Výsledky 2016

Výsledky

# Jméno Ročníkseřadit sestupně Tým Čas
1 Smola Josef 1951 18:20
2 Hejkrlíková Věra 1954 26:28
3 Hota Milan 1957 24:49
4 Přikryl Jaroslav 1957 20:50
5 Glabazňová Jana 1961 20:22
6 Hečko Eduard 1962 25:35
7 Bohoňková Ivana 1962 20:20
8 Porwisz Jiří 1966 porwiteam 15:55
9 Horák Radek 1966 16:25
10 Steinmetz Asangas 1967 SCMT 21:41
11 Rod Marek 1967 23:38
12 Svoboda Tomáš 1968 Jeseník 15:52
13 Vontroba Vítězslav 1968 24:51
14 Gottvald Jiří 1968 24:29
15 Vokulič Jan 1969 selatkoleze 17:10
16 Novotný Josef 1969 Křivoklátský vlk 25:43
17 Sosnowski Stanislaw 1970 24:49
18 Hofman Jiří 1970 26:07
19 Rozsypal Dušan 1971 24:51
20 Navrátil Marek 1971 Salomon-Suunto 12:53
21 Kalužík Milan 1971 25:35
22 Haňavec Martin 1971 Nutrilite - Element team 17:42
23 Mondri Petr 1972 15:52
24 Potyš Libor 1972 23:37
25 Dubský Zbyněk 1972 BIKE 2000 17:05
26 Šanda Zbyněk 1972 Bičování mrtvého koně 21:10
27 Mahdalová Hanka 1972 26:08
28 Svoboda Zbyněk 1972 18:40
29 Linhart Jiří 1972 18:36
30 Červený Tomáš 1973 23:15
31 Vrzáček Tomáš 1974 18:51
32 Palásek Aleš 1974 Paldové 23:36
33 Strnad Václav 1974 SKY RUN BRNO 23:15
34 Hanzlík Václav 1974 15:38
35 Grubiak Wojciech 1975 17:05
36 Kopáč David 1976 13:34
37 Pavelek Jan 1976 15:20
38 Dereń Andrzej 1976 22:13
39 Cyprianova Ivana 1976 KaBrňáci 28:00
40 Havlíčková Petra 1976 23:36
41 Hlaváčová Renata 1976 EXTREME FETROCK Zlín 15:54
42 Parma Jan 1976 Silvini Madshus Team 18:09
43 Myška Pavel 1976 Ve znamení Merkura 23:38
44 Hrdina Lukáš 1976 Gabon Bilbao, Euskadi 18:40
45 Kocyán Přemysl 1977 17:20
46 Třiska Jiří 1977 17:10
47 Sitter Robert 1977 21:42
48 Hrabčák Radek 1978 15:33
49 Zahrádka Vít 1978 Spřátelená zvěř 23:34
50 Peškar Michal 1978 18:05
51 Čihák Olaf 1978 dalkovepochody.cz / KČT LOKO Teplice 35:13
52 Koza Pavel 1978 25:05
53 Eschler Radek 1979 15:29
54 Balcar Marek 1979 13:26
55 Větvička Jirka 1979 21:30
56 Kraváček Igor 1979 SKÁJ team - PIFo 15:19
57 Schmida Petr 1979 If YOU can´t run FLY 23:04
58 Koszyk Rafal 1979 19:23
59 Satoria Jakub 1979 22:13
60 Košťál Lukáš 1979 LOOKASS 17:34
61 Bochenek Paweł 1979 27:45
62 Šmatolán Miroslav 1979 15:35
63 Aulehla Vladimír 1979 25:37
64 Musil Ondřej 1980 21:59
65 Aulehlová Leona 1980 25:37
66 Dušánek Jan 1980 KVĚTY Liberec 14:25
67 Ramešová Kamila 1980 23:35
68 Halfar Jan 1980 17:51
