Vysledky 2017

Výsledky

# Jméno Ročník Tým Časseřadit vzestupně
1 Kučera Michal 1985 36:13
2 Navrátil Milan 1983 36:13
3 Navrátil Radek 1985 36:13
4 Jung Jindřich 1982 33:42
5 Vypušťák Jaromír 1964 33:11
6 Hejkrlíková Iva 1982 HEJAHEJ 29:42
7 Hauser Tomáš 1979 27:23
8 Macháček Jan 1978 27:23
9 Hota Milan 1957 26:59
10 Stříteský Jan 1986 26:50
11 Netušil Jaroslav 1971 TJ Sokol Jamné nad Orlicí 26:37
12 Vacek Jiří 1994 TJ Sokol Jamné nad Orlicí 26:37
13 Hečko Eduard 1962 26:02
14 Barteska Petr 1991 SK Štáblovice 25:58
15 Rippel Jiří 1981 25:58
16 Urbanová Michaela 1987 25:58
17 Sosnowski Stanislaw 1970 25:00
18 Hofman Jiří 1970 CS 1000 24:59
19 Prášek Tomáš 1976 Samotář 24:59
20 Šafář Jiří 1986 24:58
21 Hajda Lubomír 1973 Beruška 24:58
22 Švec Marek 1979 Kachlík stavebniny 24:57
23 Kolarský Michal 1976 Kachlík stavebniny 24:57
24 Letovanec Patrik 1983 24:48
25 Satoria Jakub 1979 24:44
26 Pavlica Marek 1990 24:38
27 Venczl Ferenc 1986 TTT 24:31
28 Bureš Miloš 1989 24:28
29 Aulehla Vladimir 1979 auau 24:25
30 Aulehlová Leona 1980 auau 24:25
31 Reš Radim 1987 24:23
32 Koláček Stanislav 1968 kobližek 24:23
33 Rozsypal Dušan 1971 24:19
34 Vontroba Vítězslav 1968 SME 24:19
35 Bárta Ladislav 1976 23:57
36 Tobola Petr 1970 Kokoška 23:57
37 Odstrčilík Zdeněk 1981 Bojanovice! 23:55
38 Hejkrlík Antonín 1952 hejahejtrail.cz 23:27
39 Hejkrlíková Věra 1954 HEJAHEJ 23:26
40 Havlíčková Petra 1970 23:26
41 Niedoba Miroslav 1987 ADRA Mince denně 23:25
42 Vyhlídal Michal 1987 Buchťáci 23:10
43 Vyhlídalová Lucie 1986 Buchťáci 23:10
44 Halama Zdeněk 1968 22:54
45 Šafránková Blanka 1970 22:53
46 Dutszáková Kateřina 1989 Letos to dáme! 22:05
47 Ehl Michal 1986 Adrenalin Prostějov 22:03
48 Krátký Dan 1984 21:50
49 Macháč Jan 1987 21:50
50 Košťáková Monika 1988 21:49
51 Haňavec Martin 1971 Element - Nutrilite team 21:42
52 Šindler Jan 1984 Rychlá Rota 21:30
53 Kovács Jiří 1981 21:30
54 Bělohlávková Andrea 1993 21:30
55 Gabała Michał 1977 W pogoni za duchem 21:30
56 Zahrádka Vít 1978 Spřátelená zvěř 21:29
57 Podhajsky Jan 1976 Etnetera Etdorfin 21:29
58 Šejnohová Romana 1988 Darmošlap 21:28
59 Válková Pavlína 1982 Jeseničáci 21:16
60 Křupala Adam 1988 Jeseničáci 21:16
61 Zich Radek 1984 21:07
62 Vávrová Barbora 1992 Rychlebky 21:07
63 Pavlíček Petr 1979 21:07
64 Sedláček Jan 1986 noutým 21:04
65 Černý Petr 1988 20:58
66 Wyrwol Filip 1991 20:58
67 Přikryl Jaroslav 1957 20:53
68 Grubiak Wojciech 1975 Nysa Biega 20:53
69 Rajnošek Zdeněk 1963 Bratrstvo Žďárských vrchů 20:37
70 Rod Marek 1967 Rodáci 20:33
71 Foltin David 1972 Olomouc 20:33
72 Koszyk Rafal 1979 19:58
73 Potyš Libor 1972 Ve znamení Merkura 19:56
74 Hranický Aleš 1968 ALIS Team 19:55
75 Klecker Martin 1979 BikeSport Team Mohelnice 19:52
76 Havlíková Lenka 1982 To Pude 19:44
77 Černý Tomáš 1990 Běžecký klub České spořitelny 19:39
78 Nejman Milan 1982 19:29
