martin 1991 Buď a nebo 23:56
21 Dubský Zbyněk 1972 BIKE 2000 17:05
22 Dušánek Jan 1980 KVĚTY Liberec 14:25
23 Eschler Radek 1979 15:29
24 Ferenc Jakub 1984 16:59
25 Fexa Pavel 1982 17:20
26 Glabazňová Jana 1961 20:22
27 Gottvald Jiří 1968 24:29
28 Gric Antonín 1992 20:19
29 Grubiak Wojciech 1975 17:05
30 Hájková Kristýna 1984 SK Babice/Trailpoint 16:13
31 Halfar Jan 1980 17:51
32 Haňavec Martin 1971 Nutrilite - Element team 17:42
33 Hanuš Martin 1985 16:20
34 Hanzelka Lukáš 1990 25:38
35 Hanzlík Václav 1974 15:38
36 Havlíčková Petra 1976 23:36
37 Hečko Eduard 1962 25:35
38 Hejkrlík Jiří 1985 HejaHejTrail.cz 18:53
39 Hejkrlíková Iva 1982 26:28
40 Hejkrlíková Věra 1954 26:28
41 Hének Petr 1987 AK Drnovice 11:02
42 Hlaváčová Renata 1976 EXTREME FETROCK Zlín 15:54
43 Hnilicová Šárka 1994 21:51
44 Hofman Jiří 1970 26:07
45 Holas Radek 1983 25:38
46 Horák Radek 1966 16:25
47 Horsák Petr 1982 SKÁJ Team 15:19
48 Hota Dalimil 1998 15:50
49 Hota Milan 1957 24:49
50 Hovorka Jan 1988 17:59
51 Hrabčák Radek 1978 15:33
52 Hrdina Lukáš 1976 Gabon Bilbao, Euskadi 18:40
53 Hruška Zdeněk 1989 Tísek 12:39
54 Hujíček Matouš 1983 19:35
55 Kalužík Milan 1971 25:35
56 Kaniová Eliška 1985 15:52
57 Kašpar Tomáš 1986 Bad Company 23:56
58 Klásek Pavel 1990 Mladí, krásní a svobodní kluci ze Štáblovic 22:58
59 Klauser Ondřej 1985 Sedlčany 25:39
60 Kočtař Václav 1988 MK Prostějov 23:56
61 Kocyán Přemysl 1977 17:20
62 Kopáč David 1976 13:34
63 Košťál Lukáš 1979 LOOKASS 17:34
64 Kostka Petr 1982 Vivobarefoot Concept Store Ostrava 23:30
65 Koszyk Rafal 1979 19:23
66 Koza Pavel 1978 25:05
67 Král Václav 1982 Vlčí důl - ryzí eXtrém z hor (běhání nás přežije!!!) 12:12
68 Kratochvíl Jan 1993 21:51
69 Kraváček Igor 1979 SKÁJ team - PIFo 15:19
70 Kseňák Andrej 1990 21:30
71 Kseňák Marián 1991 21:29
72 Lehnert Jan 1987 25:30
73 Leifert Jan 1993 20:49
74 Lhotský Marek 1987 Mladí, krásní a svobodní kluci ze Štáblovic 22:58
75 Linhart Jiří 1972 18:36
76 Machel Jakub 1985 20:50
77 Macura Jan 1993 MLOK Mariánské Lázně 20:27
78 Mahdalová Hanka 1972 26:08
79 Majorová Eliška 1987 21:27
80 Marek Martin 1984 HO J. Gagarina 16:02
81 Marek Ondřej 1989 HO J.Gagarina 21:31
82 Mondri Petr 1972 15:52
83 Mücková Petra 1984 14:06
84 Musil Ondřej 1980 21:59
85 Myška Pavel 1976 Ve znamení Merkura 23:38
86 Navrátil Marek 1971 Salomon-Suunto 12:53
87 Novak Petr 1981 17:42
88 Novotný Josef 1969 Křivoklátský vlk 25:43
89 Palásek Aleš 1974 Paldové 23:36
90 Parma Jan 1976 Silvini Madshus Team 18:09
91 Pavelek Jan 1976 15:20
92 Pavelka Ondřej 1993 28:01
93 Pešek Ondřej 1985 K.O.B. Choceň 16:15
94 Peškar Michal 1978 18:05
95 Plašil Ondřej 1982 17:20
96 Porwisz Jiří 1966 porwiteam 15:55
97 Potyš Libor 1972 23:37
98 Přikryl Jaroslav 1957 20:50
99 Rajský Josef 1986 14:23
100 Ramešová Kamila 1980 23:35
101 Rod Marek 1967 23:38
102 Rozsypal Dušan 1971 24:51
103 Šanda Zbyněk 1972 Bičování mrtvého koně 21:10
104 Satoria Jakub 1979 22:13
105 Schmida Petr 1979 If YOU can´t run FLY 23:04
106 Šemotl Robin 1992 16:33
107 Sitter Robert 1977 21:42
108 Šmatolán Miroslav 1979 15:35
109 Smetana Filip 1985 17:08
110 Smola Josef 1951 18:20
111 Šnajdr Filip 1986 Bad Company 23:56
112 Solovský Jakub 1992 19:44
113 Sosnowski Stanislaw 1970 24:49
114 Steinmetz Asangas 1967 SCMT 21:41
115 Strnad Václav 1974 SKY RUN BRNO 23:15
116 Suchomel Jan 1981 15:40
117 Šumník Adam 1996 25:35
118 Švec Marek 1981 Syrovínský běh 13:43
119 Svoboda Tomáš 1968 Jeseník 15:52
120 Svoboda Zbyněk 1972 18:40
121 Třiska Jiří 1977 17:10
122 Tyleček Václav 1985 15:55
123 Urbanský Přemysl 1982 22:58
124 Valentík Tomáš 1987 Panda 16:45
125 Větvička Jirka 1979 21:30
126 Vlková Denisa 1992 21:06
127 Vokulič Jan 1969 selatkoleze 17:10
128 Vontroba Vítězslav 1968 24:51
129 Vozda Vojtěch 1990 #jesenickastovka 12:58
130 Vrzáček Tomáš 1974 18:51
131 Vyhlídal Michal 1987 24:30
132 Vyhlídalová Lucie 1986 24:30
133 Zahrádka Vít 1978 Spřátelená zvěř 23:34
134 Zárubová Magdaléna 1989 24:13

