Naši partneři

Šumperský výrobce outdoorového oblečení především do extrémně náročných podmínek, ať už se jedná o horolezectví či zimní expedice, jejich výrobky vás vždy podrží. Jako jediná firma u nás může vyrábět výrobky z materiálu od firmy Gore-tex. Tilak je znám svým nadstandartním servisem a kompletní výrobou v České republice.

Přední světový výrobce běžeckého vybavení. Firma začínala s výrobou obuvi na všechny druhy terénu. V současné době výrazně posílila i v segmentu oblečení a běžeckých batohů a vest.Jejich výrobky využívají nejen TOP světoví běžci.

JONAS PARK Ostružná je centrem zábavy pro celou rodinu v Jeseníkách. Ubytování v chatách, penzionu i apartmánech za příznivé ceny, moderní skiareál a nádherná příroda v okolí.

Značka VIVOBAREFOOT nabízející nejširší nabídku barefoot (bosých) bot na trhu. Boty VIVOBAREFOOT mají rozdílné druhy tenkých podrážek určených do města, k běhání na silnici, v terénu, boty do přírody, na fitness i do hor, aby si vybral opravdu každý.

Rodinný pivovar Cestář z Ostružné. Kromě skvělého piva se tu i dobře najíte.

Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk. Každoroční zázemí našeho závodu.

Copycentrum v Šumperku, které nabízí široké portofilo služeb, od kopírování a tisku až k prodeji kancelářské techniky.

Portál vedený Olafem Čihákem, najdete zde veškeré informace o dálkových pochodech a závodech nejen v České republice.

Nejpoužívanější mapový portál, který umožňuje podrobné hledání na mapách ČR i Evropy. Nabízí detailní mapy všech českých měst a obcí, plánovač trasy a mnohé další vychytávky.
 
Top