Vysledky 2017

Výsledky

# Jméno Ročník Tým Časseřadit sestupně
1 Hruška Zdeněk 1989 Tísek 11:46
2 Kovářík Ondřej 1989 Profibaustoffe CZ 12:29
3 Tabarka Ondřej 1985 X-TRAIL RychloHrad 12:29
4 Frohn Róbert 1982 GE-TRA Liberec 12:52
5 Kočíb Pavel 1977 14:04
6 Jetelina Petr 1985 Náčelník Bokasa 14:16
7 Hota Dalimil 1998 NVPP team/Dalkovepochody.cz 14:16
8 Valentík Tomáš 1987 Panda 14:17
9 Kacar Petr 1984 BROTHERS 14:32
10 Uhřík Luděk 1994 Uhřa 14:34
11 Švec Marek 1981 Syrovínský běh 14:37
12 Hanuš Martin 1985 14:40
13 Hejkrlík Jiří 1985 hejahejtrail.cz 14:41
14 Horsák Petr 1982 SKÁJ Team 14:43
15 Kádner Vláďa 1984 North czech runners 15:13
16 Tyleček Václav 1985 Neběžecký kroužek 15:25
17 Chmelař Vítězslav 1979 15:28
18 Kaniová Eliška 1985 15:32
19 Hlavatý Jakub 1986 15:42
20 Skiba Petr 1977 15:59
21 Pecháň Petr 1968 Cyklo Harant Pecka 15:59
22 Rod Marek 1987 Rodáci 16:05
23 Marek Martin 1984 HO J.Gagarina 16:08
24 Skripko Jan 1984 PUNK 16:11
25 Zbornikova Eva 1983 TJ Sokol Unhost 16:12
26 Dohnálek Zdeněk 1983 Zaskočený prvním metrem 16:14
27 Strachota Martin 1987 16:19
28 Parma Jan 1976 Silvini Madshus Team 16:21
29 Solný Michal 1982 16:27
30 Lešták Peter 1967 James Bratislava 16:29
31 Číhal Jaromír 1981 73.TPR 16:37
32 Rajnošek Matěj 1988 Bratrstvo Žďárských vrchů 16:38
33 Smetana Filip 1985 Větřní 16:39
34 Vidlář František 1980 FT Lazarteam 16:40
35 Halfar Jan 1980 16:40
36 Drtilová Veronika 1985 16:41
37 Pešek Ondřej 1985 K.O.B. Choceň 16:42
38 Crha Zdeněk 1979 Maratón klub Kladno 16:43
39 Kunovský Lukáš 1992 HoXokl Jes 16:46
40 Karč Jakub 1974 SK Babice 16:47
41 Hujíček Matouš 1983 Splašený kovář 16:50
42 Romaňák Tomáš 1991 16:53
43 Zárubová Magdaléna 1989 Eda team 17:02
44 Plašil Ondřej 1982 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech. 17:12
45 Linhart Jiří 1972 yetti 17:25
46 Šima Milan 1983 Continental sport team 17:25
47 Dubský Zbyněk 1972 BIKE2000 17:42
48 Svoboda Tomáš 1968 Adolfovický šum 17:44
49 Křepelka Petr 1985 KHB Kojetín 17:54
50 Sviečka Libor 1981 SKÁJ Team 18:00
51 Kacar Ondřej 1986 BROTHERS 18:00
52 Sláma Ladislav 1976 Vlachovice 18:04
53 Kováč Jaroslav 1964 ZSE RUN 18:31
54 Palásek Aleš 1974 Paldové 18:34
55 Sobek Martin 1988 18:45
56 Ešler Daniel 1977 MB Sauny 18:47
57 Kolorz Jan 1985 18:55
58 Vičar David 1975 Maxičky Bruntál 18:55
59 Vrzáček Tomáš 1974 18:58
60 Fait František 1966 19:13
61 Duršpek Jan 1977 19:13
62 Svobodová Michaela 1983 19:15
63 Šulc Luboš 1976 19:20
64 Nejman Milan 1982 19:29
65 Černý Tomáš 1990 Běžecký klub České spořitelny 19:39
66 Havlíková Lenka 1982 To Pude 19:44
67 Klecker Martin 1979 BikeSport Team Mohelnice 19:52
68 Hranický Aleš 1968 ALIS Team 19:55
69 Potyš Libor 1972 Ve znamení Merkura 19:56
70 Koszyk Rafal 1979 19:58
71 Foltin David 1972 Olomouc 20:33
72 Rod Marek 1967 Rodáci 20:33
73 Rajnošek Zdeněk 1963 Bratrstvo Žďárských vrchů 20:37
