Přihlášení závodníci

Poslední aktualizace plateb 15. 4. 2018 - 17:42

# Jménoseřadit sestupně Ročník Národnost Město Tým Platba
1 Aulehlova Leona 1980 Olomouc AuAu Zaplaceno
2 Balšínková Majka 1980 Brno Zaplaceno
3 Bárta Milan 1989 Ústí nad Orlicí Zaplaceno
4 Bílek Karel 1979 Žďár u Protivína Zaplaceno
5 Blatoň Jan 1985 Karviná Zaplaceno
6 Blažek Filip 1985 Brno Zaplaceno
7 Blisa Adam 1991 Brno Zaplaceno
8 Boleček Libor 1985 Štěpánov LiBarča Zaplaceno
9 Buba Ondřej 1991 Ostrava SK Černé Plíce Zaplaceno
10 Bureš Miloš 1989 Supíkovice Zaplaceno
11 Čáslavský Karel 1977 Brno Macho team Zaplaceno
12 Čechura Martin 1988 Rokycany MPM TEAM Zaplaceno
13 Černochová Kateřina 1987 Praha Zaplaceno
14 Červený Pavel 1974 Písek Redteam Zaplaceno
15 Červený Tomáš 1973 Václavovice Zaplaceno
16 Chodúr Miroslav 1980 Zlín Miro Zaplaceno
17 Chrobák Radek 1988 Frýdek-Místek Zaplaceno
18 Číhal Jaromír 1981 Olomouc-Droždín 73.TPR Zaplaceno
19 Dedek Vladimír 1978 Olbramice BK Olbramice Zaplaceno
20 Ďopan Lukáš 1988 Jeseník Zaplaceno
21 Došel Petr 1978 Hradec Králové Zaplaceno
22 Drazdík Filip 1995 Praha kčt odbor Trilobit Barrandov Zaplaceno
23 Drtilová Veronika 1985 Litovel Zaplaceno
24 Dutszáková Kateřina 1989 Litovel Zaplaceno
25 Elias Marek 1973 Praha Na Kopci Zaplaceno
26 Fait František 1966 Černošice Gerontclub Zaplaceno
27 Falkenberg Ludwik 1976 Krapkowice Opole Biega Zaplaceno
28 Faron Filip 1979 Havířov Zaplaceno
29 Fojtíková Hana 1979 Žamberk PASIVITY Žamberk Zaplaceno
30 Foltin David 1972 Olomouc Olomouc Zaplaceno
31 Frohn Róbert 1982 Liberec GE-TRA Liberec Zaplaceno
32 Fučík Karel 1977 Brno Zaplaceno
33 Furik Daniel 1990 Lipno nad Vltavou Zaplaceno
34 Gajdár Michal 1991 Bardejov Zaplaceno
35 Glabazňová Jana 1961 Opava Zaplaceno
36 Gottvald Jaroslav 1989 Jablonec nad Nisou Natrhnutirit Zaplaceno
37 Gottvald Jiří 1968 Terešov Zaplaceno
38 Grégr Jiří 1973 Kroměříž KM Zaplaceno
39 Grégrová Miroslava 1971 Kroměříž KM Zaplaceno
40 Gremlica Martin 1980 Dětkovice MK Prostějov Zaplaceno
41 Hacuś Tomasz 1975 Wrocław swkd Zaplaceno
42 Hájek Martin 1991 Supíkovice Zaplaceno
43 Halfar Jan 1980 Bělá Zaplaceno
44 Handl Martin 1989 Holešov Hanáci na kopci Zaplaceno
45 Hanuš Martin 1985 Albrechtice Zaplaceno
46 Hanzlík Václav 1974 Liberec Bolavá noha Zaplaceno
47 Hauser Tomáš 1979 Mohelnice Zaplaceno
48 Hegedüs Csaba 1984 Dég TTT Zaplaceno
49 Hejkrlík Antonín 1952 Litomyšl Hejahejtrail.cz Zaplaceno
50 Hejkrlíková Iva 1982 Jiříkov HEJAHEJTRAIL Zaplaceno
51 Hejkrlíková Věra 1954 Jiříkov HEJAHEJTRAIL Zaplaceno
52 Hének Petr 1987 KJovalovice AK Drnovice Zaplaceno
53 Hénková Alena 1986 Kovalovice AK Drnovice Zaplaceno
54 Herman Jakub 1975 Ostrava 2JH Zaplaceno
55 Hermanová Jaroslava 1977 Ostrava 2JH Zaplaceno
