Výsledky 2016

Výsledky

# Jméno Ročník Týmseřadit sestupně Čas
1 Ramešová Kamila 1980 23:35
2 Bureš Miloš 1989 20:59
3 Leifert Jan 1993 20:49
4 Přikryl Jaroslav 1957 20:50
5 Činčura Jiří 1983 20:19
6 Sitter Robert 1977 21:42
7 Hofman Jiří 1970 26:07
8 Satoria Jakub 1979 22:13
9 Kseňák Marián 1991 21:29
10 Šemotl Robin 1992 16:33
11 Gottvald Jiří 1968 24:29
12 Fexa Pavel 1982 17:20
13 Plašil Ondřej 1982 17:20
14 Majorová Eliška 1987 21:27
15 Bochenek Paweł 1979 27:45
16 Hanzlík Václav 1974 15:38
17 Aulehla Vladimír 1979 25:37
18 Lehnert Jan 1987 25:30
19 Smola Josef 1951 18:20
20 Horák Radek 1966 16:25
21 Hujíček Matouš 1983 19:35
22 Ferenc Jakub 1984 16:59
23 Suchomel Jan 1981 15:40
24 Kseňák Andrej 1990 21:30
25 Hrabčák Radek 1978 15:33
26 Kopáč David 1976 13:34
27 Machel Jakub 1985 20:50
28 Hota Dalimil 1998 15:50
29 Pavelek Jan 1976 15:20
30 Vontroba Vítězslav 1968 24:51
31 Musil Ondřej 1980 21:59
32 Aulehlová Leona 1980 25:37
33 Rozsypal Dušan 1971 24:51
34 Kratochvíl Jan 1993 21:51
35 Vrzáček Tomáš 1974 18:51
36 Hejkrlíková Věra 1954 26:28
37 Kocyán Přemysl 1977 17:20
38 Hota Milan 1957 24:49
39 Berka Oldřich 1983 19:39
40 Dereń Andrzej 1976 22:13
41 Větvička Jirka 1979 21:30
42 Mahdalová Hanka 1972 26:08
43 Solovský Jakub 1992 19:44
44 Novak Petr 1981 17:42
45 Peškar Michal 1978 18:05
46 Sosnowski Stanislaw 1970 24:49
47 Kaniová Eliška 1985 15:52
48 Havlíčková Petra 1976 23:36
49 Adamík Jakub 1992 21:30
50 Koszyk Rafal 1979 19:23
51 Vyhlídal Michal 1987 24:30
52 Pavelka Ondřej 1993 28:01
53 Třiska Jiří 1977 17:10
54 Holas Radek 1983 25:38
55 Šumník Adam 1996 25:35
56 Koza Pavel 1978 25:05
57 Bohoňková Ivana 1962 20:20
58 Kalužík Milan 1971 25:35
59 Zárubová Magdaléna 1989 24:13
60 Hejkrlíková Iva 1982 26:28
61 Šmatolán Miroslav 1979 15:35
62 Rod Marek 1967 23:38
63 Halfar Jan 1980 17:51
64 Gric Antonín 1992 20:19
65 Smetana Filip 1985 17:08
66 Hnilicová Šárka 1994 21:51
67 Tyleček Václav 1985 15:55
68 Linhart Jiří 1972 18:36
69 Glabazňová Jana 1961 20:22
70 Urbanský Přemysl 1982 22:58
71 Vyhlídalová Lucie 1986 24:30
72 Mücková Petra 1984 14:06
73 Rajský Josef 1986 14:23
74 Hanzelka Lukáš 1990 25:38
75 Hečko Eduard 1962 25:35
76 Mondri Petr 1972 15:52
77 Potyš Libor 1972 23:37
78 Hovorka Jan 1988 17:59
79 Eschler Radek 1979 15:29
80 Číhal Jaromír 1981 17:03
81 Červený Tomáš 1973 23:15
