Makáme!

První informace o ročníku 2018 jsou tady!

Po hektickém konci roku mi dělalo trochu problémy se dostat do závodního tempa a začít makat na přípravách. Nakonec jsem lenost přemohl, a tak vám už můžu napsat první informace. Letošní ročník se bude konat 4. - 6. května. To jste určitě již zaregistrovali.

Nepříjemnou novinkou bude zdražení startovného. Mohli jsme to udělat v tichosti, ale říkám to zcela na férovku. Charitu jsme dělali už dlouho a letos bych se chtěl pořadatelům konečně pořádně odměnit a připravit nějakou víkendovku na horách. Myslím, že stovka navíc nikoho nezabije, a že nám i přesto zachováte přízeň. Druhou smutnou zprávou je, že nás opustil RedBull. Začínáme hledat tedy nového partnera v tomhle odvětví, snad se nám to povede.

A teď trochu pozitivně. Spolupráci nám opět potvrdila Střední škola železniční technická a služeb Šumperk, takže centrum bude stejné jako vždy. Studenti a zaměstnanci školy mají opět zvýhodněné startovné. Další partneři nám už také podporu přislíbili, v tomhle směru tedy nebudete o nic ochuzeni a především vítězové se mohou opět těšit na hodnotné ceny! 

Jednou s nejdůležitějších položek každého závodu je povolení. Některá už máme, na další čekáme. Nicméně už teď vám můžeme prozradit, že správa CHKO Jeseníky proti našemu závodu nemá námítek.

Registrace bude spuštěna na přelomu února a března, tak jako vždy. Chceme mít jistotu, že vám nabízíme trať, kterou pak nebudeme muset měnit kvůli tomu, že jsme někde nesehnali potřebné povolení. 

No a to je asi pro tuto chvíli vše. Jo a dětský pochod bude!

Tak zdar!

 

Top