Přihlášení závodníci

Poslední aktualizace plateb 15. 4. 2018 - 17:42

# Jméno Ročník Národnost Městoseřadit sestupně Tým Platba
1 Vyhlídalová Lucie 1900 Zaplaceno
2 Pospíšil Jan 1900 Zaplaceno
3 Křepelka Petr 1985 Jamajka Kojetín Zaplaceno
4 Vypušťák Jaromír 1964 Zaplaceno
5 Vypušťák Adam 0 Zaplaceno
6 Hanuš Martin 1985 Albrechtice Zaplaceno
7 Karč Jakub 1974 Babice u Říčan SK Babice Zaplaceno
8 Gajdár Michal 1991 Bardejov Zaplaceno
9 Halfar Jan 1980 Bělá Zaplaceno
10 Smítková Lenka 1993 Bernartice Zaplaceno
11 Hrnčíř Radek 1992 Bílovec Bílovec Zaplaceno
12 Hlavatý Jakub 1986 Bohdíkov Zaplaceno
13 Odstrčilík Zdenek 1981 Bojanovice! Bojanovice! Zaplaceno
14 Mrazik Michal 1986 Bratislava Lenochodci Zaplaceno
15 Fučík Karel 1977 Brno Zaplaceno
16 Balšínková Majka 1980 Brno Zaplaceno
17 Steinmetz Asangas 1967 Brno SRI CHINMOY MARATHON TEAM Zaplaceno
18 Blažek Filip 1985 Brno Zaplaceno
19 Čáslavský Karel 1977 Brno Macho team Zaplaceno
20 Vémola Zdeněk 1975 Brno Sova Run Brno Zaplaceno
21 Pavlík Jan 1978 Brno Zaplaceno
22 Tkadlčík Zbyněk 1974 Brno Borci zdar! Zaplaceno
23 Strnad Václav 1974 Brno Sova Run Brno Zaplaceno
24 Blisa Adam 1991 Brno Zaplaceno
25 Svoboda ZBYNĚK 1972 Brno Zaplaceno
26 Strecko Marek 1991 Brno Horalové Zaplaceno
27 Satoria Jakub 1979 Brno Jakub a Kača Zaplaceno
28 Navrátil Marek 1971 Čeladná Salomon Suunto Zaplaceno
29 Šulc Luboš 1976 Čeperka Zaplaceno
30 Fait František 1966 Černošice Gerontclub Zaplaceno
31 Větvička Jiří 1979 Cisovice Born to lose, live to win Zaplaceno
32 Košťál Lukáš 1979 Čížová Lookass Zaplaceno
33 Hegedüs Csaba 1984 Dég TTT Zaplaceno
34 Gremlica Martin 1980 Dětkovice MK Prostějov Zaplaceno
35 Kostka Petr 1982 Dolní Lhota VivoOstrava.cz Zaplaceno
36 Potyš Libor 1972 Dolní Lutyně Zaplaceno
37 Vévoda Antonin 1985 Dřevnovice Dřevnovsti ogari Zaplaceno
38 Venczl Ferenc 1986 Ercsi Zaplaceno
39 Vyvijal Tadeáš 1995 Frýdek Zaplaceno
40 Chrobák Radek 1988 Frýdek-Místek Zaplaceno
41 Holeš Milan 1964 Havířov Team LightBIKE Zaplaceno
42 Faron Filip 1979 Havířov Zaplaceno
43 Linhart Jiří 1972 Havířov yetti Zaplaceno
44 Handl Martin 1989 Holešov Hanáci na kopci Zaplaceno
45 Došel Petr 1978 Hradec Králové Zaplaceno
46 Šulc Kamil 1977 Hradec Králové HoHo team Zaplaceno
47 Gottvald Jaroslav 1989 Jablonec nad Nisou Natrhnutirit Zaplaceno
48 Sallmann Roman 1989 Jablonec nad Nisou Dynamo Malá Skála Zaplaceno
49 Kosek Štěpán 1989 Jablonné nad Orlicí Ultrablazni Zaplaceno
50 Netušil Jaroslav 1971 Jamné nad Orlicí TJ Sokol Jamné nad Orlicí Zaplaceno
51 Jetelina Petr 1985 Javorník Náčelník Bokasa Zaplaceno
52 Zahrádka Vít 1978 Jesenice Spřátelená zvěř Zaplaceno
53 Křupala Adam 1988 Jeseník Jeseničáci Zaplaceno
54 Smočková Petra 1985 Jeseník Zaplaceno
