Vysledky 2017

Výsledky

# Jméno Ročník Týmseřadit sestupně Čas
1 Košťáková Monika 1988 21:49
2 Navrátil Radek 1985 36:13
3 Vrzáček Tomáš 1974 18:58
4 Hanuš Martin 1985 14:40
5 Hlavatý Jakub 1986 15:42
6 Hečko Eduard 1962 26:02
7 Strachota Martin 1987 16:19
8 Koszyk Rafal 1979 19:58
9 Černý Petr 1988 20:58
10 Nejman Milan 1982 19:29
11 Zich Radek 1984 21:07
12 Macháč Jan 1987 21:50
13 Solný Michal 1982 16:27
14 Halfar Jan 1980 16:40
15 Kočíb Pavel 1977 14:04
16 Chmelař Vítězslav 1979 15:28
17 Rippel Jiří 1981 25:58
18 Kaniová Eliška 1985 15:32
19 Romaňák Tomáš 1991 16:53
20 Reš Radim 1987 24:23
21 Drtilová Veronika 1985 16:41
22 Duršpek Jan 1977 19:13
23 Urbanová Michaela 1987 25:58
24 Rozsypal Dušan 1971 24:19
25 Přikryl Jaroslav 1957 20:53
26 Sosnowski Stanislaw 1970 25:00
27 Skiba Petr 1977 15:59
28 Jung Jindřich 1982 33:42
29 Šafránková Blanka 1970 22:53
30 Bělohlávková Andrea 1993 21:30
31 Svobodová Michaela 1983 19:15
32 Bárta Ladislav 1976 23:57
33 Hota Milan 1957 26:59
34 Šafář Jiří 1986 24:58
35 Wyrwol Filip 1991 20:58
36 Kovács Jiří 1981 21:30
37 Halama Zdeněk 1968 22:54
38 Šulc Luboš 1976 19:20
39 Stříteský Jan 1986 26:50
40 Pavlica Marek 1990 24:38
41 Macháček Jan 1978 27:23
42 Kučera Michal 1985 36:13
43 Navrátil Milan 1983 36:13
44 Sobek Martin 1988 18:45
45 Krátký Dan 1984 21:50
46 Pavlíček Petr 1979 21:07
47 Letovanec Patrik 1983 24:48
48 Bureš Miloš 1989 24:28
49 Havlíčková Petra 1970 23:26
50 Satoria Jakub 1979 24:44
51 Vypušťák Jaromír 1964 33:11
52 Hauser Tomáš 1979 27:23
53 Fait František 1966 19:13
54 Kolorz Jan 1985 18:55
55 Číhal Jaromír 1981 73.TPR 16:37
56 Svoboda Tomáš 1968 Adolfovický šum 17:44
57 Niedoba Miroslav 1987 ADRA Mince denně 23:25
58 Ehl Michal 1986 Adrenalin Prostějov 22:03
59 Hranický Aleš 1968 ALIS Team 19:55
60 Aulehla Vladimir 1979 auau 24:25
61 Aulehlová Leona 1980 auau 24:25
62 Hajda Lubomír 1973 Beruška 24:58
63 Černý Tomáš 1990 Běžecký klub České spořitelny 19:39
64 Dubský Zbyněk 1972 BIKE2000 17:42
65 Klecker Martin 1979 BikeSport Team Mohelnice 19:52
66 Odstrčilík Zdeněk 1981 Bojanovice! 23:55
67 Rajnošek Matěj 1988 Bratrstvo Žďárských vrchů 16:38
68 Rajnošek Zdeněk 1963 Bratrstvo Žďárských vrchů 20:37
69 Kacar Petr 1984 BROTHERS 14:32
70 Kacar Ondřej 1986 BROTHERS 18:00
71 Vyhlídalová Lucie 1986 Buchťáci 23:10
72 Vyhlídal Michal 1987 Buchťáci 23:10
73 Šima Milan 1983 Continental sport team 17:25
74 Hofman Jiří 1970 CS 1000 24:59
75 Pecháň Petr 1968 Cyklo Harant Pecka 15:59
76 Šejnohová Romana 1988 Darmošlap 21:28
77 Zárubová Magdaléna 1989 Eda team 17:02
78 Haňavec Martin 1971 Element - Nutrilite team 21:42
79 Podhajsky Jan 1976 Etnetera Etdorfin 21:29
80 Vidlář František 1980 FT Lazarteam 16:40
81 Frohn Róbert 1982 GE-TRA Liberec 12:52
82 Hejkrlíková Iva 1982 HEJAHEJ 29:42
83 Hejkrlíková Věra 1954 HEJAHEJ 23:26