69 Choutka Jaroslav 1980 Bratrstvo Žďárských vrchů 21:16
70 Číhal Jaromír 1981 17:03
71 Novak Petr 1981 17:42
72 Švec Marek 1981 Syrovínský běh 13:43
73 Suchomel Jan 1981 15:40
74 Urbanský Přemysl 1982 22:58
75 Horsák Petr 1982 SKÁJ Team 15:19
76 Plašil Ondřej 1982 17:20
77 Fexa Pavel 1982 17:20
78 Hejkrlíková Iva 1982 26:28
79 Král Václav 1982 Vlčí důl - ryzí eXtrém z hor (běhání nás přežije!!!) 12:12
80 Kostka Petr 1982 Vivobarefoot Concept Store Ostrava 23:30
81 Dohnálek Zdeněk 1983 Zaskočený prvním metrem 17:20
82 Berka Oldřich 1983 19:39
83 Činčura Jiří 1983 20:19
84 Holas Radek 1983 25:38
85 Hujíček Matouš 1983 19:35
86 Mücková Petra 1984 14:06
87 Marek Martin 1984 HO J. Gagarina 16:02
88 Hájková Kristýna 1984 SK Babice/Trailpoint 16:13
89 Ferenc Jakub 1984 16:59
90 Machel Jakub 1985 20:50
91 Pešek Ondřej 1985 K.O.B. Choceň 16:15
92 Hanuš Martin 1985 16:20
93 Dočkal Martin 1985 Ve znamení Merkura 23:38
94 Kaniová Eliška 1985 15:52
95 Hejkrlík Jiří 1985 HejaHejTrail.cz 18:53
96 Klauser Ondřej 1985 Sedlčany 25:39
97 Smetana Filip 1985 17:08
98 Tyleček Václav 1985 15:55
99 Rajský Josef 1986 14:23
100 Vyhlídalová Lucie 1986 24:30
101 Kašpar Tomáš 1986 Bad Company 23:56
102 Šnajdr Filip 1986 Bad Company 23:56
103 Valentík Tomáš 1987 Panda 16:45
104 Lhotský Marek 1987 Mladí, krásní a svobodní kluci ze Štáblovic 22:58
105 Vyhlídal Michal 1987 24:30
106 Majorová Eliška 1987 21:27
107 Hének Petr 1987 AK Drnovice 11:02
108 Lehnert Jan 1987 25:30
109 Hovorka Jan 1988 17:59
110 Kočtař Václav 1988 MK Prostějov 23:56
111 Čechura Martin 1988 MPM TEAM 14:25
112 Marek Ondřej 1989 HO J.Gagarina 21:31
113 Bureš Miloš 1989 20:59
114 Hruška Zdeněk 1989 Tísek 12:39
115 Zárubová Magdaléna 1989 24:13
116 Vozda Vojtěch 1990 #jesenickastovka 12:58
117 Kseňák Andrej 1990 21:30
118 Hanzelka Lukáš 1990 25:38
119 Klásek Pavel 1990 Mladí, krásní a svobodní kluci ze Štáblovic 22:58
120 Domes Martin 1991 Buď a nebo 23:56
121 Kseňák Marián 1991 21:29
122 Daněk Tomáš 1991 Buď a nebo 22:30
123 Vlková Denisa 1992 21:06
124 Solovský Jakub 1992 19:44
125 Adamík Jakub 1992 21:30
126 Šemotl Robin 1992 16:33
127 Gric Antonín 1992 20:19
128 Macura Jan 1993 MLOK Mariánské Lázně 20:27
129 Kratochvíl Jan 1993 21:51
130 Leifert Jan 1993 20:49
131 Pavelka Ondřej 1993 28:01
132 Hnilicová Šárka 1994 21:51
133 Šumník Adam 1996 25:35
134 Hota Dalimil 1998 15:50

