Zahájení registrace již v sobotu!

Do startu závodu zbývá něco málo přes dva měsíce a je tedy nejvyšší čas spustit registraci. Přihlašování odstartujeme v sobotu 28. února v 19 hodin! Kapacita bude uvolněna pouze pro 200 závodníků a limit se nebude navyšovat, proto neváhejte! Můžete se opět těšit na poměrně příznivou cenu startovného.

Základní startovné bude stát 220,- Kč a závodníci za tuto částku obdrží materiály potřebné k závodu (popis tratě, mapu s vyznačenou tratí ve formátu A3), drobné občerstvení na dvou „tajných“ kontrolách, občerstvení po závodě, účastnický list po absolvování celé trasy, možnost využít sociálních zařízení a sprch, ubytování v tělocvičně od pátku 1. května (od 17:00) do neděle 3. května (do 10:30). 

Navíc prvních 100 přihlášených závodníků obdrží čepici Tilak! Více informací najdete zde.

Studenti a pracovníci Střední školy železniční, technické a služeb, Šumperk mají základní startovné za 50,- Kč. Více informací najdete zde.

I letos jsme si pro vás připravili nový design triček, věřím, že se bude líbit. Velikosti a typ trička zvolíte v registračním formuláři. Cena jednoho trička je 220,- Kč.

Veškeré informace o platbě přijdou na e-mail, který zadáte v registračním formuláři!

Top