Vysledky 2017

Výsledky

# Jménoseřadit sestupně Ročník Tým Čas
1 Aulehla Vladimir 1979 auau 24:25
2 Aulehlová Leona 1980 auau 24:25
3 Bárta Ladislav 1976 23:57
4 Barteska Petr 1991 SK Štáblovice 25:58
5 Bělohlávková Andrea 1993 21:30
6 Bureš Miloš 1989 24:28
7 Černý Petr 1988 20:58
8 Černý Tomáš 1990 Běžecký klub České spořitelny 19:39
9 Chmelař Vítězslav 1979 15:28
10 Číhal Jaromír 1981 73.TPR 16:37
11 Crha Zdeněk 1979 Maratón klub Kladno 16:43
12 Dohnálek Zdeněk 1983 Zaskočený prvním metrem 16:14
13 Drtilová Veronika 1985 16:41
14 Dubský Zbyněk 1972 BIKE2000 17:42
15 Duršpek Jan 1977 19:13
16 Dutszáková Kateřina 1989 Letos to dáme! 22:05
17 Ehl Michal 1986 Adrenalin Prostějov 22:03
18 Ešler Daniel 1977 MB Sauny 18:47
19 Fait František 1966 19:13
20 Foltin David 1972 Olomouc 20:33
21 Frohn Róbert 1982 GE-TRA Liberec 12:52
22 Gabała Michał 1977 W pogoni za duchem 21:30
23 Grubiak Wojciech 1975 Nysa Biega 20:53
24 Hajda Lubomír 1973 Beruška 24:58
25 Halama Zdeněk 1968 22:54
26 Halfar Jan 1980 16:40
27 Haňavec Martin 1971 Element - Nutrilite team 21:42
28 Hanuš Martin 1985 14:40
29 Hauser Tomáš 1979 27:23
30 Havlíčková Petra 1970 23:26
31 Havlíková Lenka 1982 To Pude 19:44
32 Hečko Eduard 1962 26:02
33 Hejkrlík Antonín 1952 hejahejtrail.cz 23:27
34 Hejkrlík Jiří 1985 hejahejtrail.cz 14:41
35 Hejkrlíková Iva 1982 HEJAHEJ 29:42
36 Hejkrlíková Věra 1954 HEJAHEJ 23:26
37 Hlavatý Jakub 1986 15:42
38 Hofman Jiří 1970 CS 1000 24:59
39 Horsák Petr 1982 SKÁJ Team 14:43
40 Hota Dalimil 1998 NVPP team/Dalkovepochody.cz 14:16
41 Hota Milan 1957 26:59
42 Hranický Aleš 1968 ALIS Team 19:55
43 Hruška Zdeněk 1989 Tísek 11:46
44 Hujíček Matouš 1983 Splašený kovář 16:50
45 Jetelina Petr 1985 Náčelník Bokasa 14:16
46 Jung Jindřich 1982 33:42
47 Kacar Ondřej 1986 BROTHERS 18:00
48 Kacar Petr 1984 BROTHERS 14:32
49 Kádner Vláďa 1984 North czech runners 15:13
50 Kaniová Eliška 1985 15:32
51 Karč Jakub 1974 SK Babice 16:47
52 Klecker Martin 1979 BikeSport Team Mohelnice 19:52
53 Kočíb Pavel 1977 14:04
54 Koláček Stanislav 1968 kobližek 24:23
55 Kolarský Michal 1976 Kachlík stavebniny 24:57
56 Kolorz Jan 1985 18:55
57 Košťáková Monika 1988 21:49
58 Koszyk Rafal 1979 19:58
59 Kováč Jaroslav 1964 ZSE RUN 18:31
60 Kovács Jiří 1981 21:30
61 Kovářík Ondřej 1989 Profibaustoffe CZ 12:29
62 Krátký Dan 1984 21:50
63 Křepelka Petr 1985 KHB Kojetín 17:54
64 Křupala Adam 1988 Jeseničáci 21:16
65 Kučera Michal 1985 36:13
66 Kunovský Lukáš 1992 HoXokl Jes 16:46
67 Lešták Peter 1967 James Bratislava 16:29
68 Letovanec Patrik 1983 24:48
69 Linhart Jiří 1972 yetti 17:25
70 Macháč Jan 1987 21:50
71 Macháček Jan 1978 27:23
72 Marek Martin 1984 HO J.Gagarina 16:08
73 Navrátil Milan 1983 36:13
74 Navrátil Radek 1985 36:13
75 Nejman Milan 1982 19:29
76 Netušil Jaroslav 1971 TJ Sokol Jamné nad Orlicí 26:37
