Soutěž od Tilaku vyhrála Klára Vozdová

Těsně před startem se všem zastavil dech a závodníci směřovali své modlitby bůh ví kam. Na řadu přišlo losování o bundu od Tilaku. 

Losování se zhostili dva z nejlepších českých reprezentantů v orientačním běhu Vojtěch Král a Marek Minář. Výherkyní se stala Klára Vozdová, což bylo úsměvné hlavně pro jejího bratra, který je jedním z hlavních organizátorů.

Nikdo nepochyboval, že by Klára trať nezvládla do 25 hodin uběhnout, jak určovaly podmínky soutěže. Ovšem vše mohlo být jinak. Klára se zranila zhruba po deseti kilometrech a přivodila si hlubokou ránu na ruce, která byla na šití. Bojovnost však vzala za své a Klára se nevzdala a dokonce závod společně s Aničkou Čajkovou vyhrála v neuvěřitelném čase 15 hodin a 1 minuta! V cíli pak byla ošetřena a převezena do nemocnice, kde jí ruku sešili. Následně se vrátila zpět do centra a mohla si už naplno užít nejen vítězství v závodě, ale i v soutěži o tuto luxusní bundu. Tilaku moc děkujeme za tento sponzorský dar a jsme rádi, že jsme mohli touhle formou udělat radost výherkyni.

Top