Vivoostrava.cz opět podpoří Jesenickou stovku!

Ostravská prodejna Vivobarefoot se nás i v letošním roce rozhodla podpořit. Petr jako hlavní šéf prodejny se letos postaví na start Jesenické stovky. Pro ty, kteří tuhle značku neznají sepsal se svým týmem pár vět, ve kterých se i dozvíte, co na vítěze mužské a ženské kategorie v cíli vlastně čeká!

"Vivoostrava.cz je opět partnerem skvělého ULTRATRAILU Jesenická 100. Oproti minulému ročníku jsem se rozhodl pro první ŽENU a prvního MUŽE věnovat poukázku v hodnotě Kč 4.000,- (jó, vybere si model sám).

VIVOBAREFOOT je anglická značka vyrábějící BAREFOOT boty už od roku 2004. Proto máme nejvíce zkušeností a propracovanou výrobu.

Jako jediná barefoot značka máme boty pro každého, né však botu pro všechny (myslím tím, některé modely jsou užší/širší, bez jazyku/s jazykem, kožené/veganské….). Velikostně od prvních krůčků malých dětí (velikost 20), až po nadměrně veliké nohy (49). Boty společenské, lifestylové, indoorové, sportovní. Prostě na VŠECHNO!

Jak takové boty fungují? Lidská noha je dokonalé dílo přírody a obejde se bez "tlumičů" a dalších "marketingových vychytávek," které mohou ve svém důsledku vést ke špatnému stylu běhu s dopadem na patu, vadnému držení těla, bolesti zad, kolen a kyčlí a vyššímu riziku zranění. Díky unikátní technologii výroby podrážky VIVOBAREFOOT můžete na vlastní kůži prožít pocit chůze naboso bez zvýšeného rizika poranění o ostrý předmět a prochladnutí. Díky ultratenké podrážce se vaše nohy přirozeně pohybují tak, jak příroda chtěla."

Petr Kostka a tým ostravské prodejny Vivobarefoot

Top