Výsledky 2015

Mnoho závodníků vynechalo tajnou kontrolu. Více se dočtete v závěrečném článku.
Pořadí Jméno Klub Výsledný čas
1 Šilar Filip Fenix multisport - adidas 12:11
2 Udržal Tomáš klacky.cz 12:12
3 Hének Petr 12:32
4 Král Václav Vlčí důl - ryzí eXtrém z hor 13:08
5 Hlaváč Tomáš Extreme Fetrock Team 13:28
6 Navrátil Marek Salomon-Suunto 13:28
7 Švec Marek MAROND 13:28
8 Skripnik Štěpán klacky.cz 13:28
9 Kučera Petr KESBUK 13:43
10 Hruška Zdeněk Tísek 14:04
11 Hrabal Tomáš Bruntál 14:40
12 Zmátlo Josef Šmajdáci Konárovice 15:27
13 Helleší Jiří Atletika Zábřeh 15:27
14 Švrček Filip MK CHRTI LEDNICE 15:27
15 Zborníková Eva CS1000 15:34
16 Eschler Radek 15:34
17 Lederer Jan Outfish Team 15:35
18 Valentík Tomáš Panda 15:36
19 Marek Martin HO J.Gagarina 15:43
20 Svoboda Tomáš Jeseník 15:46
21 Zelenka Jiří SUADRA 15:46
22 Pešek Ondřej KOB Choceň 15:52
23 Horsák Petr SKÁJ Team 16:05
24 Piechowicz Jiří ULTRASTA Frýdek-Místek 16:07
25 Tříska Jiří SDH Loučany 16:07
26 Kopečný Dušan FANKLUB PAVLA JURENKY 16:14
27 Mücková Petra Do pohody Mountland 16:15
28 Pektor Stanislav BIKETRIATLON MORKOVICE 16:45
29 Jančík Miroslav Kudrna 16:47
30 Drtilová Veronika M100 16:54
31 Kachyňa Mirek Trisk Olomouc 17:16
32 Lihosit Juraj 17:16
33 Jurka Marek TATRATEAm 17:23
34 Fexa Pavel Automotive Lighting s.r.o. 17:23
35 Madron Miloš 17:27
36 Blazek Jiri 17:27
37 Tyleček Václav 17:42
38 Křepelka Petr 17:42
39 Dubský Zbyněk 17:43
40 Stančo Ladislav SK Hory beraní hlavy 17:45
41 Vambera Tomáš Neratovice 17:45
42 Hanzlík Václav 17:47
43 Kraváček Igor PIF/SKÁJ Team 18:00
44 Mazák Lukáš Sokol Hrabenov 18:04
45 Juráček Pavel voblezuto 18:08
46 Lehký Michal HOJG 18:10
47 Bárta Milan HOJG 18:10
48 Šoubová Magdalena 18:14
49 Šoubová Kateřina 18:14
50 Svoboda Jan SUADRA 18:14
51 Novák Petr Nutrilite - Element team 18:18
52 Doležal Jan pure outdoor 18:27
53 Hromádko Daniel 18:40
54 Šulc Luboš 18:40
55 Šlachtová Ivana 18:40
56 Koszyk Rafal run6000 Challenge 18:45
57 Osis Kaspars 18:48
58 Zelenka Filip SUADRA 18:50
59 Linhart Jiří 18:50
60 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Žďárských vrchů 18:51
61 Košťál Lukáš 18:52
62 Kocur Lukáš 18:58
63 Kotyz Radomír 19:23
64 Dohnálek Zdeněk Zaskočený prvním metrem 19:24
65 Pražák Lubomír 19:39
66 Kůs Marek 19:40
67 Šemotl Robin AC/MLOK Mariánské Lázně 19:43
68 Jurenka Pavel MK Prostějov 19:47
69 Jančík Robin EXTREME FETROCK TEAM 19:47
70 Horbaj Dušan SVP Kladno 19:52
71 Kříbala Petr 20:00
72 Kučírek Roman 20:00
73 Smola Josef MK Seitl Ostrava 20:05
74 Géc Robert 20:14
75 Šroller Vojtěch SK Lamy 20:37
76 Fait František Gerontclub 20:37
77 Halfar Jan Prajzska ambasada 20:39
78 Přikryl Jaroslav 20:41
79 Korotvička Jiří 20:50
80 Kroča Tomáš 21:17
81 Pošar Zdeněk 21:50
82 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně 21:50
83 Bureš Miloš Odór team 22:11
84 Hájek Martin Odór team 22:11
85 Honc Libor 22:19
86 Hlaváč Martin 22:21
87 Majláth Martin 22:31
88 Šafář Jiří ŠAFA 22:31
89 Šmolík Jakub Pure outdoor 22:31
90 Lhotský Marek Mladí, krásní, svobodní kluci ze Štáblovic 22:33
91 Horák Radek 22:58
92 Zahrádka Vít Spřátelená zvěř 22:59
93 Kříž Tomáš 23:00
94 Rohrbacher Michael 23:00
95 Mareš Miroslav Volejte sláva a tři dny se radujte :-) 23:00
96 Urbanský Přemysl SK Štáblovice 23:00
97 Václavík Martin za sebe 23:09
98 Edr Vit 23:30
99 Sitter Robert 23:30
100 Richter Vojtech Wind Team 23:40
101 Krečmer Petr Velkobystřičtí běžci 23:40
102 Hejkrlík Jiří 23:40
103 Vontroba Vítězslav 23:40
104 Hejkrlík Antonín 23:40
105 Choutka Jaroslav Bratrstvo Žďárských vrchů 23:40
106 Moskwik Radosław 23:48
107 Hofman Jiří CS 1000 23:55
108 Strnad Václav Brno sky run 24:37
109 Klásek Pavel Mladí, krásní, svobodní kluci ze Štáblovic 24:38
110 Aulehla Vladimir 24:55
111 Ryšavý Martin 25:09
112 Petruš Andrej 25:09
113 Stano Mario 25:57
114 Macečková Silvie 27:47
115 Kseňák Andrej 28:14
116 Kseňák Marián 28:14
117 Cyprianová Ivana 28:14
118 Adamík Jakub Slavoj Houslice 28:26
119 Rajnošková Lea Bratrstvo Žďárských vrchů 28:41
120 Satoria Jakub 29:05
121 Majetný Petr 29:05
122 Hejkrlíková Iva 29:45
123 Hejkrlíková Věra 29:45
Top