Vivobarefoot novým partnerem

Značka VIVOBAREFOOT nabízející nejširší nabídku barefoot (bosých) bot na trhu. Boty VIVOBAREFOOT mají rozdílné druhy tenkých podrážek určených do města, k běhání na silnici, v terénu, boty do přírody, na fitness i do hor, aby si vybral opravdu každý.

Vivobarefoot daruje vítězům (prvnímu muži a ženě) poukaz na bosé boty Primus Trail SG (model se vyrábí v pánské i dámské variantě). Jak takové boty fungují? Lidská noha je dokonalé dílo přírody a obejde se bez "tlumičů" a dalších "marketingových vychytávek", které mohou ve svém důsledku vést ke špatnému stylu běhu s dopadem na patu, vadnému držení těla, bolesti zad, kolen a kyčlí a vyššímu riziku zranění. Díky unikátní technologii výroby podrážky Vivobarefoot můžete na vlastní kůži prožít pocit chůze naboso bez zvýšeného rizika poranění o ostrý předmět a prochladnutí. Díky ultratenké podrážce se vaše nohy přirozeně pohybují, tak jak příroda chtěla.

Boty Vivobarefoot Primus Trail SG jsou vytvořeny speciálně pro běh v terénu. Měkká terénní podrážka má vynikající přilnavost na mokrém terénu. Rychleschnoucí povrch minimalizuje hmotnost ve vlhkém stavu. Ochrana kotníku je zajištěna okolním límcem. V botech Primus Trail SG můžete využít veškerých výhod bosé chůze i v nejnáročnějším terénu, jakým je bezesporu i trať Jesenické stovky.

Top