Tilak hlavním partnerem závodu

Jak už jste na naší facebookové stránce mohli vypozorovat, Tilak se stal hlavním partnerem závodu. Tuto firmu netřeba představovat, ale přeci jen kdyby někdo Tilak neznal, tak tady máte odstaveček, který vás zasvětí nejen do filozofie této firmy.

Smyslem naší práce je nabídnout Vám maximální možnou kvalitu. Bez kompromisů. Vše začíná precizní návrhářskou přípravou, na které se podílí špičkové designérské studio Acronym z Mnichova. Pokračujeme důkladnou střihovou přípravou a následně věnujeme mimořádnou pozornost kvalitě ušití. Výjimečné vlastnosti používaných materiálů (GORE-TEX®, WINDSTOPPER®, POLARTEC®) vyžadují naše bezchybné zpracování. Proces výroby je ukončen speciální technologií lepení za vysoké teploty a tlaku. Několikrát denně zde probíhají testy na vodotěsnost - o každé zkoušce vedeme protokoly. Vše se děje ve vlastních výrobních prostorách v Šumperku. Všechny výrobky podrobujeme neustálým inovacím. Podněty máme jednak z vlastní zkušenosti s používáním našich produktů v přírodě, a z velké části od odborných partnerů, specializovaných prodejců a v neposlední řadě od Vás - našich zákazníků. Motivuje nás jednoduché předsevzetí: být neustále lepší!

No a protože v Tilaku jsou fakt machři, tak se rozhodli, že náš závod podpoří a pro prvních 100 přihlášených závodníků připraví překvápko v podobě čepice s logem Jesenické stovky. Stačí tedy, když se přihlásíte, budete mezi prvními 100 registrovanými a do 10 dnů od registrace bude startovné připsané na našem účtu. Pokud do 10 dnů nebude startovné na našem účtu připsáno, registrace propadá. Na výběr je možnost z velikostí L (spíše pro ženy) a XL (spíše pro muže). Velikost máte možnost vybrat zhruba do poloviny března (bude včas upřesněno), poté posíláme počty velikostí do výroby a nemůžeme vám zaručit, že dostanete při prezentaci konkrétní velikost. Barevných kombinací bude také několik a bude platit, že kdo dřív přijde na prezentaci, bude mít možnost výběru. Tak nachystejte palce, registrace startuje 28. února v 19:00! 

Top