56 Hlavatý Jakub 1986 Bohdíkov Zaplaceno
57 Hofman Jiri 1970 Praha CS 1000 Zaplaceno
58 Holeš Milan 1964 Havířov Team LightBIKE Zaplaceno
59 Hota Milan 1957 Třinec Zaplaceno
60 Hrabica Jaroslav 1980 Napajedla Zaplaceno
61 Hrachovec jiří 1971 Litovel JiHoš Zaplaceno
62 Hranický Aleš 1968 Ostrava Alis Team Zaplaceno
63 Hrnčíř Radek 1992 Bílovec Bílovec Zaplaceno
64 Hroch Václav 1993 Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí Zaplaceno
65 Hruška Zdeněk 1989 Tísek Runsport.cz/Salomon Zaplaceno
66 Hýbl Jaroslav 1993 Šumperk DIMPEX Kosov Zaplaceno
67 Janák Martin 1985 Opava Zaplaceno
68 Jetelina Petr 1985 Javorník Náčelník Bokasa Zaplaceno
69 Kacar Ondrej 1986 Olšany u Prostějova BROTHERS Zaplaceno
70 Kacar Petr 1984 Šumperk BROTHERS Zaplaceno
71 Kadlec Filip 1992 Praha Zaplaceno
72 Kádner Vladislav 1984 Mladá Boleslav Runsport Team Zaplaceno
73 Kaniová Eliška 1985 Lipová - lázně Team LightBIKE Zaplaceno
74 Karč Jakub 1974 Babice u Říčan SK Babice Zaplaceno
75 Karnet Roman 1981 Praha Beenode Zaplaceno
76 Kašpar Tomáš 1986 Zábřeh Zaplaceno
77 Keresteš Jiří 1991 Praha Zaplaceno
78 Kimla Jan 1984 Ostrava No Stress Zaplaceno
79 Klím Tomáš 1975 Pstruží Zaplaceno
80 Klimeš Jan 1990 Olomouc Zaplaceno
81 Korbel Ondřej 1978 Kroměříž km Zaplaceno
82 Kosek Štěpán 1989 Jablonné nad Orlicí Ultrablazni Zaplaceno
83 Košťál Lukáš 1979 Čížová Lookass Zaplaceno
84 Kostka Petr 1982 Dolní Lhota VivoOstrava.cz Zaplaceno
85 Koszyk Rafał 1979 Opole Zaplaceno
86 Kotyz Radomír 1972 Olomouc Aloha Zaplaceno
87 Král Václav 1982 Mährisch Altstadt Vlčí důl – ryzí eXtrém z hor/Běhání nás přežije! Zaplaceno
88 Kraváček Igor 1979 Spytihněv SKÁJ team Zaplaceno
89 Krchňák Tomáš 1973 Loučky Zaplaceno
90 Krejčík Tomáš 1973 Průhonice Zaplaceno
91 Křepelka Petr 1985 Jamajka Kojetín Zaplaceno
92 Křupala Adam 1988 Jeseník Jeseničáci Zaplaceno
93 Křupala František 1958 Jeseník Jesenicaci Zaplaceno
94 Kučera Michal 1985 Šumperk Nezaplaceno
95 Kuncová Magdaléna 1990 Prostejov Zaplaceno
96 Kuneš David 1974 K Čimperku EUrunner.eu Zaplaceno
97 Lehký Michal 1985 Ústí nad Orlicí Zaplaceno
98 Letovancová Lada 1989 Ostrava Zaplaceno
99 Levánszký Jakub 1992 Petřvald Zaplaceno
100 Linhart Jiří 1972 Havířov yetti Zaplaceno
101 Macháček Jan 1978 Moravičany - Zaplaceno
102 Majerčák Vladimir 1990 Považská Bystrica Zaplaceno
103 Marek Ondřej 1989 Ústí nad Orlicí HO J. Gagarina Zaplaceno
104 Markievič Jakub 1991 Litovel XS Sports Nutrition Zaplaceno
105 Matura Filip 1996 Loučná nad Desnou Zaplaceno
106 Mesároš Marek 1993 Praha Zaplaceno
107 Mikunda Miloš 1964 Rožnov pod Radhoštěm Zaplaceno
108 Misař Tomáš 1985 Zlín M.T.D.E. Zaplaceno
109 Moserová Jana 1976 opava Zaplaceno
110 Mrazik Michal 1986 Bratislava Lenochodci Zaplaceno