82 Balcar Marek 1979 13:26
83 Hanuš Martin 1985 16:20
84 Vlková Denisa 1992 21:06
85 Svoboda Zbyněk 1972 18:40
86 Grubiak Wojciech 1975 17:05
87 Vozda Vojtěch 1990 #jesenickastovka 12:58
88 Hének Petr 1987 AK Drnovice 11:02
89 Kašpar Tomáš 1986 Bad Company 23:56
90 Šnajdr Filip 1986 Bad Company 23:56
91 Šanda Zbyněk 1972 Bičování mrtvého koně 21:10
92 Dubský Zbyněk 1972 BIKE 2000 17:05
93 Choutka Jaroslav 1980 Bratrstvo Žďárských vrchů 21:16
94 Daněk Tomáš 1991 Buď a nebo 22:30
95 Domes Martin 1991 Buď a nebo 23:56
96 Čihák Olaf 1978 dalkovepochody.cz / KČT LOKO Teplice 35:13
97 Hlaváčová Renata 1976 EXTREME FETROCK Zlín 15:54
98 Hrdina Lukáš 1976 Gabon Bilbao, Euskadi 18:40
99 Hejkrlík Jiří 1985 HejaHejTrail.cz 18:53
100 Marek Martin 1984 HO J. Gagarina 16:02
101 Marek Ondřej 1989 HO J.Gagarina 21:31
102 Schmida Petr 1979 If YOU can´t run FLY 23:04
103 Svoboda Tomáš 1968 Jeseník 15:52
104 Pešek Ondřej 1985 K.O.B. Choceň 16:15
105 Cyprianova Ivana 1976 KaBrňáci 28:00
106 Novotný Josef 1969 Křivoklátský vlk 25:43
107 Dušánek Jan 1980 KVĚTY Liberec 14:25
108 Košťál Lukáš 1979 LOOKASS 17:34
109 Kočtař Václav 1988 MK Prostějov 23:56
110 Lhotský Marek 1987 Mladí, krásní a svobodní kluci ze Štáblovic 22:58
111 Klásek Pavel 1990 Mladí, krásní a svobodní kluci ze Štáblovic 22:58
112 Macura Jan 1993 MLOK Mariánské Lázně 20:27
113 Čechura Martin 1988 MPM TEAM 14:25
114 Haňavec Martin 1971 Nutrilite - Element team 17:42
115 Palásek Aleš 1974 Paldové 23:36
116 Valentík Tomáš 1987 Panda 16:45
117 Porwisz Jiří 1966 porwiteam 15:55
118 Navrátil Marek 1971 Salomon-Suunto 12:53
119 Steinmetz Asangas 1967 SCMT 21:41
120 Klauser Ondřej 1985 Sedlčany 25:39
121 Vokulič Jan 1969 selatkoleze 17:10
122 Parma Jan 1976 Silvini Madshus Team 18:09
123 Hájková Kristýna 1984 SK Babice/Trailpoint 16:13
124 Horsák Petr 1982 SKÁJ Team 15:19
125 Kraváček Igor 1979 SKÁJ team - PIFo 15:19
126 Strnad Václav 1974 SKY RUN BRNO 23:15
127 Zahrádka Vít 1978 Spřátelená zvěř 23:34
128 Švec Marek 1981 Syrovínský běh 13:43
129 Hruška Zdeněk 1989 Tísek 12:39
130 Myška Pavel 1976 Ve znamení Merkura 23:38
131 Dočkal Martin 1985 Ve znamení Merkura 23:38
132 Kostka Petr 1982 Vivobarefoot Concept Store Ostrava 23:30
133 Král Václav 1982 Vlčí důl - ryzí eXtrém z hor (běhání nás přežije!!!) 12:12
134 Dohnálek Zdeněk 1983 Zaskočený prvním metrem 17:20

