Registrace již tento pátek!

Do startu závodu zbývají necelé dva měsíce a je tedy nejvyšší čas spustit registraci. Přihlašování odstartujeme v pátek 14. března ve 20 hodin! Kapacita bude uvolněna pouze pro 200 závodníků a limit se nebude navyšovat, proto neváhejte! Můžete se opět těšit na poměrně příznivou cenu startovného. 

Základní startovné bude stát 200,- Kč a závodníci za tuto částku obdrží materiály potřebné k závodu (popis tratě, mapu s vyznačenou tratí ve formátu A3), občerstvení po závodě, účastnický list po absolvování celé trasy, možnost využít sociálních zařízení a sprch, ubytování v tělocvičně od pátku 9. května (od 17:00) do neděle 11. května (do 10:30).

Protože se partnerem závodu stala Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Gen. Krátkého 30 v Šumperku, mají studenti a zaměstnanci školy startovné zdarma! Stačí v registračním formuláři uvést v poznámce "SOŠ a SOU Šumperk", pravost údajů budeme ověřovat.

Spoustu z vás určitě netěší, když na závodech dostáváte v ceně startovného trička, které stejně nenosíte, nebo máte takřka totožné z předešlého ročníku. My se tímto směrem uchýlit nehodláme a opět přinášíme nový design! Trička se nesou v duchu „Hledáme nové superhrdiny!“ a objednat je můžeš v registračním formuláři za 220,- Kč.

Třičko Jesenická stovka Třičko Jesenická stovka

Informace o platbě přijdou na e-mail, který uvedete v registračním formuláři. Těšíme se na startu, superhrdinové!

Top