111 Mrázik Tomáš 1988 Liptovský Mikuláš Zaplaceno
112 Najdekr Lukáš 1979 Lhota nad Moravou Zaplaceno
113 Navrátil Marek 1971 Čeladná Salomon Suunto Zaplaceno
114 Navrátil Milan 1983 Šumperk ROH Zaplaceno
115 Nečekal Pavel 1989 Orlová Zaplaceno
116 Netušil Jaroslav 1971 Jamné nad Orlicí TJ Sokol Jamné nad Orlicí Zaplaceno
117 Obermajer Jan 1979 Praha Zaplaceno
118 Odstrčilík Zdenek 1981 Bojanovice! Bojanovice! Zaplaceno
119 Ospálková Jarmila 1969 Zábřeh Zaplaceno
120 Pařík Richard 1981 Orlová X-TRAIL ORLOVÁ Zaplaceno
121 Paříková Eva 1975 Ostrava VZS Ostrava Zaplaceno
122 Pavelka Ondřej 1993 Rapotín Rapotín Zaplaceno
123 Pavlíček Petr 1979 Vlčice Zaplaceno
124 Pavlík Jan 1991 Ostrava - Hrabová HOKA HEY II Zaplaceno
125 Pavlík Jan 1978 Brno Zaplaceno
126 Pazdziora Aleš 1971 Ostrava Team LightBIKE Zaplaceno
127 Peter Tomáš 1985 Pražmo Beskydští nomádi Zaplaceno
128 Plašil Ondřej 1982 Praha Zaplaceno
129 Pospíšil Jan 1900 Zaplaceno
130 Pospíšil Tomáš 1978 Ústí nad Orlicí SK GENARO Zaplaceno
131 Potyš Libor 1972 Dolní Lutyně Zaplaceno
132 Prášek Tomáš 1976 Kuřim Samotář Zaplaceno
133 Přikryl Jaroslav 1957 Žilina Zaplaceno
134 Procházka František 1984 Praha Zaplaceno
135 Prudič Ivan 1982 Velký Újezd Zaplaceno
136 Pytlík Marek 1989 Ostrava MOBJ Zaplaceno
137 Rajnošek Zdeněk 1963 Žďár nad Sázavou Bratrstvo Žďárských vrchů Zaplaceno
138 Rajnošková Lea 1984 Žďár nad Sázavou Bratrstvo Žďárských vrchů Zaplaceno
139 Reczuch Andrzej 1976 Wrocaw DWIZJON 102 Zaplaceno
140 Řehák Vláďa 1988 Karviná TJ Velichovky Zaplaceno
141 Reš Radim 1987 Šumperk Zaplaceno
142 rippel jiří 1981 opava Zaplaceno
143 Rod Marek 1967 Praha Krčák Zaplaceno
144 Rod Marek 1987 Praha Chodos Athletics Zaplaceno
145 Rozsypal Dušan 1971 Ostrava Zaplaceno
146 Růžička Zbyněk 1989 Nové Město na Moravě Zaplaceno
147 Rybiář Michal 1988 Ostrava KarpaTrio Zaplaceno
148 Šafránkova Blanka 1970 Poděbrady Zaplaceno
149 Sallmann Roman 1989 Jablonec nad Nisou Dynamo Malá Skála Zaplaceno
150 Šašková Klára 1992 JIhlava Zaplaceno
151 Satoria Jakub 1979 Brno Jakub a Kača Zaplaceno
152 Sedláček Jan 1986 Opava Zaplaceno
153 Sedláčková Kristýna 1987 Olomouc Zaplaceno
154 Selucký František 1966 Kyjov Vepak Zaplaceno
155 Šima Milan 1983 Otrokovice SKÁJ team Zaplaceno
156 Šima Radek 1974 Otrokovice SKÁJ team Zaplaceno
157 Skiba Petr 1977 Ostrava Zaplaceno
158 Skokan Martin 1985 Šumperk Zaplaceno
159 Skokan Roman 1987 Šumperk Zaplaceno
160 Škrabal Václav 1990 olomouc Zaplaceno
161 Skribuckij Alexandr 1991 Olomouc Možná to dojdu Zaplaceno
162 Šmehlík Ondřej 1990 Šumperk mig mig Zaplaceno
163 Směšný Jan 1991 Šumperk Zaplaceno
164 Smetana Filip 1985 Větřní Větřnmí Zaplaceno
165 Smítková Lenka 1993 Bernartice Zaplaceno
