Registrace startuje už zítra!

Základní informace o registraci jsou tady. Prosíme, věnujte maximální pozornost tomuto článku, ať je vám vše jasné.

Registrace

Přinášíme kompletní informace o letošních registracích. Každý bude mít právo se registrovat jen jednou (tedy buď v první vlně, nebo v losovačce). Na zaplacení máte 14 dní. To znamená, že pokud se registrujete zítra večer, startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději 30. března ve 23:59! Pokud startovné v této lhůtě neuhradíte, nebudete mít možnost se po druhé přihlásit do losovačky. Startovné pro letošní rok činí 350,- Kč bez trička, 580,- Kč s tričkem.

Losovačku spustíme zhruba za týden a závodníky vylosujeme na začátku dubna. V případě, že se tedy nedostanete v první vlně a chcete startovat, přihlásíte se do losovačky a na začátku dubna budete čekat, zda jste měli štěstí, či nikoliv. Budou k dispozici místa tak, aby byla naplněna celková kapacita 220 závodníků. Zítra pustíme do světa 200 registrací. Tedy v losovačce bude minimálně 20 míst!

Další podstatnou informací, kterou často mnozí neberou v potaz je, že do startovní listiny jména přidáváme ručně! Stejně tak ručně odesíláme i e-maily! To samozřejmě může nějakou chvíli trvat, nevyplňujte tedy registraci znovu, když se okamžitě nenajdete ve startovní listině. Po odeslání registračního formuláře se vám objeví hláška ve stylu "Děkujeme za registraci, ...". Tím máte jistotu, že registrace nám došla do systému. Ovšem to ještě neznamená, že jste registrováni! Registrace je platná až po odeslání mailu a zařazení do startovní listiny. V loňském roce se nám neosvědčil systém, kdy jsme nastavili možnost registrace jen pro určitý počet lidí, protože byla celá řada neplatných, respektive zdvojených registrací. Budeme se však snažit registraci zastavit na 200 platných registracích, aby někdo nebyl zklamán, že se nevešel do startovní listiny, i když se mu podařilo formulář odeslat. Letos jsme posílili hosting, tak snad se nedostaneme do problémů jako v loňském roce. Kdyby to tak nedej bože bylo, tak nás nekamenujte, fakt jsme pro to letos udělali možné maximum.

Trička

I letos vám přinášíme úplně nový design triček. Letos z dílny Leny Vítkové. Tričko bude bílé s černým potiskem na hrudi. Design je zatím pouze ručně nakreslený, po převodu do elektronické a potiskové podoby se může mírně lišit. Poměrově se může opticky měnit podle zvolené velikosti trička. Potisk bude mít stejnou velikost na všech tričkách. Cena za triko je 230 kaček a nebude to žádná hadra. Kvalita by měla být obdobná jako v minulých letech. Tabulku konkrétních rozměrů po nás nechtějte. Ona se ve finále stejně v minulosti lišila od reality, takže jednoduše volte velikost, kterou běžně nosíte.

Top