SOŠ a SOU Šumperk centrem závodu

V pondělí jsme si "plácli" s vedením Střední odborné školy a Středního odborného učiliště, Gen. Krátkého 30 v Šumperku a stvrdili tak dohodu o spolupráci.

Škola nám poskytne v jejich tělocvičně zázemí pro náš závod. Budete mít tedy možnost si zde před i po závodě odpočinout, občerstvit a využít sociální zařízení se sprchami (vše v ceně startovného). Tělocvična se bude otevírat v pátek (9. května) v 17:00 a opustit ji budete muset nejpozději v neděli (11. května) v 10:30. Věříme, že hlavně pomalejší z vás tím potěšíme, budete se tak moct před cestou domů pořádně vyspat. 

V tělocvičně je PŘÍSNĚ ZAKÁZANO CHODIT VE VENKOVNÍ OBUVI! Prezentace bude umístěna u vstupu do tělocvičny a budeme tento zákaz hlídat. V případě porušení tohoto zákazu může pořadatel diskvalifikovat závodníka nebo požadovat nahrazení způsobené škody učiněné tímto jednáním! Prosíme tedy, vezměte si přezuvky nebo se vyzouvejte!  

Všechny jistě potěší, že je tělocvična od startu vzdálená cca 500 metrů. Od startu se pak běží jen 100 metrová rovinka po asfatce a pak hurá na lesní cesty! To stejné bude s cílem. Odpadnou tak nekonečné pasáže městem po asfaltu!

Další skvělá zpráva pro závodníky je, že se cca 200 metrů od tělocvičny nachází Kaufland, který je otevřen denně do 22:00, můžete tu nakoupit ještě poslední zásoby před startem.

Veškeré informace o škole najdete na webových stránkách sossou-spk.cz

Top