79 Šulc Luboš 1976 19:20
80 Svobodová Michaela 1983 19:15
81 Duršpek Jan 1977 19:13
82 Fait František 1966 19:13
83 Vrzáček Tomáš 1974 18:58
84 Vičar David 1975 Maxičky Bruntál 18:55
85 Kolorz Jan 1985 18:55
86 Ešler Daniel 1977 MB Sauny 18:47
87 Sobek Martin 1988 18:45
88 Palásek Aleš 1974 Paldové 18:34
89 Kováč Jaroslav 1964 ZSE RUN 18:31
90 Sláma Ladislav 1976 Vlachovice 18:04
91 Kacar Ondřej 1986 BROTHERS 18:00
92 Sviečka Libor 1981 SKÁJ Team 18:00
93 Křepelka Petr 1985 KHB Kojetín 17:54
94 Svoboda Tomáš 1968 Adolfovický šum 17:44
95 Dubský Zbyněk 1972 BIKE2000 17:42
96 Šima Milan 1983 Continental sport team 17:25
97 Linhart Jiří 1972 yetti 17:25
98 Plašil Ondřej 1982 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech. 17:12
99 Zárubová Magdaléna 1989 Eda team 17:02
100 Romaňák Tomáš 1991 16:53
101 Hujíček Matouš 1983 Splašený kovář 16:50
102 Karč Jakub 1974 SK Babice 16:47
103 Kunovský Lukáš 1992 HoXokl Jes 16:46
104 Crha Zdeněk 1979 Maratón klub Kladno 16:43
105 Pešek Ondřej 1985 K.O.B. Choceň 16:42
106 Drtilová Veronika 1985 16:41
107 Halfar Jan 1980 16:40
108 Vidlář František 1980 FT Lazarteam 16:40
109 Smetana Filip 1985 Větřní 16:39
110 Rajnošek Matěj 1988 Bratrstvo Žďárských vrchů 16:38
111 Číhal Jaromír 1981 73.TPR 16:37
112 Lešták Peter 1967 James Bratislava 16:29
113 Solný Michal 1982 16:27
114 Parma Jan 1976 Silvini Madshus Team 16:21
115 Strachota Martin 1987 16:19
116 Dohnálek Zdeněk 1983 Zaskočený prvním metrem 16:14
117 Zbornikova Eva 1983 TJ Sokol Unhost 16:12
118 Skripko Jan 1984 PUNK 16:11
119 Marek Martin 1984 HO J.Gagarina 16:08
120 Rod Marek 1987 Rodáci 16:05
121 Pecháň Petr 1968 Cyklo Harant Pecka 15:59
122 Skiba Petr 1977 15:59
123 Hlavatý Jakub 1986 15:42
124 Kaniová Eliška 1985 15:32
125 Chmelař Vítězslav 1979 15:28
126 Tyleček Václav 1985 Neběžecký kroužek 15:25
127 Kádner Vláďa 1984 North czech runners 15:13
128 Horsák Petr 1982 SKÁJ Team 14:43
129 Hejkrlík Jiří 1985 hejahejtrail.cz 14:41
130 Hanuš Martin 1985 14:40
131 Švec Marek 1981 Syrovínský běh 14:37
132 Uhřík Luděk 1994 Uhřa 14:34
133 Kacar Petr 1984 BROTHERS 14:32
134 Valentík Tomáš 1987 Panda 14:17
135 Hota Dalimil 1998 NVPP team/Dalkovepochody.cz 14:16
136 Jetelina Petr 1985 Náčelník Bokasa 14:16
137 Kočíb Pavel 1977 14:04
138 Frohn Róbert 1982 GE-TRA Liberec 12:52
139 Tabarka Ondřej 1985 X-TRAIL RychloHrad 12:29
140 Kovářík Ondřej 1989 Profibaustoffe CZ 12:29
141 Hruška Zdeněk 1989 Tísek 11:46

Závodníci, kterým chybí kontrola

# Jméno Ročník Tým Časseřadit vzestupně
1 Uhl Štěpán 1992 25:00
2 Stejskal Jirka 1962 22:54
3 Šanda Zbyněk 1972 SKÁJ Team 22:53
4 Szendrodi Andras 1965 21:55
5 Kotyz Radomír 1972 Aloha 21:53
6 Vokulič Jan 1969 selatkoleze 17:03
7 Kimla Jan 1984 No Stress 16:54
8 Zmátlo Josef 1980 Šmajdáci Konárovice 16:12
9 Helleší Jiří 1979 Atletika Zábřeh 13:29
Top