Závodníci, kterým chybí kontrola

# Jméno Ročník Týmseřadit sestupně Čas
1 Skiba Petr 1977 15:58
2 Uhl Štěpán 1992 25:00
3 Szendrodi Andras 1965 21:55
4 Stejskal Jirka 1962 22:54
5 Majerčák Vladimir 1990 23:21
6 Fučík Karel 1977 17:41
7 Kotyz Radomír 1972 Aloha 21:53
8 Helleší Jiří 1979 Atletika Zábřeh 12:39
9 Helleší Jiří 1979 Atletika Zábřeh 13:29
10 Kacar Petr 1984 BROTHERS 16:41
11 Šmehlík Ondřej 1990 mig mig 17:45
12 Kimla Jan 1984 No Stress 16:54
13 Kovářík Ondřej 1989 Profibaustoffe CZ 12:15
14 Pavelka Ondřej 1993 Rapotín 12:03
15 Vokulič Jan 1969 selatkoleze 17:03
16 Šanda Zbyněk 1972 SKÁJ Team 22:53
17 Chrobák Radek 1988 Slepý Ohař 12:43
18 Zmátlo Josef 1980 Šmajdáci Konárovice 16:12
19 Strnad Václav 1974 Sova Run Brno 18:33
20 Švec Marek 1981 Syrovínský běh 13:31
21 Selucký František 1966 Vepak 18:18
22 Vondráček Tomáš 1985 X-TRAIL ORLOVÁ 17:27

Závodníci, kteří nedokončili závod

# Jméno Ročník Týmseřadit sestupně
1 Skoumalová Bára 1995
2 Pořízková Radka 1995
3 Škrabal Václav 1990
4 Rafaj Vladimir 1991
5 Kotyz Radomír 1972
6 Šubr Jan 1991
7 Kramoliš Štěpán 1984
8 Dub Petr 1983
9 Navrátil Milan 1983
10 Pácal Roman 0
11 Pácalová Pavla 1971
12 Bukovský Martin 1984
13 Jonov Martin 1980
14 Přibyl Jan 1991
15 Šebek Jan 1993
16 Kimla Jan 1984
17 Švarc Otto 1993
18 Skokan Martin 1985
19 Školoud Libor 1990
20 Drtilová Veronika 1985
21 Maňák Jiří 1976
22 Smrček Petr 1974
23 Kučera Michal 1985
24 Dutszáková Kateřina 1989
25 Šiška Jan 1981
26 Slivka Roman 1984
27 Homola Miroslav 1983
28 Faksa František 1979
29 Konszká Eva 1996
30 Gajdoš Jan 1989
31 Vypušťák Adam 1990
32 Plátek Jan 1990
33 Hauck Otto 1969 2 marmote
34 Šimek Petr 1986 Bad Company
35 Holásková Petra 1987 Bad Company
36 Pektor Stanislav 1980 Biketriatlon Morkovice
37 Kacar Ondřej 1986 BROTHERS
38 Kubásek Jakub 1993 Buď a nebo
39 Uhl Štěpán 1992 Buď a nebo
40 Šafář Jiří 1986 CVIBOŠI
41 Frohn Róbert 1982 GE-TRA Liberec
42 Bárta Milan 1989 HO J.Gagarina
43 Lehký Michal 1984 HO J.Gagarina
44 Šulc Kamil 1977 HoHo team
45 Došel Petr 1978 HoHo team
46 Poliak Jakub 1988 Jesenický druidi
47 Majláth Martin 1989 Jesenický druidi
48 Ondo Petr 1981 KaBrňáci
49 Benroth Martin 1992 Kerteam
50 Kučírek Roman 1976 KHB Kojetín
51 Křepelka Petr 1985 KHB Kojetín
52 Fulík Honza 1977 Miho
53 Voráč Marek 1989 Outdoor-life
54 Vyvijal Tadeáš 1995 Sanasport
55 Čáslava Chakradhara 1975 SCMT
56 Barteska Petr 1991 SK Štáblovice
57 Ratajský Ondřej 1984 Stará Lambáda
58 Gerych Jan Vojta 1984 Vojta a Vojta
59 Rykr Vojtěch 1994 Vojta a Vojta
Top