Harmonogram akce a informace o centru

Centrum závodu zůstává stejné. Pozičně ideální místo pro nás představuje největší a nejstarší učiliště v regionu - Střední škola železniční, technická a služeb v Šumperku, kde i letos budou mít své zázemí nejen závodníci.

Start hlavního závodu odstartuje v pátek v noci. Sobota pak bude ve znamení dětského doprovodného pochodu a samozřejmě také očekávání na přiběhnutí těch nejrychlejších. Pojďme se kouknout na kompletní harmonogram víkendu.

Pátek

16:15 Otevření tělocvičny

cca 18:00 Začátek prezentace

22:00 Konec prezentace

22:15 Výklad pokynů + losovačka o bundu Tilak Vega a boty od Inov-8

23:00 Start

Sobota

8:00 - 10:00 Prezentace dětský pochod

cca 10:00 První závodníci v cíli

cca 14:00 Vyhlášení vítězů

16:00 Konec dětského pochodu

Neděle

cca 6:00 Příchod posledního závodníka

10:00 Uzavření tělocvičny

Upozorňujeme, že do tělocvičny je přísný zákaz chození v obuvi! Ti, kteří k nám jezdí už pravidelně, vědí, že kapacita záchodů je značně omezena a hlavně před blížícím se startem se začínají tvořit fronty. Berte toto na vědomí. Po závodě se v centru nachází i občerstvení a sprchy, obojí je pochopitelně v ceně startovného. 

Časový limit závodu nestanovujeme, nemusíte mít tedy obavu, že dojdete po limitu. S těmi, kteří budou na trati o něco déle než ostatní, se samozřejmě spojíme a případné místo cíle dořešíme individuálně.

Dále vás chceme také poprosit, abyste neparkovali před vzjezdy od garáží, které se nachází v přímé blízkosti školy (viz mapa). V loňském roce jsme museli řešit stížnost od jednoho z majitelů garáže, tak ať vám někdo neodtáhne auto. V blízkosti je hned několik parkovišť, dbejte dopravním předpisům. 

Top