55 Ďopan Lukáš 1988 Jeseník Zaplaceno
56 Křupala František 1958 Jeseník Jesenicaci Zaplaceno
57 Šašková Klára 1992 JIhlava Zaplaceno
58 Hejkrlíková Iva 1982 Jiříkov HEJAHEJTRAIL Zaplaceno
59 Hejkrlíková Věra 1954 Jiříkov HEJAHEJTRAIL Zaplaceno
60 Kuneš David 1974 K Čimperku EUrunner.eu Zaplaceno
61 Szendrodi Andras 1965 Karancsalja Zaplaceno
62 Wyrwol Filip 1991 Karlovy Vary Zaplaceno
63 Blatoň Jan 1985 Karviná Zaplaceno
64 Řehák Vláďa 1988 Karviná TJ Velichovky Zaplaceno
65 Hének Petr 1987 KJovalovice AK Drnovice Zaplaceno
66 Hénková Alena 1986 Kovalovice AK Drnovice Zaplaceno
67 Falkenberg Ludwik 1976 Krapkowice Opole Biega Zaplaceno
68 Grégr Jiří 1973 Kroměříž KM Zaplaceno
69 Korbel Ondřej 1978 Kroměříž km Zaplaceno
70 Grégrová Miroslava 1971 Kroměříž KM Zaplaceno
71 Prášek Tomáš 1976 Kuřim Samotář Zaplaceno
72 Selucký František 1966 Kyjov Vepak Zaplaceno
73 Šnajdr Filip 1986 Leština Zaplaceno
74 Najdekr Lukáš 1979 Lhota nad Moravou Zaplaceno
75 Hanzlík Václav 1974 Liberec Bolavá noha Zaplaceno
76 Frohn Róbert 1982 Liberec GE-TRA Liberec Zaplaceno
77 Furik Daniel 1990 Lipno nad Vltavou Zaplaceno
78 Kaniová Eliška 1985 Lipová - lázně Team LightBIKE Zaplaceno
79 Mrázik Tomáš 1988 Liptovský Mikuláš Zaplaceno
80 Hejkrlík Antonín 1952 Litomyšl Hejahejtrail.cz Zaplaceno
81 Markievič Jakub 1991 Litovel XS Sports Nutrition Zaplaceno
82 Hrachovec jiří 1971 Litovel JiHoš Zaplaceno
83 Dutszáková Kateřina 1989 Litovel Zaplaceno
84 Drtilová Veronika 1985 Litovel Zaplaceno
85 Krchňák Tomáš 1973 Loučky Zaplaceno
86 Matura Filip 1996 Loučná nad Desnou Zaplaceno
87 Král Václav 1982 Mährisch Altstadt Vlčí důl – ryzí eXtrém z hor/Běhání nás přežije! Zaplaceno
88 Kádner Vladislav 1984 Mladá Boleslav Runsport Team Zaplaceno
89 Zapletal Martin 1983 Mohelnice RYCHLÉ TEPLÁKY Zaplaceno
90 Hauser Tomáš 1979 Mohelnice Zaplaceno
91 Macháček Jan 1978 Moravičany - Zaplaceno
92 Hrabica Jaroslav 1980 Napajedla Zaplaceno
93 Růžička Zbyněk 1989 Nové Město na Moravě Zaplaceno
94 Valentík Tomáš 1987 Nový Jičín Panda Zaplaceno
95 Vykoukal Pavel 1990 Nový Malín SRTG Šumperk Zaplaceno
96 Dedek Vladimír 1978 Olbramice BK Olbramice Zaplaceno
97 Klimeš Jan 1990 Olomouc Zaplaceno
98 Skribuckij Alexandr 1991 Olomouc Možná to dojdu Zaplaceno
99 Sedláčková Kristýna 1987 Olomouc Zaplaceno
100 Škrabal Václav 1990 olomouc Zaplaceno
101 Uhl Štěpán 1992 Olomouc Zaplaceno
102 Aulehlova Leona 1980 Olomouc AuAu Zaplaceno
103 Kotyz Radomír 1972 Olomouc Aloha Zaplaceno
104 Foltin David 1972 Olomouc Olomouc Zaplaceno
105 Vyhlídal Michal 1987 Olomouc Zaplaceno
106 Číhal Jaromír 1981 Olomouc-Droždín 73.TPR Zaplaceno
107 Kacar Ondrej 1986 Olšany u Prostějova BROTHERS Zaplaceno
108 rippel jiří 1981 opava Zaplaceno