84 Hejkrlík Jiří 1985 hejahejtrail.cz 14:41
85 Hejkrlík Antonín 1952 hejahejtrail.cz 23:27
86 Marek Martin 1984 HO J.Gagarina 16:08
87 Kunovský Lukáš 1992 HoXokl Jes 16:46
88 Lešták Peter 1967 James Bratislava 16:29
89 Křupala Adam 1988 Jeseničáci 21:16
90 Válková Pavlína 1982 Jeseničáci 21:16
91 Pešek Ondřej 1985 K.O.B. Choceň 16:42
92 Kolarský Michal 1976 Kachlík stavebniny 24:57
93 Švec Marek 1979 Kachlík stavebniny 24:57
94 Křepelka Petr 1985 KHB Kojetín 17:54
95 Koláček Stanislav 1968 kobližek 24:23
96 Tobola Petr 1970 Kokoška 23:57
97 Dutszáková Kateřina 1989 Letos to dáme! 22:05
98 Crha Zdeněk 1979 Maratón klub Kladno 16:43
99 Vičar David 1975 Maxičky Bruntál 18:55
100 Ešler Daniel 1977 MB Sauny 18:47
101 Jetelina Petr 1985 Náčelník Bokasa 14:16
102 Tyleček Václav 1985 Neběžecký kroužek 15:25
103 Kádner Vláďa 1984 North czech runners 15:13
104 Sedláček Jan 1986 noutým 21:04
105 Hota Dalimil 1998 NVPP team/Dalkovepochody.cz 14:16
106 Grubiak Wojciech 1975 Nysa Biega 20:53
107 Foltin David 1972 Olomouc 20:33
108 Palásek Aleš 1974 Paldové 18:34
109 Valentík Tomáš 1987 Panda 14:17
110 Kovářík Ondřej 1989 Profibaustoffe CZ 12:29
111 Skripko Jan 1984 PUNK 16:11
112 Rod Marek 1967 Rodáci 20:33
113 Rod Marek 1987 Rodáci 16:05
114 Šindler Jan 1984 Rychlá Rota 21:30
115 Vávrová Barbora 1992 Rychlebky 21:07
116 Prášek Tomáš 1976 Samotář 24:59
117 Plašil Ondřej 1982 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech. 17:12
118 Parma Jan 1976 Silvini Madshus Team 16:21
119 Karč Jakub 1974 SK Babice 16:47
120 Barteska Petr 1991 SK Štáblovice 25:58
121 Horsák Petr 1982 SKÁJ Team 14:43
122 Sviečka Libor 1981 SKÁJ Team 18:00
123 Vontroba Vítězslav 1968 SME 24:19
124 Hujíček Matouš 1983 Splašený kovář 16:50
125 Zahrádka Vít 1978 Spřátelená zvěř 21:29
126 Švec Marek 1981 Syrovínský běh 14:37
127 Hruška Zdeněk 1989 Tísek 11:46
128 Netušil Jaroslav 1971 TJ Sokol Jamné nad Orlicí 26:37
129 Vacek Jiří 1994 TJ Sokol Jamné nad Orlicí 26:37
130 Zbornikova Eva 1983 TJ Sokol Unhost 16:12
131 Havlíková Lenka 1982 To Pude 19:44
132 Venczl Ferenc 1986 TTT 24:31
133 Uhřík Luděk 1994 Uhřa 14:34
134 Potyš Libor 1972 Ve znamení Merkura 19:56
135 Smetana Filip 1985 Větřní 16:39
136 Sláma Ladislav 1976 Vlachovice 18:04
137 Gabała Michał 1977 W pogoni za duchem 21:30
138 Tabarka Ondřej 1985 X-TRAIL RychloHrad 12:29
139 Linhart Jiří 1972 yetti 17:25
140 Dohnálek Zdeněk 1983 Zaskočený prvním metrem 16:14
141 Kováč Jaroslav 1964 ZSE RUN 18:31

Závodníci, kterým chybí kontrola

# Jméno Ročník Týmseřadit sestupně Čas
1 Uhl Štěpán 1992 25:00
2 Szendrodi Andras 1965 21:55
3 Stejskal Jirka 1962 22:54
4 Kotyz Radomír 1972 Aloha 21:53
5 Helleší Jiří 1979 Atletika Zábřeh 13:29
6 Kimla Jan 1984 No Stress 16:54
7 Vokulič Jan 1969 selatkoleze 17:03
8 Šanda Zbyněk 1972 SKÁJ Team 22:53
9 Zmátlo Josef 1980 Šmajdáci Konárovice 16:12
Top