Apokalypsa!

Přetížený web, 10 minut, vyprodáno, smutné komentáře. To celé provázelo páteční večer a registraci na letošní ročník. Možnost přihlásit se však ještě bude!

19:55 - na webu už se pohybuje přes 100 lidí;

19:59 - Tomča nachystán a čeká na můj pokyn;

20:00 - dávám pokyn Tomčovi, ať to spustí;

20:01 - aktualizujeme seznam došlých registrací, web se načítá neskutečně dlouho;

20:02 - nervozita stoupá, říkám, že je to pěkně v prdeli;

20:04 - poprvé se nám načte web, přihlášených necelá čtyřicítka;

20:05 - dostávám se na registrační formulář;

20:07 - přes 100 registrací;

20:08 - dokážu se dostat na registrační formulář podruhé;

20:09 - 170 přihlášených;

20:10 - 200 registrací, Tomča maže formulář z webu.

Tak přibližně takhle to vypadalo v pátek večer z našeho pohledu. Následovala diskuze na facebooku, odpovídání na e-maily a řada dalších věcí. Zájem byl letos enormní a nálada po skončení registrace nebyla bůh ví jaká. Jsme si vědomi, že spousta z vás byla zklamaná, že se nedostala. Nevěšte hlavu, šance ještě bude.

Od zítřka, tj. 13. 3., bude možnost se od 20:00 přihlásit do naší losovačky. Ta bude otevřena až do neděle 26. 3.! Nemusíte tedy zítra zběsile nabíhat na web a opět bojovat o každou sekundu. Tentokrát to bude jen na štastném losu. Losovaní bude probíhat 27. 3. ve 20:00. Budeme se snažit z tohoto losování udělat opět videozáznam, abyste měli jistotu, že vše proběhlo v duchu fair-play. Spousta závodníků odeslalo registrační formulář dvakrát. Tyto registrace byly samozřejmě vymazány. Volných míst by mělo být několik desítek, šance je tedy velká

Vy, kterým se podařilo přihlásit už nyní, apelujeme na vás, na uhrazení startovného máte 2 týdny. Pro všechny tedy 24. března. Pokud v pátek do půlnoci nebudou peníze připsány na náš účet, mažeme vás ze startovní listiny.

Kapacita je opravdu pouze 220 míst. Na tento počet máme povolení od všech subjektů a odpovídá i kapacitě centra závodu. Věřím, že ti z vás, kteří se k nám chtějí opravdu podívat, se nakonec na start postaví. Pokud by náhodou nevyšla losovačka, nezoufejte. Vždy se s blížícím termínem závodu najdou závodníci, kteří své registrace z různých důvodů prodávají. Obvykle tak činí na naší facebookové stránce či události

Chápeme, že spousta z vás měla rozpačité pocity, budeme rádi, když nám i přes ne příliš podařený "start" zachováte přízeň!

 

Top