Vysledky 2017

Výsledky

# Jméno Ročník Tým Čas
1 Hota Dalimil 1998 NVPP team/Dalkovepochody.cz 14:16
2 Vacek Jiří 1994 TJ Sokol Jamné nad Orlicí 26:37
3 Uhřík Luděk 1994 Uhřa 14:34
4 Bělohlávková Andrea 1993 21:30
5 Vávrová Barbora 1992 Rychlebky 21:07
6 Kunovský Lukáš 1992 HoXokl Jes 16:46
7 Wyrwol Filip 1991 20:58
8 Barteska Petr 1991 SK Štáblovice 25:58
9 Romaňák Tomáš 1991 16:53
10 Pavlica Marek 1990 24:38
11 Černý Tomáš 1990 Běžecký klub České spořitelny 19:39
12 Zárubová Magdaléna 1989 Eda team 17:02
13 Bureš Miloš 1989 24:28
14 Kovářík Ondřej 1989 Profibaustoffe CZ 12:29
15 Dutszáková Kateřina 1989 Letos to dáme! 22:05
16 Hruška Zdeněk 1989 Tísek 11:46
17 Šejnohová Romana 1988 Darmošlap 21:28
18 Černý Petr 1988 20:58
19 Křupala Adam 1988 Jeseničáci 21:16
20 Sobek Martin 1988 18:45
21 Rajnošek Matěj 1988 Bratrstvo Žďárských vrchů 16:38
22 Košťáková Monika 1988 21:49
23 Strachota Martin 1987 16:19
24 Vyhlídal Michal 1987 Buchťáci 23:10
25 Macháč Jan 1987 21:50
26 Valentík Tomáš 1987 Panda 14:17
27 Reš Radim 1987 24:23
28 Urbanová Michaela 1987 25:58
29 Niedoba Miroslav 1987 ADRA Mince denně 23:25
30 Rod Marek 1987 Rodáci 16:05
31 Kacar Ondřej 1986 BROTHERS 18:00
32 Venczl Ferenc 1986 TTT 24:31
33 Šafář Jiří 1986 24:58
34 Stříteský Jan 1986 26:50
35 Sedláček Jan 1986 noutým 21:04
36 Vyhlídalová Lucie 1986 Buchťáci 23:10
37 Ehl Michal 1986 Adrenalin Prostějov 22:03
38 Hlavatý Jakub 1986 15:42
39 Křepelka Petr 1985 KHB Kojetín 17:54
40 Tabarka Ondřej 1985 X-TRAIL RychloHrad 12:29
41 Kučera Michal 1985 36:13
42 Kaniová Eliška 1985 15:32
43 Kolorz Jan 1985 18:55
44 Drtilová Veronika 1985 16:41
45 Hejkrlík Jiří 1985 hejahejtrail.cz 14:41
46 Navrátil Radek 1985 36:13
47 Pešek Ondřej 1985 K.O.B. Choceň 16:42
48 Tyleček Václav 1985 Neběžecký kroužek 15:25
49 Hanuš Martin 1985 14:40
50 Smetana Filip 1985 Větřní 16:39
51 Jetelina Petr 1985 Náčelník Bokasa 14:16
52 Kádner Vláďa 1984 North czech runners 15:13
53 Šindler Jan 1984 Rychlá Rota 21:30
54 Zich Radek 1984 21:07
55 Marek Martin 1984 HO J.Gagarina 16:08
56 Krátký Dan 1984 21:50
57 Kacar Petr 1984 BROTHERS 14:32
58 Skripko Jan 1984 PUNK 16:11
59 Svobodová Michaela 1983 19:15
60 Hujíček Matouš 1983 Splašený kovář 16:50
61 Zbornikova Eva 1983 TJ Sokol Unhost 16:12
62 Navrátil Milan 1983 36:13
63 Letovanec Patrik 1983 24:48
64 Šima Milan 1983 Continental sport team 17:25
65 Dohnálek Zdeněk 1983 Zaskočený prvním metrem 16:14
66 Horsák Petr 1982 SKÁJ Team 14:43
67 Frohn Róbert 1982 GE-TRA Liberec 12:52
68 Hejkrlíková Iva 1982 HEJAHEJ 29:42
69 Nejman Milan 1982 19:29
70 Havlíková Lenka 1982 To Pude 19:44
71 Solný Michal 1982 16:27
72 Válková Pavlína 1982 Jeseničáci 21:16
73 Plašil Ondřej 1982 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech. 17:12
74 Jung Jindřich 1982 33:42
75 Kovács Jiří 1981 21:30