109 Vontroba Vítězslav 1968 Opava SME půl Zaplaceno
110 Glabazňová Jana 1961 Opava Zaplaceno
111 Sedláček Jan 1986 Opava Zaplaceno
112 Solný Michal 1982 Opava Zaplaceno
113 Moserová Jana 1976 opava Zaplaceno
114 Janák Martin 1985 Opava Zaplaceno
115 Urbanová Michaela 1987 Opava Zaplaceno
116 Koszyk Rafał 1979 Opole Zaplaceno
117 Pařík Richard 1981 Orlová X-TRAIL ORLOVÁ Zaplaceno
118 Nečekal Pavel 1989 Orlová Zaplaceno
119 Rozsypal Dušan 1971 Ostrava Zaplaceno
120 Letovancová Lada 1989 Ostrava Zaplaceno
121 Herman Jakub 1975 Ostrava 2JH Zaplaceno
122 Buba Ondřej 1991 Ostrava SK Černé Plíce Zaplaceno
123 Hranický Aleš 1968 Ostrava Alis Team Zaplaceno
124 Stachová Michaela 1992 Ostrava Zaplaceno
125 Pazdziora Aleš 1971 Ostrava Team LightBIKE Zaplaceno
126 Vondráček Tomáš 1985 Ostrava X-TRAIL ORLOVÁ Zaplaceno
127 Pytlík Marek 1989 Ostrava MOBJ Zaplaceno
128 Paříková Eva 1975 Ostrava VZS Ostrava Zaplaceno
129 Rybiář Michal 1988 Ostrava KarpaTrio Zaplaceno
130 Kimla Jan 1984 Ostrava No Stress Zaplaceno
131 Skiba Petr 1977 Ostrava Zaplaceno
132 Hermanová Jaroslava 1977 Ostrava 2JH Zaplaceno
133 Pavlík Jan 1991 Ostrava - Hrabová HOKA HEY II Zaplaceno
134 Večerková Hana 1969 Otrokovice KESBUK Zaplaceno
135 Šima Radek 1974 Otrokovice SKÁJ team Zaplaceno
136 Šima Milan 1983 Otrokovice SKÁJ team Zaplaceno
137 Žeravík Marek 1984 Pardubice Chodící Zlo Zaplaceno
138 Žabčík Marek 1980 Pardubice Zaplaceno
139 Vrzáček Tomáš 1974 Pardubice LiveToTell Zaplaceno
140 Levánszký Jakub 1992 Petřvald Zaplaceno
141 Červený Pavel 1974 Písek Redteam Zaplaceno
142 Šafránkova Blanka 1970 Poděbrady Zaplaceno
143 Majerčák Vladimir 1990 Považská Bystrica Zaplaceno
144 Kadlec Filip 1992 Praha Zaplaceno
145 Drazdík Filip 1995 Praha kčt odbor Trilobit Barrandov Zaplaceno
146 Karnet Roman 1981 Praha Beenode Zaplaceno
147 Mesároš Marek 1993 Praha Zaplaceno
148 Plašil Ondřej 1982 Praha Zaplaceno
149 Černochová Kateřina 1987 Praha Zaplaceno
150 Valerián Jaroslav 1981 Praha beansmiths Zaplaceno
151 Vala Peter 1989 Praha Zaplaceno
152 Hofman Jiri 1970 Praha CS 1000 Zaplaceno
153 Keresteš Jiří 1991 Praha Zaplaceno
154 Rod Marek 1967 Praha Krčák Zaplaceno
155 Rod Marek 1987 Praha Chodos Athletics Zaplaceno
156 Elias Marek 1973 Praha Na Kopci Zaplaceno
157 Procházka František 1984 Praha Zaplaceno
158 Váchová Hana 1980 Praha Zaplaceno
159 Obermajer Jan 1979 Praha Zaplaceno
160 Zbruz Martin 1970 Praha Zaplaceno
161 Peter Tomáš 1985 Pražmo Beskydští nomádi Zaplaceno
162 Zárubová Magdaléna 1989 Přerov Eda Team Zaplaceno
163 Kuncová Magdaléna 1990 Prostejov Zaplaceno
164 Večerka Michal 1981 Prostějov MK Prostějov Zaplaceno
165 Krejčík Tomáš 1973 Průhonice Zaplaceno
166 Klím Tomáš 1975 Pstruží Zaplaceno