74 Grubiak Wojciech 1975 Nysa Biega 20:53
75 Přikryl Jaroslav 1957 20:53
76 Wyrwol Filip 1991 20:58
77 Černý Petr 1988 20:58
78 Sedláček Jan 1986 noutým 21:04
79 Pavlíček Petr 1979 21:07
80 Vávrová Barbora 1992 Rychlebky 21:07
81 Zich Radek 1984 21:07
82 Křupala Adam 1988 Jeseničáci 21:16
83 Válková Pavlína 1982 Jeseničáci 21:16
84 Šejnohová Romana 1988 Darmošlap 21:28
85 Podhajsky Jan 1976 Etnetera Etdorfin 21:29
86 Zahrádka Vít 1978 Spřátelená zvěř 21:29
87 Gabała Michał 1977 W pogoni za duchem 21:30
88 Bělohlávková Andrea 1993 21:30
89 Kovács Jiří 1981 21:30
90 Šindler Jan 1984 Rychlá Rota 21:30
91 Haňavec Martin 1971 Element - Nutrilite team 21:42
92 Košťáková Monika 1988 21:49
93 Macháč Jan 1987 21:50
94 Krátký Dan 1984 21:50
95 Ehl Michal 1986 Adrenalin Prostějov 22:03
96 Dutszáková Kateřina 1989 Letos to dáme! 22:05
97 Šafránková Blanka 1970 22:53
98 Halama Zdeněk 1968 22:54
99 Vyhlídalová Lucie 1986 Buchťáci 23:10
100 Vyhlídal Michal 1987 Buchťáci 23:10
101 Niedoba Miroslav 1987 ADRA Mince denně 23:25
102 Havlíčková Petra 1970 23:26
103 Hejkrlíková Věra 1954 HEJAHEJ 23:26
104 Hejkrlík Antonín 1952 hejahejtrail.cz 23:27
105 Odstrčilík Zdeněk 1981 Bojanovice! 23:55
106 Tobola Petr 1970 Kokoška 23:57
107 Bárta Ladislav 1976 23:57
108 Vontroba Vítězslav 1968 SME 24:19
109 Rozsypal Dušan 1971 24:19
110 Koláček Stanislav 1968 kobližek 24:23
111 Reš Radim 1987 24:23
112 Aulehlová Leona 1980 auau 24:25
113 Aulehla Vladimir 1979 auau 24:25
114 Bureš Miloš 1989 24:28
115 Venczl Ferenc 1986 TTT 24:31
116 Pavlica Marek 1990 24:38
117 Satoria Jakub 1979 24:44
118 Letovanec Patrik 1983 24:48
119 Kolarský Michal 1976 Kachlík stavebniny 24:57
120 Švec Marek 1979 Kachlík stavebniny 24:57
121 Hajda Lubomír 1973 Beruška 24:58
122 Šafář Jiří 1986 24:58
123 Prášek Tomáš 1976 Samotář 24:59
124 Hofman Jiří 1970 CS 1000 24:59
125 Sosnowski Stanislaw 1970 25:00
126 Urbanová Michaela 1987 25:58
127 Rippel Jiří 1981 25:58
128 Barteska Petr 1991 SK Štáblovice 25:58
129 Hečko Eduard 1962 26:02
130 Vacek Jiří 1994 TJ Sokol Jamné nad Orlicí 26:37
131 Netušil Jaroslav 1971 TJ Sokol Jamné nad Orlicí 26:37
132 Stříteský Jan 1986 26:50
133 Hota Milan 1957 26:59
134 Macháček Jan 1978 27:23
135 Hauser Tomáš 1979 27:23
136 Hejkrlíková Iva 1982 HEJAHEJ 29:42
137 Vypušťák Jaromír 1964 33:11
138 Jung Jindřich 1982 33:42
139 Navrátil Radek 1985 36:13
140 Kučera Michal 1985 36:13
141 Navrátil Milan 1983 36:13

Závodníci, kterým chybí kontrola

# Jméno Ročník Tým Časseřadit sestupně
1 Helleší Jiří 1979 Atletika Zábřeh 13:29
2 Zmátlo Josef 1980 Šmajdáci Konárovice 16:12
3 Kimla Jan 1984 No Stress 16:54
4 Vokulič Jan 1969 selatkoleze 17:03
5 Kotyz Radomír 1972 Aloha 21:53
6 Szendrodi Andras 1965 21:55
7 Šanda Zbyněk 1972 SKÁJ Team 22:53
8 Stejskal Jirka 1962 22:54
9 Uhl Štěpán 1992 25:00
Top