Závodníci, kterým chybí kontrola

# Jméno Ročníkseřadit sestupně Tým Čas
1 Stejskal Jirka 1962 22:54
2 Szendrodi Andras 1965 21:55
3 Selucký František 1966 Vepak 18:18
4 Vokulič Jan 1969 selatkoleze 17:03
5 Šanda Zbyněk 1972 SKÁJ Team 22:53
6 Kotyz Radomír 1972 Aloha 21:53
7 Strnad Václav 1974 Sova Run Brno 18:33
8 Fučík Karel 1977 17:41
9 Skiba Petr 1977 15:58
10 Helleší Jiří 1979 Atletika Zábřeh 12:39
11 Helleší Jiří 1979 Atletika Zábřeh 13:29
12 Zmátlo Josef 1980 Šmajdáci Konárovice 16:12
13 Švec Marek 1981 Syrovínský běh 13:31
14 Kacar Petr 1984 BROTHERS 16:41
15 Kimla Jan 1984 No Stress 16:54
16 Vondráček Tomáš 1985 X-TRAIL ORLOVÁ 17:27
17 Chrobák Radek 1988 Slepý Ohař 12:43
18 Kovářík Ondřej 1989 Profibaustoffe CZ 12:15
19 Majerčák Vladimir 1990 23:21
20 Šmehlík Ondřej 1990 mig mig 17:45
21 Uhl Štěpán 1992 25:00
22 Pavelka Ondřej 1993 Rapotín 12:03

Závodníci, kteří nedokončili závod

# Jméno Ročníkseřadit sestupně Tým
1 Pácal Roman 0
2 Hauck Otto 1969 2 marmote
3 Pácalová Pavla 1971
4 Kotyz Radomír 1972
5 Smrček Petr 1974
6 Čáslava Chakradhara 1975 SCMT
7 Maňák Jiří 1976
8 Kučírek Roman 1976 KHB Kojetín
9 Šulc Kamil 1977 HoHo team
10 Fulík Honza 1977 Miho
11 Došel Petr 1978 HoHo team
12 Faksa František 1979
13 Jonov Martin 1980
14 Pektor Stanislav 1980 Biketriatlon Morkovice
15 Šiška Jan 1981
16 Ondo Petr 1981 KaBrňáci
17 Frohn Róbert 1982 GE-TRA Liberec
18 Homola Miroslav 1983
19 Navrátil Milan 1983
20 Dub Petr 1983
21 Slivka Roman 1984
22 Gerych Jan Vojta 1984 Vojta a Vojta
23 Bukovský Martin 1984
24 Lehký Michal 1984 HO J.Gagarina
25 Kimla Jan 1984
26 Ratajský Ondřej 1984 Stará Lambáda
27 Kramoliš Štěpán 1984
28 Křepelka Petr 1985 KHB Kojetín
29 Skokan Martin 1985
30 Drtilová Veronika 1985
31 Kučera Michal 1985
32 Šafář Jiří 1986 CVIBOŠI
33 Kacar Ondřej 1986 BROTHERS
34 Šimek Petr 1986 Bad Company
35 Holásková Petra 1987 Bad Company
36 Poliak Jakub 1988 Jesenický druidi
37 Dutszáková Kateřina 1989
38 Majláth Martin 1989 Jesenický druidi
39 Gajdoš Jan 1989
40 Voráč Marek 1989 Outdoor-life
41 Bárta Milan 1989 HO J.Gagarina
42 Vypušťák Adam 1990
43 Plátek Jan 1990
44 Škrabal Václav 1990
45 Školoud Libor 1990
46 Přibyl Jan 1991
47 Barteska Petr 1991 SK Štáblovice
48 Rafaj Vladimir 1991
49 Šubr Jan 1991
50 Uhl Štěpán 1992 Buď a nebo
51 Benroth Martin 1992 Kerteam
52 Kubásek Jakub 1993 Buď a nebo
53 Šebek Jan 1993
54 Švarc Otto 1993
55 Rykr Vojtěch 1994 Vojta a Vojta
56 Vyvijal Tadeáš 1995 Sanasport
57 Skoumalová Bára 1995
58 Pořízková Radka 1995
59 Konszká Eva 1996
Top