77 Niedoba Miroslav 1987 ADRA Mince denně 23:25
78 Odstrčilík Zdeněk 1981 Bojanovice! 23:55
79 Palásek Aleš 1974 Paldové 18:34
80 Parma Jan 1976 Silvini Madshus Team 16:21
81 Pavlica Marek 1990 24:38
82 Pavlíček Petr 1979 21:07
83 Pecháň Petr 1968 Cyklo Harant Pecka 15:59
84 Pešek Ondřej 1985 K.O.B. Choceň 16:42
85 Plašil Ondřej 1982 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech. 17:12
86 Podhajsky Jan 1976 Etnetera Etdorfin 21:29
87 Potyš Libor 1972 Ve znamení Merkura 19:56
88 Prášek Tomáš 1976 Samotář 24:59
89 Přikryl Jaroslav 1957 20:53
90 Rajnošek Matěj 1988 Bratrstvo Žďárských vrchů 16:38
91 Rajnošek Zdeněk 1963 Bratrstvo Žďárských vrchů 20:37
92 Reš Radim 1987 24:23
93 Rippel Jiří 1981 25:58
94 Rod Marek 1967 Rodáci 20:33
95 Rod Marek 1987 Rodáci 16:05
96 Romaňák Tomáš 1991 16:53
97 Rozsypal Dušan 1971 24:19
98 Šafář Jiří 1986 24:58
99 Šafránková Blanka 1970 22:53
100 Satoria Jakub 1979 24:44
101 Sedláček Jan 1986 noutým 21:04
102 Šejnohová Romana 1988 Darmošlap 21:28
103 Šima Milan 1983 Continental sport team 17:25
104 Šindler Jan 1984 Rychlá Rota 21:30
105 Skiba Petr 1977 15:59
106 Skripko Jan 1984 PUNK 16:11
107 Sláma Ladislav 1976 Vlachovice 18:04
108 Smetana Filip 1985 Větřní 16:39
109 Sobek Martin 1988 18:45
110 Solný Michal 1982 16:27
111 Sosnowski Stanislaw 1970 25:00
112 Strachota Martin 1987 16:19
113 Stříteský Jan 1986 26:50
114 Šulc Luboš 1976 19:20
115 Švec Marek 1981 Syrovínský běh 14:37
116 Švec Marek 1979 Kachlík stavebniny 24:57
117 Sviečka Libor 1981 SKÁJ Team 18:00
118 Svoboda Tomáš 1968 Adolfovický šum 17:44
119 Svobodová Michaela 1983 19:15
120 Tabarka Ondřej 1985 X-TRAIL RychloHrad 12:29
121 Tobola Petr 1970 Kokoška 23:57
122 Tyleček Václav 1985 Neběžecký kroužek 15:25
123 Uhřík Luděk 1994 Uhřa 14:34
124 Urbanová Michaela 1987 25:58
125 Vacek Jiří 1994 TJ Sokol Jamné nad Orlicí 26:37
126 Valentík Tomáš 1987 Panda 14:17
127 Válková Pavlína 1982 Jeseničáci 21:16
128 Vávrová Barbora 1992 Rychlebky 21:07
129 Venczl Ferenc 1986 TTT 24:31
130 Vičar David 1975 Maxičky Bruntál 18:55
131 Vidlář František 1980 FT Lazarteam 16:40
132 Vontroba Vítězslav 1968 SME 24:19
133 Vrzáček Tomáš 1974 18:58
134 Vyhlídal Michal 1987 Buchťáci 23:10
135 Vyhlídalová Lucie 1986 Buchťáci 23:10
136 Vypušťák Jaromír 1964 33:11
137 Wyrwol Filip 1991 20:58
138 Zahrádka Vít 1978 Spřátelená zvěř 21:29
139 Zárubová Magdaléna 1989 Eda team 17:02
140 Zbornikova Eva 1983 TJ Sokol Unhost 16:12
141 Zich Radek 1984 21:07

Závodníci, kterým chybí kontrola

# Jménoseřadit sestupně Ročník Tým Čas
1 Helleší Jiří 1979 Atletika Zábřeh 13:29
2 Kimla Jan 1984 No Stress 16:54
3 Kotyz Radomír 1972 Aloha 21:53
4 Šanda Zbyněk 1972 SKÁJ Team 22:53
5 Stejskal Jirka 1962 22:54
6 Szendrodi Andras 1965 21:55
7 Uhl Štěpán 1992 25:00
8 Vokulič Jan 1969 selatkoleze 17:03
9 Zmátlo Josef 1980 Šmajdáci Konárovice 16:12
Top