Vysledky 2017

Výsledky

# Jméno Ročníkseřadit sestupně Tým Čas
1 Hejkrlík Antonín 1952 hejahejtrail.cz 23:27
2 Hejkrlíková Věra 1954 HEJAHEJ 23:26
3 Přikryl Jaroslav 1957 20:53
4 Hota Milan 1957 26:59
5 Hečko Eduard 1962 26:02
6 Rajnošek Zdeněk 1963 Bratrstvo Žďárských vrchů 20:37
7 Vypušťák Jaromír 1964 33:11
8 Kováč Jaroslav 1964 ZSE RUN 18:31
9 Fait František 1966 19:13
10 Rod Marek 1967 Rodáci 20:33
11 Lešták Peter 1967 James Bratislava 16:29
12 Koláček Stanislav 1968 kobližek 24:23
13 Hranický Aleš 1968 ALIS Team 19:55
14 Svoboda Tomáš 1968 Adolfovický šum 17:44
15 Vontroba Vítězslav 1968 SME 24:19
16 Halama Zdeněk 1968 22:54
17 Pecháň Petr 1968 Cyklo Harant Pecka 15:59
18 Havlíčková Petra 1970 23:26
19 Hofman Jiří 1970 CS 1000 24:59
20 Sosnowski Stanislaw 1970 25:00
21 Šafránková Blanka 1970 22:53
22 Tobola Petr 1970 Kokoška 23:57
23 Haňavec Martin 1971 Element - Nutrilite team 21:42
24 Netušil Jaroslav 1971 TJ Sokol Jamné nad Orlicí 26:37
25 Rozsypal Dušan 1971 24:19
26 Foltin David 1972 Olomouc 20:33
27 Linhart Jiří 1972 yetti 17:25
28 Dubský Zbyněk 1972 BIKE2000 17:42
29 Potyš Libor 1972 Ve znamení Merkura 19:56
30 Hajda Lubomír 1973 Beruška 24:58
31 Palásek Aleš 1974 Paldové 18:34
32 Vrzáček Tomáš 1974 18:58
33 Karč Jakub 1974 SK Babice 16:47
34 Vičar David 1975 Maxičky Bruntál 18:55
35 Grubiak Wojciech 1975 Nysa Biega 20:53
36 Parma Jan 1976 Silvini Madshus Team 16:21
37 Podhajsky Jan 1976 Etnetera Etdorfin 21:29
38 Kolarský Michal 1976 Kachlík stavebniny 24:57
39 Bárta Ladislav 1976 23:57
40 Sláma Ladislav 1976 Vlachovice 18:04
41 Prášek Tomáš 1976 Samotář 24:59
42 Šulc Luboš 1976 19:20
43 Kočíb Pavel 1977 14:04
44 Gabała Michał 1977 W pogoni za duchem 21:30
45 Duršpek Jan 1977 19:13
46 Skiba Petr 1977 15:59
47 Ešler Daniel 1977 MB Sauny 18:47
48 Zahrádka Vít 1978 Spřátelená zvěř 21:29
49 Macháček Jan 1978 27:23
50 Pavlíček Petr 1979 21:07
51 Crha Zdeněk 1979 Maratón klub Kladno 16:43
52 Satoria Jakub 1979 24:44
53 Chmelař Vítězslav 1979 15:28
54 Hauser Tomáš 1979 27:23
55 Klecker Martin 1979 BikeSport Team Mohelnice 19:52
56 Aulehla Vladimir 1979 auau 24:25
57 Koszyk Rafal 1979 19:58
58 Švec Marek 1979 Kachlík stavebniny 24:57
59 Halfar Jan 1980 16:40
60 Aulehlová Leona 1980 auau 24:25
61 Vidlář František 1980 FT Lazarteam 16:40
62 Odstrčilík Zdeněk 1981 Bojanovice! 23:55
63 Rippel Jiří 1981 25:58
64 Číhal Jaromír 1981 73.TPR 16:37
65 Sviečka Libor 1981 SKÁJ Team 18:00
66 Kovács Jiří 1981 21:30
67 Švec Marek 1981 Syrovínský běh 14:37
68 Válková Pavlína 1982 Jeseničáci 21:16
69 Plašil Ondřej 1982 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech. 17:12
70 Jung Jindřich 1982 33:42
71 Horsák Petr 1982 SKÁJ Team 14:43
72 Frohn Róbert 1982 GE-TRA Liberec 12:52
73 Nejman Milan 1982 19:29
74 Hejkrlíková Iva 1982 HEJAHEJ 29:42
75 Solný Michal 1982 16:27