166 Smočková Petra 1985 Jeseník Zaplaceno
167 Šnajdr Filip 1986 Leština Zaplaceno
168 Solný Michal 1982 Opava Zaplaceno
169 Sosnowski Stanislaw 1970 Wroclaw Zaplaceno
170 Stachová Michaela 1992 Ostrava Zaplaceno
171 Steinmetz Asangas 1967 Brno SRI CHINMOY MARATHON TEAM Zaplaceno
172 Strachota Martin 1987 Šumperk Šumperk Zaplaceno
173 Strecko Marek 1991 Brno Horalové Zaplaceno
174 Strnad Václav 1974 Brno Sova Run Brno Zaplaceno
175 Šulc Kamil 1977 Hradec Králové HoHo team Zaplaceno
176 Šulc Luboš 1976 Čeperka Zaplaceno
177 Švec Marek 1981 Syrovín Syrovínský běh Zaplaceno
178 Svoboda ZBYNĚK 1972 Brno Zaplaceno
179 Svoboda Tomáš 1970 Všechovice X-TRAIL RychloHrad Zaplaceno
180 Szendrodi Andras 1965 Karancsalja Zaplaceno
181 Tabarka Ondra 1985 Rymice X-TRAIL RychloHrad Zaplaceno
182 Tkadlčík Zbyněk 1974 Brno Borci zdar! Zaplaceno
183 Tobola Petr 1970 Řepiště Kokoška Zaplaceno
184 Turbaková Barbora 1990 Sebranice u Litomyšle Atletika Polička Zaplaceno
185 Tyleček Václav 1985 Stará Ves nad Ondřejnicí Neběžecký kroužek Zaplaceno
186 Uhl Štěpán 1992 Olomouc Zaplaceno
187 Urbanová Michaela 1987 Opava Zaplaceno
188 Váchová Hana 1980 Praha Zaplaceno
189 Vaculík Tomáš 1984 Zlín FT LAZAR TEAM Zaplaceno
190 Vala Peter 1989 Praha Zaplaceno
191 Valentík Tomáš 1987 Nový Jičín Panda Zaplaceno
192 Valerián Jaroslav 1981 Praha beansmiths Zaplaceno
193 Večerka Michal 1981 Prostějov MK Prostějov Zaplaceno
194 Večerková Hana 1969 Otrokovice KESBUK Zaplaceno
195 Vémola Zdeněk 1975 Brno Sova Run Brno Zaplaceno
196 Venczl Ferenc 1986 Ercsi Zaplaceno
197 Větvička Jiří 1979 Cisovice Born to lose, live to win Zaplaceno
198 Vévoda Antonin 1985 Dřevnovice Dřevnovsti ogari Zaplaceno
199 Vicher Jaroslav 1987 Sazovice KESBUK Zaplaceno
200 Vidlář František 1980 Zlín FT LAZARTEAM Zaplaceno
201 Vondráček Tomáš 1985 Ostrava X-TRAIL ORLOVÁ Zaplaceno
202 Vontroba Vítězslav 1968 Opava SME půl Zaplaceno
203 Vrzáček Tomáš 1974 Pardubice LiveToTell Zaplaceno
204 Vyhlídal Michal 1987 Olomouc Zaplaceno
205 Vyhlídalová Lucie 1900 Zaplaceno
206 Vykoukal Pavel 1990 Nový Malín SRTG Šumperk Zaplaceno
207 Vypušťák Adam 0 Zaplaceno
208 Vypušťák Jaromír 1964 Zaplaceno
209 Vystrčilová Věra 1979 Tlumačov FyzioMovement Zaplaceno
210 Vyvijal Tadeáš 1995 Frýdek Zaplaceno
211 Wyrwol Filip 1991 Karlovy Vary Zaplaceno
212 Žabčík Marek 1980 Pardubice Zaplaceno
213 Zahrádka Vít 1978 Jesenice Spřátelená zvěř Zaplaceno
214 Zajfrtova Eva 1972 Rybitvi Zaplaceno
215 Zapletal Martin 1983 Mohelnice RYCHLÉ TEPLÁKY Zaplaceno
216 Zárubová Magdaléna 1989 Přerov Eda Team Zaplaceno
217 Zbruz Martin 1970 Praha Zaplaceno
218 Zelená Marie 1985 Uherský Brod ALPSPORT CZ Zaplaceno
219 Žeravík Marek 1984 Pardubice Chodící Zlo Zaplaceno
Top