Závodníci, kterým chybí kontrola

# Jménoseřadit sestupně Ročník Tým Čas
1 Chrobák Radek 1988 Slepý Ohař 12:43
2 Fučík Karel 1977 17:41
3 Helleší Jiří 1979 Atletika Zábřeh 13:29
4 Helleší Jiří 1979 Atletika Zábřeh 12:39
5 Kacar Petr 1984 BROTHERS 16:41
6 Kimla Jan 1984 No Stress 16:54
7 Kotyz Radomír 1972 Aloha 21:53
8 Kovářík Ondřej 1989 Profibaustoffe CZ 12:15
9 Majerčák Vladimir 1990 23:21
10 Pavelka Ondřej 1993 Rapotín 12:03
11 Šanda Zbyněk 1972 SKÁJ Team 22:53
12 Selucký František 1966 Vepak 18:18
13 Skiba Petr 1977 15:58
14 Šmehlík Ondřej 1990 mig mig 17:45
15 Stejskal Jirka 1962 22:54
16 Strnad Václav 1974 Sova Run Brno 18:33
17 Švec Marek 1981 Syrovínský běh 13:31
18 Szendrodi Andras 1965 21:55
19 Uhl Štěpán 1992 25:00
20 Vokulič Jan 1969 selatkoleze 17:03
21 Vondráček Tomáš 1985 X-TRAIL ORLOVÁ 17:27
22 Zmátlo Josef 1980 Šmajdáci Konárovice 16:12

Závodníci, kteří nedokončili závod

# Jménoseřadit sestupně Ročník Tým
1 Bárta Milan 1989 HO J.Gagarina
2 Barteska Petr 1991 SK Štáblovice
3 Benroth Martin 1992 Kerteam
4 Bukovský Martin 1984
5 Čáslava Chakradhara 1975 SCMT
6 Došel Petr 1978 HoHo team
7 Drtilová Veronika 1985
8 Dub Petr 1983
9 Dutszáková Kateřina 1989
10 Faksa František 1979
11 Frohn Róbert 1982 GE-TRA Liberec
12 Fulík Honza 1977 Miho
13 Gajdoš Jan 1989
14 Gerych Jan Vojta 1984 Vojta a Vojta
15 Hauck Otto 1969 2 marmote
16 Holásková Petra 1987 Bad Company
17 Homola Miroslav 1983
18 Jonov Martin 1980
19 Kacar Ondřej 1986 BROTHERS
20 Kimla Jan 1984
21 Konszká Eva 1996
22 Kotyz Radomír 1972
23 Kramoliš Štěpán 1984
24 Křepelka Petr 1985 KHB Kojetín
25 Kubásek Jakub 1993 Buď a nebo
26 Kučera Michal 1985
27 Kučírek Roman 1976 KHB Kojetín
28 Lehký Michal 1984 HO J.Gagarina
29 Majláth Martin 1989 Jesenický druidi
30 Maňák Jiří 1976
31 Navrátil Milan 1983
32 Ondo Petr 1981 KaBrňáci
33 Pácal Roman 0
34 Pácalová Pavla 1971
35 Pektor Stanislav 1980 Biketriatlon Morkovice
36 Plátek Jan 1990
37 Poliak Jakub 1988 Jesenický druidi
38 Pořízková Radka 1995
39 Přibyl Jan 1991
40 Rafaj Vladimir 1991
41 Ratajský Ondřej 1984 Stará Lambáda
42 Rykr Vojtěch 1994 Vojta a Vojta
43 Šafář Jiří 1986 CVIBOŠI
44 Šebek Jan 1993
45 Šimek Petr 1986 Bad Company
46 Šiška Jan 1981
47 Skokan Martin 1985
48 Školoud Libor 1990
49 Skoumalová Bára 1995
50 Škrabal Václav 1990
51 Slivka Roman 1984
52 Smrček Petr 1974
53 Šubr Jan 1991
54 Šulc Kamil 1977 HoHo team
55 Švarc Otto 1993
56 Uhl Štěpán 1992 Buď a nebo
57 Voráč Marek 1989 Outdoor-life
58 Vypušťák Adam 1990
59 Vyvijal Tadeáš 1995 Sanasport
Top