76 Havlíková Lenka 1982 To Pude 19:44
77 Navrátil Milan 1983 36:13
78 Letovanec Patrik 1983 24:48
79 Šima Milan 1983 Continental sport team 17:25
80 Dohnálek Zdeněk 1983 Zaskočený prvním metrem 16:14
81 Svobodová Michaela 1983 19:15
82 Hujíček Matouš 1983 Splašený kovář 16:50
83 Zbornikova Eva 1983 TJ Sokol Unhost 16:12
84 Krátký Dan 1984 21:50
85 Kacar Petr 1984 BROTHERS 14:32
86 Skripko Jan 1984 PUNK 16:11
87 Kádner Vláďa 1984 North czech runners 15:13
88 Šindler Jan 1984 Rychlá Rota 21:30
89 Zich Radek 1984 21:07
90 Marek Martin 1984 HO J.Gagarina 16:08
91 Kaniová Eliška 1985 15:32
92 Kolorz Jan 1985 18:55
93 Drtilová Veronika 1985 16:41
94 Hejkrlík Jiří 1985 hejahejtrail.cz 14:41
95 Navrátil Radek 1985 36:13
96 Tyleček Václav 1985 Neběžecký kroužek 15:25
97 Pešek Ondřej 1985 K.O.B. Choceň 16:42
98 Hanuš Martin 1985 14:40
99 Smetana Filip 1985 Větřní 16:39
100 Jetelina Petr 1985 Náčelník Bokasa 14:16
101 Tabarka Ondřej 1985 X-TRAIL RychloHrad 12:29
102 Křepelka Petr 1985 KHB Kojetín 17:54
103 Kučera Michal 1985 36:13
104 Sedláček Jan 1986 noutým 21:04
105 Vyhlídalová Lucie 1986 Buchťáci 23:10
106 Ehl Michal 1986 Adrenalin Prostějov 22:03
107 Hlavatý Jakub 1986 15:42
108 Venczl Ferenc 1986 TTT 24:31
109 Kacar Ondřej 1986 BROTHERS 18:00
110 Šafář Jiří 1986 24:58
111 Stříteský Jan 1986 26:50
112 Valentík Tomáš 1987 Panda 14:17
113 Reš Radim 1987 24:23
114 Niedoba Miroslav 1987 ADRA Mince denně 23:25
115 Urbanová Michaela 1987 25:58
116 Rod Marek 1987 Rodáci 16:05
117 Strachota Martin 1987 16:19
118 Vyhlídal Michal 1987 Buchťáci 23:10
119 Macháč Jan 1987 21:50
120 Sobek Martin 1988 18:45
121 Rajnošek Matěj 1988 Bratrstvo Žďárských vrchů 16:38
122 Košťáková Monika 1988 21:49
123 Šejnohová Romana 1988 Darmošlap 21:28
124 Černý Petr 1988 20:58
125 Křupala Adam 1988 Jeseničáci 21:16
126 Bureš Miloš 1989 24:28
127 Kovářík Ondřej 1989 Profibaustoffe CZ 12:29
128 Dutszáková Kateřina 1989 Letos to dáme! 22:05
129 Hruška Zdeněk 1989 Tísek 11:46
130 Zárubová Magdaléna 1989 Eda team 17:02
131 Černý Tomáš 1990 Běžecký klub České spořitelny 19:39
132 Pavlica Marek 1990 24:38
133 Barteska Petr 1991 SK Štáblovice 25:58
134 Romaňák Tomáš 1991 16:53
135 Wyrwol Filip 1991 20:58
136 Kunovský Lukáš 1992 HoXokl Jes 16:46
137 Vávrová Barbora 1992 Rychlebky 21:07
138 Bělohlávková Andrea 1993 21:30
139 Uhřík Luděk 1994 Uhřa 14:34
140 Vacek Jiří 1994 TJ Sokol Jamné nad Orlicí 26:37
141 Hota Dalimil 1998 NVPP team/Dalkovepochody.cz 14:16

Závodníci, kterým chybí kontrola

# Jméno Ročníkseřadit sestupně Tým Čas
1 Stejskal Jirka 1962 22:54
2 Szendrodi Andras 1965 21:55
3 Vokulič Jan 1969 selatkoleze 17:03
4 Šanda Zbyněk 1972 SKÁJ Team 22:53
5 Kotyz Radomír 1972 Aloha 21:53
6 Helleší Jiří 1979 Atletika Zábřeh 13:29
7 Zmátlo Josef 1980 Šmajdáci Konárovice 16:12
8 Kimla Jan 1984 No Stress 16:54
9 Uhl Štěpán 1992 25:00
Top