Design triček a doplňující informace k registraci

Jak jsme slíbili, tak plníme! Představujeme vám letošní design triček a přinášíme doplňující informace k registraci.

Registrace

Většina informací ohledně registrace byla již vyřčena, nicméně rádi bychom osvětili ještě pár věcí. V letošním roce bude mít právo registrace každý jen jednou. Na zaplacení máte 14 dní. To znamená, že pokud se registrujete zítra večer, startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději 24. března ve 23:59! Pokud startovné v této lhůtě neuhradíte, nebudete mít možnost se po druhé přihlásit do případné losovačky. 

Další podstatnou informací, kterou často mnozí neberou v potaz je, že do startovní listiny jména přidáváme ručně! Stejně tak ručně odesíláme i e-maily! To samozřejmě může nějakou chvíli trvat, nevyplňujte tedy registraci znovu, když se okamžitě nenajdete ve startovní listině. Po odeslání registračního formuláře se vám objeví hláška ve stylu "Děkujeme za registraci, ...". Tím máte jistotu, že registrace nám došla do systému. Ovšem to ještě neznamená, že jste registrováni! Registrace je platná až po odeslání mailu a zařazení do startovní listiny. V loňském roce se nám neosvědčil systém, kdy jsme nastavili možnost registrace jen pro určitý počet lidí, protože byla celá řada neplatných, respektive zdvojených registrací. Budeme se však snažit registraci zastavit na 200 platných registracích, aby někdo nebyl zklamán, že se nevešel do startovní listiny, i když se mu podařilo formulář odeslat.

Trička

I letos vám přinášíme úplně nový design triček. Letos opět z jiného soudku. Tričko bude bílé s černým potiskem na hrudi. Ten se poměrově může opticky měnit podle zvolené velikosti trička. Potisk bude mít stejnou velikost na všech tričkách. Cena za triko je 230 kaček a nebude to žádná hadra. Kvalita by měla být obdobná jako v minulých letech. Tabulku konkrétních rozměrů po nás nechtějte. Ona se ve finále stejně v minulosti lišila od reality, takže jednoduše volte velikost, kterou běžně nosíte.

Top