76 Švec Marek 1981 Syrovínský běh 14:37
77 Odstrčilík Zdeněk 1981 Bojanovice! 23:55
78 Rippel Jiří 1981 25:58
79 Číhal Jaromír 1981 73.TPR 16:37
80 Sviečka Libor 1981 SKÁJ Team 18:00
81 Vidlář František 1980 FT Lazarteam 16:40
82 Halfar Jan 1980 16:40
83 Aulehlová Leona 1980 auau 24:25
84 Švec Marek 1979 Kachlík stavebniny 24:57
85 Koszyk Rafal 1979 19:58
86 Crha Zdeněk 1979 Maratón klub Kladno 16:43
87 Pavlíček Petr 1979 21:07
88 Satoria Jakub 1979 24:44
89 Chmelař Vítězslav 1979 15:28
90 Hauser Tomáš 1979 27:23
91 Klecker Martin 1979 BikeSport Team Mohelnice 19:52
92 Aulehla Vladimir 1979 auau 24:25
93 Macháček Jan 1978 27:23
94 Zahrádka Vít 1978 Spřátelená zvěř 21:29
95 Kočíb Pavel 1977 14:04
96 Gabała Michał 1977 W pogoni za duchem 21:30
97 Duršpek Jan 1977 19:13
98 Ešler Daniel 1977 MB Sauny 18:47
99 Skiba Petr 1977 15:59
100 Sláma Ladislav 1976 Vlachovice 18:04
101 Kolarský Michal 1976 Kachlík stavebniny 24:57
102 Bárta Ladislav 1976 23:57
103 Prášek Tomáš 1976 Samotář 24:59
104 Šulc Luboš 1976 19:20
105 Parma Jan 1976 Silvini Madshus Team 16:21
106 Podhajsky Jan 1976 Etnetera Etdorfin 21:29
107 Vičar David 1975 Maxičky Bruntál 18:55
108 Grubiak Wojciech 1975 Nysa Biega 20:53
109 Karč Jakub 1974 SK Babice 16:47
110 Palásek Aleš 1974 Paldové 18:34
111 Vrzáček Tomáš 1974 18:58
112 Hajda Lubomír 1973 Beruška 24:58
113 Dubský Zbyněk 1972 BIKE2000 17:42
114 Potyš Libor 1972 Ve znamení Merkura 19:56
115 Foltin David 1972 Olomouc 20:33
116 Linhart Jiří 1972 yetti 17:25
117 Haňavec Martin 1971 Element - Nutrilite team 21:42
118 Netušil Jaroslav 1971 TJ Sokol Jamné nad Orlicí 26:37
119 Rozsypal Dušan 1971 24:19
120 Tobola Petr 1970 Kokoška 23:57
121 Havlíčková Petra 1970 23:26
122 Hofman Jiří 1970 CS 1000 24:59
123 Sosnowski Stanislaw 1970 25:00
124 Šafránková Blanka 1970 22:53
125 Vontroba Vítězslav 1968 SME 24:19
126 Halama Zdeněk 1968 22:54
127 Pecháň Petr 1968 Cyklo Harant Pecka 15:59
128 Koláček Stanislav 1968 kobližek 24:23
129 Hranický Aleš 1968 ALIS Team 19:55
130 Svoboda Tomáš 1968 Adolfovický šum 17:44
131 Lešták Peter 1967 James Bratislava 16:29
132 Rod Marek 1967 Rodáci 20:33
133 Fait František 1966 19:13
134 Kováč Jaroslav 1964 ZSE RUN 18:31
135 Vypušťák Jaromír 1964 33:11
136 Rajnošek Zdeněk 1963 Bratrstvo Žďárských vrchů 20:37
137 Hečko Eduard 1962 26:02
138 Hota Milan 1957 26:59
139 Přikryl Jaroslav 1957 20:53
140 Hejkrlíková Věra 1954 HEJAHEJ 23:26
141 Hejkrlík Antonín 1952 hejahejtrail.cz 23:27

Závodníci, kterým chybí kontrola

# Jméno Ročník Tým Čas
1 Uhl Štěpán 1992 25:00
2 Kimla Jan 1984 No Stress 16:54
3 Zmátlo Josef 1980 Šmajdáci Konárovice 16:12
4 Helleší Jiří 1979 Atletika Zábřeh 13:29
5 Šanda Zbyněk 1972 SKÁJ Team 22:53
6 Kotyz Radomír 1972 Aloha 21:53
7 Vokulič Jan 1969 selatkoleze 17:03
8 Szendrodi Andras 1965 21:55
9 Stejskal Jirka 1962 22:54
Top