167 Pavelka Ondřej 1993 Rapotín Rapotín Zaplaceno
168 Tobola Petr 1970 Řepiště Kokoška Zaplaceno
169 Čechura Martin 1988 Rokycany MPM TEAM Zaplaceno
170 Mikunda Miloš 1964 Rožnov pod Radhoštěm Zaplaceno
171 Zajfrtova Eva 1972 Rybitvi Zaplaceno
172 Tabarka Ondra 1985 Rymice X-TRAIL RychloHrad Zaplaceno
173 Vicher Jaroslav 1987 Sazovice KESBUK Zaplaceno
174 Turbaková Barbora 1990 Sebranice u Litomyšle Atletika Polička Zaplaceno
175 Kraváček Igor 1979 Spytihněv SKÁJ team Zaplaceno
176 Tyleček Václav 1985 Stará Ves nad Ondřejnicí Neběžecký kroužek Zaplaceno
177 Boleček Libor 1985 Štěpánov LiBarča Zaplaceno
178 Směšný Jan 1991 Šumperk Zaplaceno
179 Skokan Roman 1987 Šumperk Zaplaceno
180 Navrátil Milan 1983 Šumperk ROH Zaplaceno
181 Kacar Petr 1984 Šumperk BROTHERS Zaplaceno
182 Kučera Michal 1985 Šumperk Nezaplaceno
183 Skokan Martin 1985 Šumperk Zaplaceno
184 Šmehlík Ondřej 1990 Šumperk mig mig Zaplaceno
185 Strachota Martin 1987 Šumperk Šumperk Zaplaceno
186 Reš Radim 1987 Šumperk Zaplaceno
187 Hýbl Jaroslav 1993 Šumperk DIMPEX Kosov Zaplaceno
188 Hájek Martin 1991 Supíkovice Zaplaceno
189 Bureš Miloš 1989 Supíkovice Zaplaceno
190 Švec Marek 1981 Syrovín Syrovínský běh Zaplaceno
191 Gottvald Jiří 1968 Terešov Zaplaceno
192 Hruška Zdeněk 1989 Tísek Runsport.cz/Salomon Zaplaceno
193 Vystrčilová Věra 1979 Tlumačov FyzioMovement Zaplaceno
194 Hota Milan 1957 Třinec Zaplaceno
195 Zelená Marie 1985 Uherský Brod ALPSPORT CZ Zaplaceno
196 Lehký Michal 1985 Ústí nad Orlicí Zaplaceno
197 Hroch Václav 1993 Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí Zaplaceno
198 Bárta Milan 1989 Ústí nad Orlicí Zaplaceno
199 Marek Ondřej 1989 Ústí nad Orlicí HO J. Gagarina Zaplaceno
200 Pospíšil Tomáš 1978 Ústí nad Orlicí SK GENARO Zaplaceno
201 Červený Tomáš 1973 Václavovice Zaplaceno
202 Prudič Ivan 1982 Velký Újezd Zaplaceno
203 Smetana Filip 1985 Větřní Větřnmí Zaplaceno
204 Pavlíček Petr 1979 Vlčice Zaplaceno
205 Svoboda Tomáš 1970 Všechovice X-TRAIL RychloHrad Zaplaceno
206 Reczuch Andrzej 1976 Wrocaw DWIZJON 102 Zaplaceno
207 Sosnowski Stanislaw 1970 Wroclaw Zaplaceno
208 Hacuś Tomasz 1975 Wrocław swkd Zaplaceno
209 Ospálková Jarmila 1969 Zábřeh Zaplaceno
210 Kašpar Tomáš 1986 Zábřeh Zaplaceno
211 Fojtíková Hana 1979 Žamberk PASIVITY Žamberk Zaplaceno
212 Rajnošková Lea 1984 Žďár nad Sázavou Bratrstvo Žďárských vrchů Zaplaceno
213 Rajnošek Zdeněk 1963 Žďár nad Sázavou Bratrstvo Žďárských vrchů Zaplaceno
214 Bílek Karel 1979 Žďár u Protivína Zaplaceno
215 Přikryl Jaroslav 1957 Žilina Zaplaceno
216 Vidlář František 1980 Zlín FT LAZARTEAM Zaplaceno
217 Vaculík Tomáš 1984 Zlín FT LAZAR TEAM Zaplaceno
218 Misař Tomáš 1985 Zlín M.T.D.E. Zaplaceno
219 Chodúr Miroslav 1980 Zlín Miro Zaplaceno
Top